Įvadas į Jungtinių Valstijų teisinę sistemą

Šis 1 kreditų kursas suteikia Amerikos teisės sistemos apžvalgą, kaip ji yra organizuota ir kaip ji veikia. Tai ypač aktualu nestandartiniams asmenims ir advokatams, kurie nėra kvalifikuoti Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kurso tikslas - trumpai pristatyti Amerikos teisės sistemą. Tai nėra skirtas (ir, be abejonės, nebus), padarys jus ekspertu Amerikos įstatymais. Tai geriausia laikyti tik pradiniu tašku, kviečiant jus atidžiau išnagrinėti jus dominančias sritis sudėtingoje teisinėje sistemoje, kurią sudaro daugelis daugelio įstatymų - federalinė ir valstybinė - daugelis, daugelis teismų, taip pat federalinės ir valstijos. Ir daugelis, daugelis žaidėjų, ypač daugybė JAV advokatų, iš kurių yra 1,3 mln. Šiuo kursu mes paliesime Jungtinių Valstijų konstituciją, vyriausybės struktūrą, teismų organizaciją ir funkcijas bei kelis atvejus. Administracinis mokestis - 30 USD.

Center for International Legal Studies

Center for International Legal Studies įsikūręs Zalcburge, Austrijoje, ir ten dirba beveik 50 metų. Centre dirba daugiau kaip 5000 advokatų visame pasaulyje, vykdo plačią teisinę leidybą ir organizuoja tęstines teisinio švietimo programas ir akademines programas Europoje ir Azijoje, Eötvös Lorand universitete Budapešte, Vengrijoje, Lazarskio universitete Varšuvoje, Lenkijoje, Bostono universitete Bostone, Masačusetsas ir Lixin universitetas Šanchajuje, Kinijoje.

Nuotolinių studijų kursai

Center for International Legal Studies e-mokymosi platformoje siūlomi trys nuotolinio mokymosi kursai. Tai yra Įvadas į Jungtinių Valstijų teisinę sistemą (1 kreditas), atvejo studija tarptautinėse bylose (2 kreditai) ir užsienio teismo sprendimų pripažinimas ir vykdymas (3 kreditai). Pradėjus kursą, jis turi būti baigtas per aštuonias savaites. Kiekvienas kursas pateikiamas "PowerPoint" pristatymo forma, kurioje yra vaizdo įrašai, teksto ir PDF skaitymai. Kursai yra "savarankiški" - papildomų vadovėlių, knygų knygų ar kitų išteklių nereikia. Kiekviename kurse yra viktorinos ir trumposios esė, kurių atsakymai automatiškai siunčiami kursų instruktoriui. Užbaigus visus tris kursus veda į sertifikatas Tarptautinių teisės studijų, kurį išdavė Center for International Legal Studies . Administracinis mokestis už kursus yra tik 30 USD už kreditą. Studentai, baigę pažymėjimą (3 kursai), gali perduoti 6 kreditus LL.M. tarptautinės komercinės praktikos laipsnį ir gauti kreditą už jau sumokėtus mokesčius - taip pat prašoma 50% LL.M. studijų stipendija. Nuotolinis mokymas gali sudaryti iš viso 6 iš 21 kreditų, reikalingų LL.M.

Kaip prisijungti prie programos

  1. Prisijunkite prie registracijos formos.
  2. Pasirinkite kursą ar kursus.
  3. Mokėkite administracinius mokesčius PayPal.
  4. Po registracijos ir mokėjimo gausite nuoroda, kuria galėsite sukurti savo nuotolinio mokymosi paskyrą ir pasiekti savo kursą (-us).
Programa mokoma:
Anglų
Center for International Legal Studies

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Center for International Legal Studies »

Paskutinį kartą atnaujinta August 28, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Duration
8 savaites