Mūsų LL.M. Tarptautinės ir Europos teisės programa pirmiausia skirta studentams, norintiems plėtoti savo supratimą ir žinias apie tarptautinę ir Europos Sąjungos teisę, siekdama teisinės karjeros su stipria tarptautine dimensija. Šis magistro laipsnis siūlo išsamų išsilavinimą Europos teisėje, įskaitant konkurencijos teisę, imigracijos teisę, išorės santykių teisę, teisminę apsaugą ir viešąją tarptautinę teisę. Studentai gauna tvirtą pagrindą tarptautinei teisinei karjerai.

Ekspertai

Tarptautinės ir Europos teisės magistrantūros studijų programos studentas naudojasi mūsų akademinio personalo patirtimi ir patirtimi. Maždaug prieš dvidešimt metų Radboud University Teisės fakultetas pirmoji Nyderlanduose pradėjo Europos teisės programą. Pastaraisiais dešimtmečiais fakultetas sukūrė tarptautinę reputaciją Europos (konkurencijos) teisės, imigracijos teisės ir privatinės teisės srityje. Jo požiūris į mokymą yra nedidelis, asmeninis ir interaktyvus. Magistrantai glaudžiai bendradarbiauja su dėstytojais ir kolegomis studentais, nes klasės yra sąmoningai laikomos mažomis. Radboud University Teisės fakultetas Nyderlanduose įvertintas kaip pirmasis studentų pasitenkinimas.

804_NSM-students.jpg

Tarptautinė orientacija

Teisės fakultetas turi tikrai tarptautinę orientaciją ir yra didelio tinklo dalis, apimanti daugiau nei penkiasdešimt universitetų Europoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Australijoje. Visi darbuotojai ir studentai kalba angliškai.

Programa

Tarptautinės ir Europos teisės magistro programa Radboud University yra unikali, nes ji ne tik suteikia išsamų supratimą apie Europos teisę apskritai, bet ir suteikia papildomos specializacijos. Baigę privalomus kursus galite specializuotis viename iš penkių takelių:

Išplėstinė tarptautinė ir Europos teisė
Sukurti išsamų supratimą apie Europos ir tarptautinę teisę, įskaitant išsamias žinias apie ES teisės išorės aspektą ir taisykles, reglamentuojančias Europos Sąjungos tarptautinius santykius.

Žmogaus teisės ir migracija
Suprasti, kaip tarptautiniai ir Europos teisiniai dokumentai daro įtaką piliečių padėčiai ir judumui ES ir kaip pagrindiniai tarptautiniai dokumentai ir teismai saugo asmenų teises.

Verslo teisė
Sukurti aiškų supratimą apie visus verslo teisės aspektus ir teisinius ES veiksmus, siekiant spręsti teisinius klausimus vykdant verslą ar prekybą su Europos Sąjunga.

Europos teisė ir pasauliniai reikalai
Ši specializacija siūlo unikalią daugiadalykią programą, jungiančią Europos teisės ir politologijos studijas. Joje daugiausia dėmesio skiriama pagrindiniams iššūkiams, su kuriais susiduria ES XXI amžiuje, ir nagrinėjamos įvairios teisinės taisyklės ir politikos galimybės, kurios gali būti parengtos atsakant į šį klausimą.

Karjeros galimybės

Magistro programa Tarptautinė ir Europos teisė suteikia puikų pagrindą tarptautinei teisinei karjerai. Absolventai gali dirbti visame pasaulyje kaip teisininkai su tarptautinėmis advokatų kontoromis, nacionalinėmis vyriausybėmis, Europos institucijomis ir agentūromis, universitetais, tarptautinėmis įmonėmis ir NVO.

Kokybės ženklas

Tiek Keuzegidų magistro, tiek bakalauro programų informacijos vadovas "Keuzegids Universiteiten" dabar paskyrė Radboud University Nyderlandų "geriausiu bendruoju universitetu".

Priėmimo sąlygos

Kaip tarptautinis studentas, jūsų ankstesnis išsilavinimas turi atitikti tam tikrus reikalavimus.

1. Baigtas bakalauro ar magistro laipsnis, lygiavertis Nyderlandų išsilavinimo lygiui.

Specializacija Europos teisė ir pasauliniai reikalai: Studentai, turintys politikos, valdymo, tarptautinių santykių, laisvųjų menų ar lygiavertį išsilavinimą, turintys daug teisės kursų, taip pat gali dalyvauti šioje specializacijoje. Šie studentai turėtų įrodyti savo žinias apie pagrindines teisės sąvokas.

2. Profesinis anglų kalbos mokėjimas

Kad galėtumėte dalyvauti šioje programoje, jums reikia sklandžiai rašyti ir kalbėti angliškai. Ne anglų kalba be olandų bakalauro laipsnio ar VWO diplomo ne anglų kalbos reikia vienos iš šių būdų:

  • „TOEFL“ balas, turintis mažiausiai 90 balų (internetinis, mažiausiai 23 rašymui). Institucinis TOEFL kodas Radboud University yra 3387;
  • IELTS vertinimas, kurio bendras skaičius yra ne mažesnis kaip 6,5 (minimalus rodiklis - 6,0, o klausymosi, skaitymo ir kalbėjimo komponentai - 6,5 ir minimalūs - 6,5);
  • Kembridžo pažengusio anglų kalbos pažymėjimas (CAE), turintis C laipsnio arba anglų kalbos mokėjimo pažymėjimą (CPE), kurio laipsnis yra C.

3. Motyvacinis laiškas anglų kalba

Motyvaciniame laiške paaiškinkite, kodėl norėtumėte dalyvauti tarptautinėje ir Europos teisės programoje pagal pasirinktą magistro specializaciją. Prie šio laiško taip pat pridėkite savo gyvenimo aprašymą su nuotrauka ir įvertinimo sąrašu.

* Studentai, įgiję savo laipsnį Indonezijoje, privalo įgyti teisės magistro laipsnį (Sarjana Hukum II).

Programa mokoma:
  • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 23, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Rgs. 2020
Duration
1 metai
Dieninės
Price
2,083 EUR
EUR 2083 už EEE / 11 471 EUR ne EEE studentams
Deadline
Lapk. 1, 2019
1 November (non-EEA students) or 1 December (EEA students)
Bal. 1, 2020
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Lapk. 1, 2019
1 November (non-EEA students) or 1 December (EEA students)
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Bal. 1, 2020
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Lapk. 1, 2019
1 November (non-EEA students) or 1 December (EEA students)
End Date

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Bal. 1, 2020
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date

Studying International and European Law (LL.M) at Radboud University

Master's programme in European Law at Radboud University (LL.M)