Apie

Kosmoso, komunikacijos ir žiniasklaidos teisės magistras apjungia įvairius kosmoso teisės, tarptautinės ir Europos palydovinės komunikacijos teisės, žiniasklaidos įstatymų, elektroninių ryšių ir elektroninės prekybos teisės, intelektinės nuosavybės teisės ir duomenų apsaugos teisės kursus. Ji apima šias sritis tarptautiniu, Europos ir nacionaliniu lygiu.

Programos metu studentai įgyja visapusišką kompetenciją kosmoso, komunikacijos, IRT ir žiniasklaidos įstatymų reguliavimo srityse įdomioje ir besivystančioje srityje.

Programa suteikia studentams esminius teorinius, praktinius ir analitinius įgūdžius, kad jie pasiektų sparčiai besivystančioje srityje besivystančioje srityje. Ji suteikia daug galimybių vystytis viešajame ir privačiame sektoriuje, taip pat akademinėje bendruomenėje.

Tarptautinės akademinės partnerystės, bendradarbiavimas su partneriais privačiame ir viešajame sektoriuose bei akademikų ir praktikų dėstymas iš Liuksemburgo ir už jos ribų užtikrina aktyvų mainus, taip pat atitinkamą studentų patirtį.

97926_CampusLimpertsberg.JPG

5 priežastys, dėl kurių Liuksemburgo universitetas specializuojasi kosmoso, komunikacijos ir žiniasklaidos įstatymuose:

  1. Teisės, ekonomikos ir finansų fakulteto SES katedros kosmoso, komunikacijos ir žiniasklaidos teisės moksliniai tyrimai.
  2. Liuksemburge gyvena daug tarptautinių IRT įmonių, tokių kaip pasaulinis palydovinis operatorius SES, transliuotojas RTL, taip pat „Amazon“, „iTunes“, „PayPal“, „Skype“ ir kt.
  3. Pasirenkama stažuotė leidžia studentams įgyti praktinės patirties studijų metu. Į viršų atvykę studentai gali įdarbinti iki šešių mėnesių SES. Panašios priemonės taikomos ir su kitais partneriais.
  4. Galimybė vadovautis Europos Sąjungos Teisingumo Teismo jurisprudencija telekomunikacijų, žiniasklaidos ir IRT klausimais iš pirmo žvilgsnio ir sustiprinti mokslinius tyrimus bei pristatymo įgūdžius klasėje ir raštu bei magistro darbe.
  5. Gaukite techninę informaciją, apsilankydami telekomunikacijų įrenginiuose ir reguliavimo agentūrose, kaip kurso dalį.

Karjeros galimybės

Studentai bus pasirengę įsidarbinti nacionalinėse reguliavimo agentūrose, telekomunikacijų ir žiniasklaidos ministerijose, privačiose žiniasklaidos ir telekomunikacijų sektoriuje veikiančiose įmonėse, advokatų kontorose, tarptautinėse organizacijose, dirbančiose su kosmoso komunikacijomis, ir plėtros bei pagalbos įstaigoms. LL.M. Kosmoso, komunikacijos ir žiniasklaidos įstatyme taip pat teikiama papildoma akademinių studijų doktorantūra. lygiu.

97922_Library.jpg

Studijų struktūra

Studentai, kurie kreipiasi dėl kosmoso, komunikacijos ir žiniasklaidos teisės magistro, gali tiesiogiai patekti į antrąją magistrantūros studijų programą (M2), siekdami gauti LL.M. laipsnis. Tam reikia sėkmingai užbaigti ketverius metus, kurių trukmė - 240 ECTS, paprastai įgijus teisės magistro laipsnį arba lygiavertes studijas, įskaitant Europos teisės kursus. Studentai bus priimti priėmus priėmimo komisijos sprendimą.

Pareiškėjai, kurie sėkmingai baigė trijų studijų metus, siekdami 180 ECTS (paprastai teisės bakalauro arba lygiaverčių studijų), gali kreiptis dėl bendrųjų pirmųjų LL.M metų. studijos Liuksemburgo universitete (M1). Ji siūlo įvairias europinės ir tarptautinės teisės studijas, iš kurių studentai gali pasirinkti, norėdami pasirengti konkretiems antrųjų metų (M2) reikalavimams.

Programa mokoma:
  • Anglų
  • Prancūzų kalba

Peržiūrėti 5 daugiau kursų University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 27, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Price
200 EUR
per semestrą
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

https://www.youtube.com/watch?v=igDCavlZvmA