Palyginti geriausių teisės kursų Jamaikoje - 2020

Teisės kursai - tai puiki galimybė įgyti papildomų kvalifikacijų ir taip prisidėti prie savo karjeros vystymo. Įvairius teisės kursus gali rinktis jau dirbantys ar dar vis studijuojantys teisės specialistai ar studentai. Šie kursai paprastai būna labiausiai orientuoti į aktualiausias teisines temas, tokias kaip intelektinės nuosavybės ar komercinė teisė.Keletas universitetų Jungti… Skaityti daugiau

Teisės kursai - tai puiki galimybė įgyti papildomų kvalifikacijų ir taip prisidėti prie savo karjeros vystymo. Įvairius teisės kursus gali rinktis jau dirbantys ar dar vis studijuojantys teisės specialistai ar studentai. Šie kursai paprastai būna labiausiai orientuoti į aktualiausias teisines temas, tokias kaip intelektinės nuosavybės ar komercinė teisė.

Keletas universitetų Jungtinėse Valstijose turi prailginimo programas įvairiose Jamaika. Dauguma studentų, kurie stoti į šių neakivaizdinių studijų programų darbo specialistams, kurie nori tęsti mokslus nereikia perkelti arčiau tautos 's universitetuose. Jamaika yra trečia pagal dydį sala Karibuose.

Tiesiogiai susisiekite su universitetais - Geriausi teisės kursai Jamaikoje - 2020

Skaityti mažiau
University College Of The Caribbean
Kingston, Jamaika

Londono universiteto programa yra skirta padėti studentams plėtoti pagrindinių principų ir kritiškai informuotumą apie bendrosios teisės tradicijos supratimą.

Londono universiteto programa yra skirta padėti studentams plėtoti pagrindinių principų ir kritiškai informuotumą apie bendrosios teisės tradicijos supratimą. -
Kursas
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis