close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 2 teisės kursus - Teisinės anglų kalbos studijos

Advokatai ir kiti teisės specialistai naudoja unikalią formą anglų kalba jų darbe. Dažnai vadinamas "legalese " arba "lawspeak ", tai anglų kalbos forma naudoja terminologiją ir gramatiką, kuri neturi nieko bendro. Kai kurie studentai gali gauti naudos iš kursų, skirta šios teisinės anglų kalba. Kas yra Teisinis anglų kalbos kursai? Teisinė anglų kalbos kursas moko anglų kal… Skaityti daugiau

Advokatai ir kiti teisės specialistai naudoja unikalią formą anglų kalba jų darbe. Dažnai vadinamas "legalese " arba "lawspeak ", tai anglų kalbos forma naudoja terminologiją ir gramatiką, kuri neturi nieko bendro. Kai kurie studentai gali gauti naudos iš kursų, skirta šios teisinės anglų kalba.

Kas yra Teisinis anglų kalbos kursai?

Teisinė anglų kalbos kursas moko anglų kalbos teisininkų stilių ir teisinį profesionaliam naudojimui rašytinių dokumentų ir teismo pristatymai. Ji taip pat apima rašytinį teisinį medžiagos rengimą.

Kokie Atsižvelgiant į teisinės anglų kalbos kursai privalumai?

Teisinė anglų kalba yra daug skirtingų nei šnekamosios anglų kalba. Abu gimtoji kalba yra anglų ir ne gimtoji anglų garsiakalbiai naudos dėl teisinės anglų kalbos kursus, kurie bus išmokyti juos šį legalese ir padėti jiems ateityje teisinio darbo.

Kiek kainuoja Paimkite kursai Teisinė anglų kalba?

Į kursą išlaidos teisinės anglų kalbos gali skirtis priklausomai nuo šalies ir universiteto, kad pristato programą.

Kokios karjeros gerinimo galite tikėtis su teisiniuose anglų kalbos kursai?

Kursas teisinės anglų kalbos padės teisininkų ir kitų teisinių profesijų geriau suvokti toną ir žodyną teisinės raštu. Tai gali suteikti profesinį pranašumą rengiant rašytinę medžiagą. Kadangi anglų kalba yra teisinė kalba Europos Sąjungoje, tai atveria duris į praktikuojančių teisės visame pasaulyje.

Kodėl Paimkite Online kursai Teisinė anglų kalba?

Lietuvių yra pageidaujama kalba teisinio darbo daugelyje pasaulio šalių, įskaitant JAV, Australija, Kenija, Pietų Afrika ir Europa. Kursas teisinės anglų kalbos suteikia kalbos pagrindą advokatų karjerą.

Kur Paimkite kursai Teisinė anglų kalba?

Daugelis kolegijų ir universitetų, kurie suteikia teisinį išsilavinimą ir prieš teisės programas išjungti iš teisinės anglų kalbos kursus.

Kaip kreiptis į teisinės anglų kalbos kursus?

Paieška jūsų programų žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo įstaigą pasirinktą mokyklą pildydami švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Suffolk University Law School
Bostonas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Teisinis anglų institutas yra atviras visiems tarptautiniams Suffolko teisės magistrantūros studentams, siekiant įsitikinti, kad jie turi priemonių, reikalingų sėkmingai perei ... +

Teisinis anglų institutas yra atviras visiems tarptautiniams Suffolko teisės magistrantūros studentams, siekiant įsitikinti, kad jie turi priemonių, reikalingų sėkmingai pereiti prie LLM kursų. -
Kursas
Dieninės
3 savaitės
Rgs. 2021
Universiteto miestelis
 
Case Western Reserve University School of Law
Klivlandas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Keturių savaitę, vasaros įvadas į JAV bendroji teisė ir JAV teisinė tyrimai, rašymo ir analizė, ir galimybė tobulinti teisės anglų kalbos įgūdžius.

Keturių savaitę, vasaros įvadas į JAV bendroji teisė ir JAV teisinė tyrimai, rašymo ir analizė, ir galimybė tobulinti teisės anglų kalbos įgūdžius. -
Kursas
Dieninės
4 savaitės
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia