Europos Sąjunga yra viena iš sudėtingiausių, tačiau patrauklių socialinių ir ekonominių organizacijų šiuolaikiniame pasaulyje, ir šiandien svarbu suprasti jos teisinės sistemos funkcionavimą ir pobūdį. Kaip pagrindinis tarptautinis veikėjas, Europos Sąjunga užmezgė ryšius su visomis pasaulio šalimis prekybos, bendradarbiavimo, finansinių ir humanitarinių pajėgumų srityje. Europos Sąjunga vis auga, o šioje srityje reikalingi įžvalgūs ekspertai. Universiteto "Paris II" Europos teisės magistro laipsnis yra unikali ir glaudaus mokymo programa, kuri yra visiškai mokoma anglų kalba, kuri suteikia jums galimybę išsamiai išnagrinėti svarbiausias teisės sritis ir sužinoti apie politines, teisines ir finansines pasekmes, kurių ji turi. Tikroji Europos aukštos kvalifikacijos profesorių komanda moko kursus ir leidžia jums įgyti reikiamų įgūdžių, kad galėtumėte susidoroti su mūsų laiko įdomiais iššūkiais ir galimybėmis.

Programa yra atvira studentams, turintiems teisinę aplinką iš bet kurios pasaulio vietos
Patekimo reikalavimai
LLM Europos teisėje gali:
 • Studentai, sėkmingai baigę ne mažiau kaip 2 mokslo metus Amerikos teisės mokykloje (per keitimą tarp savo originalaus universiteto ir Panthono-Assos universiteto)
 • Studentai, turintys "Juris Doctor" (JD)
 • Studentai, turintys socialinių mokslų laipsnį, turintys teisės magistro laipsnį ar kitą teisės laipsnį, kurį suteikė ne Prancūzijos universitetas, baigęs ne mažiau kaip 4 akademinius metus arba 240 ECTS

Atrankos procedūra

Atrankos procedūra grindžiama kiekvieno kandidato pateiktos paraiškos vertinimu ir, jei atrankos grupė tai nusprendžia, pokalbis su kandidatu, siekiant nustatyti galutinę atranką.

Kalba

Visos klasės vyksta anglų kalba.
Tačiau studentams siūloma galimybė prancūzų kalbos pamokas. Kandidatuose, kurių anglų kalba nėra jų gimtoji kalba, minimalus lygis, reikalingas priimant į LLM Europos teisės aktuose, yra:
 • TOEFL su mažiausiai 100 taškų, jei internetas
 • IELTS su minimaliu balu 7,0 / 9
 • Anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas (Cambridge ESOL)

Kalendorius

Programa trunka vieną studijų metus (nuo rugsėjo iki gegužės pradžios) ir apima žiemos pertrauką Kalėdų atostogų metu ir pavasario pertrauką kovo ar balandžio mėnesiais.

Programos struktūra

Europos teisės magistro laipsnį sudaro 12 seminarų, kurių trukmė - 24 val. (Iš viso 288 valandos)
 1. Europos Sąjungos institucinė ir sprendimų priėmimo struktūra
 2. Europos idėjos istorija
 3. Laisvas prekių, kapitalo ir paslaugų judėjimas
 4. Varzybos
 5. Bendrovių teisė ir finansų rinkos
 6. Tarptautinė privatinė teisė ir komercinių ginčų sprendimas
 7. Darbo teisė
 8. Intelektinė nuosavybė
 9. Aplinkosaugos įstatymas
 10. Išorės santykiai
 11. Vartotojų teisė
 12. Žmonių teisėsStudentams gali būti leista pakeisti LL.M. seminaras kito prancūzų kalbos kursu pagal kitą programą, prieinamą Paryžiaus Europos kolegijoje. Tačiau tai gali būti daroma tik sutikus studijų direktoriui ir profesoriui, kuris moko seminarą.

VIETA

Universitetas yra Lotynų kvartale, galingų ir kultūrinių vietų sferoje, leidžiantis studentams įsikurti istorinėje ir unikaliose vietose. Paryžiuje yra 1 valanda ir 20 minučių iš Briuselio, 2 valandos ir 20 minučių iš Strasbūro ir 2 valandos ir 10 minučių iš Liuksemburgo (Europos Sąjungos pagrindinių institucijų centrai).

OECD ir UNESCO būstinė taip pat yra Paryžiuje.

Programa mokoma:
 • Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date