Konfliktų ir nelaimių teisės magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kursas

LLM konflikto ir nelaimių įstatymas yra skirtas tiems, kurie nori plėtoti specialistų kompetenciją konfliktų ir nelaimių teisės srityje.

Programos tikslas - suteikti studentams kritinį supratimą apie tai, kaip įstatymai, politika ir praktika daro įtaką konfliktams ir nelaimėms žmogaus ir aplinkos situacijose.

Reikalingas esminis disertacija, kaip dalis jūsų studijų, kuri yra skirta padėti jums tobulinti savo mokslinių tyrimų įgūdžius, kai atliksite išsamų tyrimą savo pasirinktoje srityje.

Moduliai

  • Tarptautinė baudžiamoji teisė (pasirinktis) †
  • Tarptautinė aplinkos teisė (pasirinktis) †
  • Tarptautinės žmogaus teisės (pagrindinė)
  • ES kaip pasaulinis veikėjas: ES išorės santykių įstatymas (variantas) †

† Kai kurie kursai gali pasiūlyti papildomus modulius. Neprivalomų modulių prieinamumas kiekvienais metais gali skirtis ir bus pasiektas minimalus studentų skaičius. Tai reiškia, kad negalima užtikrinti konkrečių pasirinktinių modulių prieinamumo. Pasirinktinį modulio pasirinkimą taip pat gali turėti įtakos darbuotojų prieinamumas.

Kaip tu studijuojate

Programa pristatoma dviejų valandų seminaruose, kartą per savaitę, kiekviename modulyje. Kiekvienam seminarui reikalingas platus parengimas, tikimasi plačios skaitymo.

Antrosios pakopos studijų studijoje dalyvauja nemaža dalis savarankiškų studijų, nagrinėjama paskaitų ir seminarų medžiaga. Kaip bendrąjį vadovą, tikimasi, kad kiekvieną valandą klasėje mokiniai praleis du – tris valandas savarankiškai

Kaip vertinate

Visi moduliai vertinami raštu. Taip pat yra reikalavimas parašyti esmines disertacijas. Nėra jokių egzaminų raštu ar žodžiu.

Atsiliepimas į vertinimą

Linkolnio University of Lincoln vertinimo grįžtamosios informacijos politika siekiama užtikrinti, kad akademikai grįš kursų vertinimus greitai - paprastai per 15 darbo dienų nuo pateikimo datos.

Patekimo reikalavimai

Antrosios klasės pagyrimu ar aukštesniu laipsniu bet kokiu dalyku ar atitinkama patirtimi.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2019

Apie mokyklą

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Skaityti mažiau