Populiarios kategorijos

Teisės kursų programos

Teisės kursai

Įvairiausiems tikslams pasiekti skirtus teisės kursus siūlo viso pasaulio universitetai ir kitų tipų aukštosios mokyklos.

Pavyzdžiui, studentai, kuriuos domina teisės ir valdymo kursai, gali rinktis iš skirtingų kursų tipų. Jie gali stoti į internetinius, tradicinio ar nuotolinio mokymo ar individualius kursus ar sujungti juos su bakalauro ar magistro teisės studijų programa. Studentai taip pat gali rinktis ir vieną iš teisės specializacijų, tokių kaip komercinė teisė, intelektinė nuosavybė, valdymo teorija ir t.t. Teisės kursų metu studentai nagrinėja dabartines teisės ir valdymo problemas ir kitus su jų pasirinkta teisės sritimi susijusias temas.

Teisės kursų įvairovė gali kiek suklaidinti, tačiau neleiskite, kad tai jus sustabdytų. Pradėkite savo studijų paieškas peržvelgdami žemiau pateiktus vienus iš populiariausių studijų kursų.

Naujai pridėti teisės kursai

BPP University

Baro Profesinio Mokymo Kursas (BPTC)

Sausis 20, 2018
Jei jūsų tikslas yra tapti advokatu, BPP University profesinio rengimo kursas (BPTC) užtikrina geriausią mokymą. Mes siūlome advokatų ir konferencijų sesijas, mokomas keturių grupių, ištikusių išbandymų ir vertinimų grupėms, ir daugelio bet kokio teikėjo pasirinkimų.

iStudy

UK Užimtumo Teisės Kursas - CPD Certified

Sausis 19, 2018
Užimtumas Jungtinėje Karalystėje yra labai ilgas ir sudėtingas procesas. Dauguma kompanijų pradeda įdarbinti naujus absolventus beveik metus iki darbo pradžios. Tačiau daugybė žmonių nori ten dirbti, nes tai yra naujų technologijų, naujovių ir daugiakultūrės kultūros augalas. Jei norite gauti aiškų supratimą apie darbo įstatymus Jungtinėje Karalystė… [+]je, būtinai turėtumėte apsvarstyti šio kurso taikymą. UK darbo teisė yra labai struktūrizuota, nes ji iš pradžių jus supažindina su JK darbo teise, darbuotojų rūšimis ir darbo teismais. Jūs taip pat sužinosite apie užsienio piliečių užimtumo įstatymus, įskaitant tai, kas atsitinka, kai nelegalūs imigrantai samdomi darbui. Be to, jūs sužinojote apie įdarbinimo sąlygas, įskaitant aiškius, numanomus ir skirtingus terminus. Jūs ir toliau gausite daugiau informacijos apie darbuotojų teises, nutraukimą, diskriminaciją, verslo perdavimus ir kolektyvines teises. Žinoma, pateikiamos naudingos svetainės, siekiant padėti darbo ieškantiems asmenims ir žmonėms, norintiems suprasti JK įdarbinimo įstatymus. Jei norite gauti darbą Jungtinėje Karalystėje, tai yra bendras ar su įstatymu susijęs šis kursas gali būti rimtai naudingas. [-]

Instituto Profesional IACC

Teisinis Techninis

Sausis 3, 2018
Teisės Techninė absolventas IACC, yra profesionalus teorinių, procedūrinio, požiūrio į žinių, kuris leis jums atlikti teisines ir administracines užduotis darbo teisė, baudžiamoji, šeimos srityse, ypatingą dėmesį administracinio teisė, civilinė sritis ekonomikos Mokesčių, Bankininkystė ir Registral, dirba tiesiogiai su teisininkais ir kitų specialistų … [+]plėtoti procedūras, susijusias su įstaigų ir teisminių procesų tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose, veikiantis etiškai, gerbiant žmonių ir išlaikyti konfidencialumo reikalingas temas ar situacijos gaminamas, nes jų profesinės veiklos. [-]

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Kas yra teisės kursai?

Kas yra teisės kursai?
Įvairūs teisės kursai yra sudaromi taip, kad būsimieji teisininkai, advokatai, teisininkų padėjėjai, teisės analitikai ir kiti specialistai įgytų karjeros pradžiai reikalingų žinių. Priklausomai nuo pasirinkto teisės kursų tipo, jų charakteristikos gali stipriai skirtis. kiekvieni teisės kursai yra orientuoti į tam tikrą teisės specializaciją. Įvairiausi pasaulio universitetai dažniausiai siūlo teisės kursus, kurie yra susiję su jų šalyse praktikuojamos teisinėmis sistemomis. Tačiau daugelis universitetų siūlo ir tarptautinės teisės kursus, kurių diplomas yra vertinamas ir užsienio šalyse.

Kokie yra teisės kursų privalumai?
Kiekviena iš skirtingų teisės specializacijų siūlo savus privalumus teisės studentams. Teisės studijas pasirinkę studentai turi itin gerą galimybę įgyti žinių ir pasisemti patirties iš patyrusių dėstytojų. Teisės kursai paprastai yra gana konkurencingi ir sudėtingi, tačiau jų metu pateikiama informacija yra nuolat atnaujinama - taip studentai įgyja aktualios ir lengvai pritaikomos akademinės patirties. Šiuos kursus pabaigę studentai įgyja konkurencinio pranašumo, kuris yra itin vertinamas teisės srityje.

Kokie dalykai yra įtraukiami į teisės kursus?
Kai kurie teisės kursai yra kuriami taip, kad tam tikros specialybės teisės studentai galėtų įgyti papildomų žinių ir įgūdžių. Tokio tipo kursai yra rengiami pagal įvairiausias tiek bakalauro, tiek magistro akademines teisės studijų programas. Pavyzdžiui, teisės analizės ar jūrų, kalbos, civilinės, šeimos, energetikos teisės teisės ir kitų specialybių studentai gali rinktis papildomus teisės kursus. Kai kurie teises kursai yra kuriami taip, kad juos pabaigę studentai, galėtų pradėti praktikuoti teisę. Tačiau dažniausiai teisės praktikai yra reikalingas akademinis teisės laipsnis. Tai gali būti teisės magistro ar doktorantūros studijos, o kartais ir profesinis teisės laipsnis - Juris Doctor.

Kiek kainuoja teisės studijos?
Suprantama, kad skirtingų teisės kursų kainos gali labai skirtis. Tai priklauso nuo kursų trukmės, jūsų pasirinktos šalies, kursų specialybės, aukštojo mokslo įstaigos ir kitų svarbių faktorių. Tačiau kai kuriais atvejais, studentai gali gauti stipendijas ar kitų formų finansinę paramą. Todėl studentams patartumėme tiesiogiai susisiekti su jus dominančiais universitetais. Tai padaryti galite užpildę trumpą užklausos formą, kurią rasite mūsų tinklapyje.

Kokie yra stojimo į teisės kursus reikalavimai?
Stojimo į teisės kursus reikalavimai taip pat labai priklauso nuo jūsų pasirinktos konkrečios studijų programos. Kai kurios aukštosios mokyklos iš stojančiųjų reikalauja jau įgyto teisės magistro laipsnio, tačiau kartais studentui užtenka ir bakalauro diplomo. Paprastai į teisės kursus yra įtraukiamos teorinės paskaitos, praktiniai seminarai ir tam tikro pobūdžio egzaminai. Teisės kursų trukmė, vėlgi priklausomai nuo pasirinktos programos bei universiteto, gali trukti nuo vienos savaitės iki ketverių metų.

Kodėl rinktis internetinius teisės kursus?
Internetiniai teisės kursai labai tinka jau dirbantiems profesionalams ar kitų įsipareigojimų turintiems žmonėms. Į internetinius teisės kursus įstoję studentai gali pasiekti visą studijoms reikalingą medžiagą internetu. Internetines studijų programas pasirinkę studentai nurodo daugybę šio tipo studijų privalumų. Vienas didžiausių iš jų - galimybė studijuoti viename geriausių pasaulio universitetų neišsikrausčius iš namų. Internetines studijas siūlantys universitetai, paprastai naudojasi itin gerai išvystytomis e-mokymo technologijomis, kurios studentams leidžia tiesiogiai bendrauti su kurso draugais ir profesoriais, ir, be abejo, naudotis reikalingomis duomenų bazėmis ir e-bibliotekomis.

Kurie universitetai siūlo teisės kursus?
Įvairiausius teisės kursus siūlo kone visų šalių universitetai ir kitų tipų aukštosios mokyklos. Galbūt jūsų poreikius geriausiai atitinkančius kursus rasite Naujosios Zelandijos, Kanados, Malaizijos, Prancūzijos, Pietų Afrikos, ar Rusijos universitetuose. Skirtingos aukštosios mokyklos siūlo pačius įvairiausius teisės kursus, tad tikrai atrasite jūsų tikslus padėsiančią įgyvendinti teisės studijų programą. Po teisės kursų pabaigimo įvairiausi pasaulio universitetai studentams suteikia skirtingo tipo diplomus, tai gali būti tam tikras specializacijos sertifikatas ar akademinio laipsnio diplomas. Čia rasite kur kas daugiau konkrečios informacijos apie skirtingus teisės kursus. Peržvelkite mūsų sudarytą teisės kursų sąrašą ir galbūt atrasite kursus, kurie jums padės pasiekti užsibrėžtų akademinių, profesinių ir asmeninių tikslų.