Filter
Kursas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 teisės kursus - Nacionalinės teisės studijos

Kursas yra konkretaus dalyko studijų vienetas, kuris paprastai trunka vieną akademinį semestrą. Baigę kursą, galite gauti akademinį kreditą arba lygį. Kai kuriose šalyse kursas iš tikrųjų yra visa studijų programa, reikalaujanti baigti studijas.

Koks yra nacionalinių teisės studijų kursas? Kai kuriuose kursuose trunka tris ar penkerius metus, kad galėtumėte baigti ir pasirengti teisinei karjerai nacionalinėje teisėje. Paprastai tokias programas galima rasti tokiose vietose kaip Indija ir Azija. Kiti universitetai gali pasiūlyti individualius individualaus ir intelektinio augimo kursus individualiai. Kursai paprastai apima tokias temas kaip finansų teisė ar technologijų teisė. Jums gali būti pristatyta įvairiose teisinėse sistemose ir teisinėse kultūrose.

Per nacionalinės teisės studijų kursą galite kurti įvairius įgūdžius. Daugelis teisinių kursų turi stiprią rašymo sudedamąją dalį. Jūs taip pat galite turėti galimybę patobulinti savo bendravimo įgūdžius ir savo įgūdžius žodiniame pristatyme. Tai gali padėti tęsti jūsų karjerą.

Priklausomai nuo kurso tipo, kurį pasirinksite paimti ir kur pasaulyje nuspręsite jį priimti, kaina gali labai skirtis. Jei norite gauti daugiau informacijos apie išlaidas, susisiekite su kursų teikėju.

Nacionalinių teisės studijų vienetiniai kursai yra puikus būdas augti kaip individas. Padidėję savo žinių bazę, galite išsiskirti į pažangą savo konkrečiame darbe. Nacionalinės teisės studijų kursai yra puiki tęstinio mokymo iniciatyva tiems, kurie domisi karjera kaip verslo žmogus, informacinis technologas ar bankininkas. Jūs taip pat galite rasti darbą advokatų kontoroje arba viešajame sektoriuje. Daugiau išsamių programų gali paruošti jus tolesniems teisiniams tyrimams ar advokato pozicijai įvairiuose teisiniuose sektoriuose.

Kai kurie kursai yra siūlomi internete formatu. Dėl to daug lengviau išplėsti savo išsilavinimą apie užimtą grafiką. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Nacionalinės teisės studijos

Center for International Legal Studies

Šis 1 kreditų kursas suteikia Amerikos teisės sistemos apžvalgą, kaip ji yra organizuota ir kaip ji veikia. ... [+]

Įvadas į Jungtinių Valstijų teisinę sistemą

Šis 1 kreditų kursas suteikia Amerikos teisės sistemos apžvalgą, kaip ji yra organizuota ir kaip ji veikia. Tai ypač aktualu nestandartiniams asmenims ir advokatams, kurie nėra kvalifikuoti Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kurso tikslas - trumpai pristatyti Amerikos teisės sistemą. Tai nėra skirtas (ir, be abejonės, nebus), padarys jus ekspertu Amerikos įstatymais. Tai geriausia laikyti tik pradiniu tašku, kviečiant jus atidžiau išnagrinėti jus dominančias sritis sudėtingoje teisinėje sistemoje, kurią sudaro daugelis daugelio įstatymų - federalinė ir valstybinė - daugelis, daugelis teismų, taip pat federalinės ir valstijos. Ir daugelis, daugelis žaidėjų, ypač daugybė JAV advokatų, iš kurių yra 1,3 mln. Šiuo kursu mes paliesime Jungtinių Valstijų konstituciją, vyriausybės struktūrą, teismų organizaciją ir funkcijas bei kelis atvejus. Administracinis mokestis - 30 USD.... [-]

Kinija Shanghai Austrija Salzburg Vengrija Budapest Lenkija Warsaw  + 4 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
8 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Justus-Liebig-Universität Gießen

Mūsų programos akademinė dalis skirta šviesti dalyvius svarbiose inovacijų ir reguliavimo srityse Pharma ir MedTech. Dėl savo tarpdisciplininio orientavimo (Pharma / Econ ... [+]

Sveiki atvykę į Tarptautinį vasaros universitetą GiessenPraleiskite vasarą Europos širdyje

Teisės fakultetas, Ekonomikos ir verslo studijų fakultetas ir Džekselio universiteto Medicinos fakultetas, tikisi, kad vyks studentų iš viso pasaulio 15-ajame tarptautiniame vasaros universitete Giessene, Vokietijoje, apie inovacijas ir reguliavimą. Pharma ir MedTech.

Programa apjungia aukštos kokybės mokymą su įvairia kultūrine ir socialine veikla.

Per keturias Giessen'o savaites studentai mokysis tarpdisciplininės programos pažįstamoje aplinkoje ir susitiks su puikiais dėstytojais ir praktikais iš viso pasaulio. Be to, jie dalyvaus vokiečių kalbos kursuose, siūlomuose įvairiais lygiais.... [-]

Vokietija Giessen
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba