Filter
Kursas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 7 teisės kursus - Teisininko padejėjo studijos

Kas yra paralegal studijos?

Paralegal studijos parengti studentus karjeros kaip paralegal arba juridinis padėjėjas. Paralegals turėti akademinę kvalifikaciją į teisės srityje, kuris leidžia jiems atlikti daug administracinio darbo advokatu ar teisininku. Kai kuriose šalyse ir šalyse, teisininkų padėjėjų reglamentuoja vyriausybė ir privalo gauti licenciją. Tačiau kiti regionai nereikia licencijuoti paralegals.

Kokie atsižvelgiant kursai paralegal studijų nauda?

Kursai paralegal tyrimai gali imtis diplomą ar pažymėjimą programos. Šie paralegal studijų kursai parengti studentus atvykti į darbo pasaulį paralegal arba juridinis padėjėjas po baigimo. Paralegals yra gyvybiškai svarbūs, labai išmokos, taip pat gerbiami nariai teisinių komandų.Kursai paralegal tyrimus parengti studentus patenkinti administracinių, verslo ir teisines problemas.

Kiek kainuoja imtis kursus paralegal studijų?

Kursai paralegal tyrimai labai skiriasi trukme ir studijų išlaidoms padengti. Diplomas ar absolventas sertifikatas paralegal kursai dažnai apie metus baigti. Naudokite šią formą šiame tinklalapyje susisiekti mokyklas daugiau konkrečios informacijos.

Kokie kursai paralegal studijų reikalavimai?

Universiteto pažymėjimas kursai paralegal tyrimai reikalauja bakalauro laipsnį. Kita vertus, kai diplomo programos ir paralegal kursai reikalauja aukštosios mokyklos diplomą. Studentų kursai paralegal studijas turės baigti kursinių, egzaminų ir kai kuriais atvejais praktinio darbo patirtį.

Kokios karjeros, galite tikėtis su Kursai paralegal studijų?

Absolventų paralegal studijų kursus bus susitiko su daugeliu karjeros galimybes baigus. Paralegals ir teisinės padėjėjai yra paklausa privačiose advokatų kontorose, verslo įmonių ir valstybinių įstaigų. Paralegal studijas absolventai gali ieškoti darbo į įmonių, kurios specializuojasi baudžiamosios teisės, sutarčių teisės, šeimos teisės, įmonių teisės, nekilnojamojo turto teisės ir dar daugiau.

Kodėl imtis paralegal Studijos kursai internetu?

Daugelis paralegal studijų kursus, taip pat siūloma internete, kai kurie iš geriausių pasaulio mokyklų. Studentai gali dirbti, o mokytis internete, arba tiesiog naudoti internete mokymosi atėjimas sutaupyti jiems važinėti į kampusie. Skaityti daugiau apie internete ir miesteliu paralegal studijų kursai šiandien!

 


Skaityti daugiau Skaityti mažiau

7 Rezultatai Teisininko padejėjo studijos

Mildred Elley

Paralegalas yra esminis bet kokios teisinės pagalbos komandos narys. "Paralegals" atlieka ekspertinius teisinius tyrimus, dokumentų projektus, tvarko failus, be ... [+]

Paralegalas yra esminis bet kokios teisinės pagalbos komandos narys. "Paralegals" atlieka ekspertinius teisinius tyrimus, dokumentų projektus, tvarko failus, bendrauja su klientais, taip pat teikia administracinę paramą. Paralegal studijų programa supažindina studentus su laipsnį ir pažymėjimus su svarbiausiomis kompiuterių programomis, reikalingomis teisinei sričiai.

Paralegalo studijų studentas išmokys teisės ir pagrindų principus, kad teisinė firma, vyriausybinė agentūra ar organizacija veiktų pagal galiojančias teisines sistemas. Laipsnis ir pažymėjimas studentams išmokti bendravimo, rašymo, konfliktų sprendimo ir teisinių derybų įgūdžių. Paralegal studijų studentas mokosi tinkamų kompiuterių įgūdžių teisinių tyrimų ir bylinėjimosi paramos. Jie taip pat naudos šiuos kompiuterinius įgūdžius, kad organizuotų ir tvarkytų dokumentus, eksponatus ir liudytojų parodymus. Kadangi "paralegals" glaudžiai bendradarbiauja su klientais, liudytojais ir prieštaringais patarėjais, laipsnis ir pažymėjimas studentas sukurs tarpasmeninius gebėjimus kurti gerus santykius ir leisti klientams ir liudininkams jaustis patogiai kalbėtis su paralegalo mokiniu. Kalbant apie paralego studentą, yra moksliniai gebėjimai ir mokymasis rinkti bylos faktus, kad padėtų kurti teisinius dokumentus. Visi šie įgūdžiai bus sutelkti į Mildred Elley paralegal studijų programą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Albany Niujorkas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Central Law Training

Nuosavybės teisė smarkiai pasikeitė per pastaruosius metus, su pakeitimais įstatymo atžvilgiu, rengiant žemės pirkimo-pardavimo sutartį formavimo, teisės į nuosavybę gara ... [+]

Ši kvalifikacija Atsiliepimai nuosavybės teisė į sutarčių teisės kontekste žemės, gyvybei garantijų ir naujos žemės registracijos akto pardavimo. Žinoma, skiria dėmesį į naujausius pokyčius į nuosavybės teisės į pastaraisiais metais, ir suteikia up-to-data geriausią praktiką.

Siekiant efektyviai patarti klientui, paralegals turi platų ir išsamų žinių apie dalyko. Šis kursas trunka AZ požiūrį, apimantį visus nuosavybės teisės aspektus, užtikrinant, kad jums baigti šį kursą su išsamų supratimą apie nuosavybės teisės taisyklių, ir kaip jie gali būti susiję su kiekvienu klientu.

Ši mokymo kursai apims šiuos modulius:

Teisės ... [-]
Jungtinė Karalystė Glazgas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Central Law Training

Programos yra skirtos sujungti precedentą, žaliavų, teisinių naratyvus ir stilių sukurti žinynai kasdieniniam naudojimui, numatant praktines žinias pateikti išsamią aprėp ... [+]

Ši kvalifikacija suteikia praktinę peržiūrą nori, testamento ir administravimas. Kurso turinys yra pritaikyta prie kliento darbo kontekste ir apima visus procesus aplinkinių planavimą, rengiant ir įgyvendinant testamentą. Specializuotos temos, pavyzdžiui, administravimo turto, apmokestinimą po-mirties variacijas, šeimos teikimą ir ginčų yra taikoma.

Iš juridinių išteklių įvairovė bus naudojami siekiant padėti jums suprasti, kaip testamentai, testamento ir administravimas pasireiškia realioje profesinėje srityje. Precedentas, žaliavų ir juridiniai pasakojimai yra parengiamas pateikti išsamų vaizdą apie šiuolaikinio geriausia praktika.

Ši mokymo kursai apims šiuos modulius:... [-]

Jungtinė Karalystė Glazgas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Central Law Training

Šis kursas pabrėžia, kad neseniai įdiegti bendrą vaiko priežiūros atostogų, kuri yra reikšmingas pokytis šeimos susiję atostogų. Jie taip pat teikia naujausią informacij ... [+]

Ši kvalifikacija aptaria darbo teisės ir jos praktikos Jungtinėje Karalystėje. Kursas suteikia išsamią ir detalią apžvalgą darbo teisės standartus ir praktiką. Sukurta paralegal specialistų, tai apima platų įvadas į darbo teisę, ir tyrinėja įžvalgas, praktinius sprendimus ir rizikos valdymas. Vaiko priežiūros atostogos ir atostoginiai ir šeimos teisės poveikis taip pat bus padengtos.

Ši mokymo kursai apims šiuos modulius:

Darbuotojų statusą ir kitų darbo sprendimai Darbo sutartys neteisėto atleidimo iš darbo drausmė klausymai atleidimas Nutraukus darbo santykius diskriminacija Employment Tribunal procedūra Motinyst... [-]
Jungtinė Karalystė Glazgas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Central Law Training

Priskyrimo suteikia išsamią apžvalgą į Akcinių bendrovių įstatymo ir bendrovės sekretorių pareigas. Kurso tikslas yra ugdyti gebėjimus, susijusius su formavimo, valdymo i ... [+]

Ši kvalifikacija suteikia išsamią apžvalgą apie Akcinių bendrovių įstatymo ir bendrovės sekretorių pareigas. Kurso tikslas yra ugdyti gebėjimus, susijusius su formavimo, valdymo ir administravimo privačių bendrovių. Studentai taip pat sužinoti apie sandorius ir procedūrų paprastai imamasi jų įmonių veiklos kontekste.

Ši mokymo kursai apims šiuos modulius:

Įvadas į įvairių formų verslo aplinkų - I dalį Įvadas į įvairių formų verslo aplinkų - II dalis Siūtais vs galiojimo įmonės, rezoliucijas ir įmonės susirinkimuose Akcijos, akcininkai ir išskirdamas akcijos Akcijų perleidimas bendrovės direktoriai Įmonės sekr... [-]
Jungtinė Karalystė Glazgas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CDI College

Teisės administravimo sritis yra dinamiška ir sudėtinga. CDI College "Legal Assistant" programa padės jums įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų bet kurioje advoka ... [+]

Teisės administravimo sritis yra dinamiška ir sudėtinga. CDI College "Legal Assistant" programa padės jums įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų bet kurioje advokatų kontoroje.

Studentai supranta Kanados teisinę sistemą ir jos praktiką. Šeimos teisė, įmonių teisė, baudžiamoji teisė ir bendroji teisė yra reglamentuojamos. Jūs taip pat gausite išsamų supratimą apie teisines procedūras ir praktiką ir įgysite praktinės patirties per praktinę praktiką. Absolventai šios programos dirba advokatų kontorose, pasitikėjimo įmonėse ir finansų įstaigose.

[-]
Kanada Kalgaris Edmontonas raudonas elnias
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vancouver Career College

"Paralegal" diplomo programa Vancouver Career College traukia jus į sudėtingą ir įdomų teisės pasaulį. Programa susideda iš administracinių įgūdžių ir išsamaus teisinio m ... [+]

Tapkite teisinio biuro neatskiriama dalimi, užsiregistravę Vancouver Career College "Paralegal" diplomo programoje . "Paralegals" yra gerbiami ir gerai apmokami teisinės komandos nariai. "Paralegal" diplomo programa Vancouver Career College traukia jus į sudėtingą ir įdomų teisės pasaulį. Programa susideda iš administracinių įgūdžių ir išsamaus teisinio mokymo.

Studentai gauna interneto ir pagrindinių kompiuterių sertifikavimą ir mokosi pažangių klaviatūros ir verslo komunikacijų, taip pat kitų kasdienių administracinių užduočių. Intensyvi programa supažindina studentus su Kanados teismų sistema ir apima visus teisės aspektus, įskaitant šeimos teisę, bendrovių teisę, nekilnojamąjį turtą, baudžiamąją teisę ir bylinėjimąsi. Studentai taip pat mokosi teisinių dokumentų ir įrodymų tvarkymo procedūrų. Programa baigiama penkių savaičių stažuote, kur studentai dirbs advokatų kontoroje. Absolventai yra pasirengę patekti į teisėtą pasaulį, dirbdami kaip "Paralegal", tokiose aplinkose kaip privatinės advokatų kontoros, įmonių firmos ar vyriausybės įstaigos.... [-]

Kanada Vankuveris Abbotsfordas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
65 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba