Filter
Kursas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 teisės kursus - Komercinės teisės studijos

Kursas yra tam tikros rūšies studijos, kurias gali atlikti studentai, baigę vidurinę mokyklą. Kursai vyksta kiekviename aukštojo mokslo lygmenyje, pradedant nuo bakalauro laipsnio iki magistrantūros studijų programų. Jūs galite specializuotis savo išsilavinimą pasirinkdami įvairius kursus.

Koks yra komercinės teisės kursas? Yra daug įvairių teisės sričių, į kurias galite specializuotis, o komercinė teisė yra susijusi su įstatymais, reglamentuojančiais verslo savininkus ir kitomis komercinėmis praktikomis. Šios srities kursas skirtas prekių nuoma, pardavimas, saugomi sandoriai ir komerciniai kodai. Šie kursai taip pat gali išmokti, kaip veikia bankrotas. Komercinės teisės kursai dažnai reikalingi juridiniams arba verslo studentams, arba jie gali būti pasirinkti tik todėl, kad vienas asmuo įdomus dalyką.

Viena iš didžiausių naudos kursų dalyvių iš komercinės teisės kursų yra įgūdžių jie vystosi. Kaip ir bet kurios teisės programos atveju, studijuojant komercinę teisę mokslininkai stiprina savo kritinį mąstymą ir organizacinius įgūdžius, taip pat įgyja teisinės praktikos supratimą ir kaip organizuoti argumentus.

Registruojamų kursų kaina priklauso nuo pasirinktos mokyklos ir programos, taip pat nuo konkretaus kurso, kuriame jūs užsiregistravote. Kadangi tiek daug veiksnių turi įtakos išlaidoms, svarbu, kad jūs kruopščiai išnagrinėtų savo galimybes iš anksto.

Karjeros galimybės tiems, kurie užsiima komercinės teisės kursais, dažniausiai yra teisinės ar verslo srityse. Kaip ir visos teisės studijų programos, legalūs besimokantieji gali tapti advokatais, ir tai gali būti komercinis advokatas, kuris specializuojasi verslo praktikoje. Pradinio lygio pareigybes, kurios yra prieinamos studijuoti įstatymus, yra paralegalas ir teisė sekretorius. Taip pat galima pradėti karjerą politikoje tapti politikos kūrėja ar savarankiškai tapti verslo savininku.

Norėdami pradėti, raskite programą, atitinkančią jūsų poreikius. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Komercinės teisės studijos

University of Essex Online

Mūsų PG Dip tarptautinės prekybos ir komercinės teisės kursas * siūlo aukštą kvalifikaciją, kuri yra sukurta remiantis jūsų žiniomis iš PG Cert programos modulių, taip pa ... [+]

Mūsų PG Dip tarptautinės prekybos ir komercinės teisės kursas * siūlo aukštą kvalifikaciją, kuri yra sukurta remiantis jūsų žiniomis iš PG Cert programos modulių, taip pat įteisinti teisinių tyrimų įgūdžius ir metodus, tarptautinį prekių vežimą, tarptautinę privatinę teisę, intelektinės nuosavybės teisę ir tarptautinis komercinis ginčų sprendimas.

Teisė yra plačiai pripažintas ir labai gerbiamas dalykas, o mūsų PG Dip tarptautinės prekybos ir komercinės teisės srityje gauta žinia suteiks jums daug galimybių plėtoti savo karjerą aukšto lygio karjerą tarptautinėje advokatų kontoroje, tarptautinėje kompanijoje ar vyriausybinėje organizacijoje.... [-]

Jungtinė Karalystė Kolčesteris
Registracija galima
Anglų
Dieninės
16 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Essex Online

Mūsų PG Cert Tarptautinė prekyba ir komercinė teisė Žinoma * internete gali būti pasiektas, kaip savarankiškas kvalifikaciją arba naudoti kaip žingsnis link mūsų visą LLM ... [+]

Mūsų pg CERT tarptautinės prekybos ir komercinės teisės Žinoma * internete gali būti pasiektas, kaip savarankiškas kvalifikaciją arba naudoti kaip žingsnis link mūsų visą LLM. Kursas suteikia studentams ištirti sritis, kaip antai teisę Pasaulio prekybos organizacija, tarptautinės konkurencijos teisės ir tarptautinių prekių pardavimo.

Teisė yra plačiai pripažintas ir labai gerbiama ir įgytas žinias mūsų PG Cert Tarptautinės prekybos ir komercinė teisė atvers daug galimybių jums sukurti savo karjeros aukšto lygio karjerą tarptautinės advokatų kontoros, tarptautinės įmonės ar vyriausybinės organizacijos.

* Šio kurso pradžios data vis dar yra Universiteto patvirtinimas. Jei patvirtinimas nebus suteiktas pagal jūsų kursų pradžios datą, bus pasiūlyta alternatyvi data arba bus pateikta visa grąžinamoji išmoka.... [-]

Jungtinė Karalystė Kolčesteris
Registracija galima
Anglų
Dieninės
8 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba