Filter
Kursas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 teisės kursus - Verslo teisės studijos

Mokymo įstaigos dažnai siūlo teisės kursus, kurie suteikia studentams galimybę įgyti daugiau gilaus supratimo ir asmeninio tobulėjimo. Kursų studijų dalykai gali būti sutelkti į aktualias problemas, tokias kaip intelektinė nuosavybė ir interneto privatumas.

Koks yra verslo teisės studijų kursas? Šiuose kursuose dalyvaujantys studentai gali studijuoti tokiose srityse kaip tarptautinė prekyba, komercinė teisė ir verslo įstatymai. Taip pat gali būti nagrinėjami konkretūs dalykai, tokie kaip reguliavimo teorija, pasaulinės prekybos organizavimas ir tarptautiniai pardavimai. Kai kurios mokyklos siūlo apskaitos ir mokesčių įstatymų, verslo baudžiamosios teisės arba darbo ir socialinės apsaugos įstatymų klases. Studentai gali sužinoti apie IP įstatymus arba prekių ženklų ir rinkodaros teisėtus dalykus.

Dalyvaudami šiame kursyne, mokslininkai gali tobulinti bendravimo ir komandinio darbo įgūdžius. Jie gali kurti organizacinius metodus arba išmokti derėtis dėl asmeninio tobulėjimo. Gebėjimai ir patirtis, įgyjami dalyvaujant verslo teisės kursuose, gali padėti asmenims siekti aukštesnio užimtumo lygio arba paskatinti tolesnes švietimo galimybes.

Programos ilgis ir pakopos reikalavimai iš vienos mokyklos į kitą yra daug. Dėl šios priežasties išlaidos gali labai skirtis nuo mokyklos iki mokyklos. Studentai gali norėti susisiekti su atskiromis institucijomis dėl konkrečios informacijos.

Baigus verslo teisės studijų kursą, studentų dabartinėje karjeros perspektyvoje gali atsirasti galimybių tobulėti. Kai kurie absolventai turi geresnes galimybes patekti į advokatų pareigas tarptautinėse advokatų kontorose ar vyriausybinėse organizacijose. Kiti absolventai įsidarbino kaip intelektinės nuosavybės pareigūnai ar juridiniai darbuotojai, dirbantys finansiniame reglamente. Kitos karjeros galimybės gali apimti darbą kaip paralegal arba finansų analitikas. Kartais pozicijos gali priklausyti nuo tolesnės edukacinės pažangos.

Akademinės institucijos visame pasaulyje siūlo daugybę besimokančiųjų pasirinkimų šiuolaikiniams studentams, įskaitant internetinius ir kitus nuotolinio mokymosi variantus. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Verslo teisės studijos

ESBS - European Sport Business School

Bendras programos tikslas yra tai, kad studentas žino teisinius ir teisinius sporto pagrindus. ... [+]

Bendras programos tikslas yra tai, kad studentas žino teisinius ir teisinius sporto pagrindus.

Specifiniai tikslai:Žinoti struktūrinę sporto organizaciją, tiek valstybinę, tiek privačią, jos reguliavimas. (I modulis) (bylos Mallorca prieš UEFADalyvaukite reguliuodami esamus sportininkų ir klubų santykius, jų darbo režimą ir jų ypatybes. (II modulis) (Neymar, Baena, Boateng).Žinokite nacionalines ir tarptautines taisykles disciplinos klausimais. (III modulis) (byla Al-Masry prieš EFA, Zenit prieš UEFA, Ludogorets prieš UEFA, JAV Ouakam prieš FSFFIFA ir UEFA taisyklių, perdavimo ir skundų tyrimas. (III modulis) (bylos Neymar, Zidane, Bueno Rodríguez, Matuzalem prieš ShaktharIštirti "Sąžiningos lošimo" sportuojant, dopingu, kovų ir lažybų prevencijos metodus ir tt ... (IV modulis) (bylos Paolo Guerrero, Tin Angulo ir Samir Nasri).Išnagrinėkite alternatyvius konfliktų sprendimo būdus, ypač tarptautinį arbitražą kaip ginčų ir apeliacijų sporto pasaulyje sprendimą. (Modulis V) (Bueno Rodríguez, Matuzalem prieš Shakthar... [-]
Ispanija Valencia
Spalis 2019
Ispanų
Ištęstinės
3 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Essex Online

Mūsų PG Dip tarptautinės prekybos ir komercinės teisės kursas * siūlo aukštą kvalifikaciją, kuri yra sukurta remiantis jūsų žiniomis iš PG Cert programos modulių, taip pa ... [+]

Mūsų PG Dip tarptautinės prekybos ir komercinės teisės kursas * siūlo aukštą kvalifikaciją, kuri yra sukurta remiantis jūsų žiniomis iš PG Cert programos modulių, taip pat įteisinti teisinių tyrimų įgūdžius ir metodus, tarptautinį prekių vežimą, tarptautinę privatinę teisę, intelektinės nuosavybės teisę ir tarptautinis komercinis ginčų sprendimas.

Teisė yra plačiai pripažintas ir labai gerbiamas dalykas, o mūsų PG Dip tarptautinės prekybos ir komercinės teisės srityje gauta žinia suteiks jums daug galimybių plėtoti savo karjerą aukšto lygio karjerą tarptautinėje advokatų kontoroje, tarptautinėje kompanijoje ar vyriausybinėje organizacijoje.... [-]

Jungtinė Karalystė Colchester
Registracija galima
Anglų
Dieninės
16 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Essex Online

Mūsų PG Cert Tarptautinė prekyba ir komercinė teisė Žinoma * internete gali būti pasiektas, kaip savarankiškas kvalifikaciją arba naudoti kaip žingsnis link mūsų visą LLM ... [+]

Mūsų pg CERT tarptautinės prekybos ir komercinės teisės Žinoma * internete gali būti pasiektas, kaip savarankiškas kvalifikaciją arba naudoti kaip žingsnis link mūsų visą LLM. Kursas suteikia studentams ištirti sritis, kaip antai teisę Pasaulio prekybos organizacija, tarptautinės konkurencijos teisės ir tarptautinių prekių pardavimo.

Teisė yra plačiai pripažintas ir labai gerbiama ir įgytas žinias mūsų PG Cert Tarptautinės prekybos ir komercinė teisė atvers daug galimybių jums sukurti savo karjeros aukšto lygio karjerą tarptautinės advokatų kontoros, tarptautinės įmonės ar vyriausybinės organizacijos.

* Šio kurso pradžios data vis dar yra Universiteto patvirtinimas. Jei patvirtinimas nebus suteiktas pagal jūsų kursų pradžios datą, bus pasiūlyta alternatyvi data arba bus pateikta visa grąžinamoji išmoka.... [-]

Jungtinė Karalystė Colchester
Registracija galima
Anglų
Dieninės
8 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba