LL.M. Amerikos ir tarptautinėje teisėje (internete)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Uždirbkite savo internetinę magistrantūrą. amerikiečių kalba

Sužinokite, kodėl Amerikos advokatų asociacija akredituota University of Dayton School of Law yra vieta, kur galite gauti savo magistrantūrą. ir sužinok, kaip tai gali padaryti niekada neišeidamas iš namų.

Programos akcentai

Nuo 2019 m. Sausio mėn University of Dayton School of Law pradėjo siūlyti visiškai internetinę galimybę studentams, besidomintiems baigti savo magistrantūrą. Amerikos ir tarptautinės teisės laipsnis.

Dabar naršo LL.M. Svarbiausi programos elementai:

 • Ugdymo programa, skirta JAV įstatymams ir JAV teisinei praktikai;
 • Visi siūlomi kursai (100%) internetu asinchroniniu formatu, suteikdami studentams prieigą prie kursų turinio jiems tinkamiausiomis dienomis ir valandomis;
 • Trys semestrai per metus, pradedant sausio, gegužės ir rugpjūčio mėnesiais;
 • Uždirbkite laipsnį tik per 1 kalendorinius metus (tris semestrus);
 • Dabar naršo LL.M. mokymo programa suderinta su dabartiniais Kalifornijos ir Vašingtono valstijos teismų egzaminų reikalavimais *;
 • Dosnios dalinės studijų stipendijos;
 • Kiekviename kurse yra nemokama skaitymo medžiaga internete (nereikia jokių vadovėlių);
 • Nemokami papildomi internetiniai studijų šaltiniai (užfiksuokite „pradžią“ baro bare);
 • Nemokamos karjeros paslaugos, akademinė sėkmė ir bibliotekos palaikymas visiems internetiniams LL.M. studentai;
 • Kursai, kuriuos dėsto patyrę profesoriai ir teisininkai, mokantys patirties internetinėje platformoje.

Apsilankykite mūsų dažnai užduodamuose klausimuose ir sužinokite daugiau apie programą, paraiškų teikimo procesą, juostą ir karjeros galimybes.

* Įėjimo į barą tinkamumo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo valstijos. Deitono įstatymas negali garantuoti priėmimo į barus. Studentai yra atsakingi už susisiekimą su valstybine juosta, kad nustatytų jų tinkamumą.

Internetinės magistrantūros studijos

Ši internetinė magistrantūra Programa kreipiasi visų pirma į užsienio išsilavinimo teisės mokyklų absolventus, besidominčius:

 • Karjera pasaulinės teisės praktikoje (pavyzdžiui, verslas, imigracija, prekyba, investicijos, intelektinė nuosavybė ir kt.);
 • Sužinokite daugiau apie JAV teisę ir teisinę praktiką;
 • Kelio į JAV barų tinkamumą nustatymas;
 • Uždirbi teisės diplomą ABA akredituotoje JAV teisės mokykloje.

Kadangi programa yra 100 proc. Internetinė, studentai gali įgyti laipsnį ir žengti kitą žingsnį tiek profesionaliai, tiek akademiškai, niekada nepalikdami darbo, namų ar šeimos.

Nemokama programa

„Dayton Law“ įsipareigoja už prieinamą ir kokybišką teisinį švietimą internete. Susisiekite internetu LL.M. Programos vadovė Margaret Ioannides (mioannides1@udayton.edu) norėdama sužinoti daugiau apie nemokamų paraiškų teikimo procesą ir preliminarų stipendijos vertinimą. Galimos dalinės studijų stipendijos. Finansinė pagalba taip pat teikiama JAV piliečiams ir reikalavimus atitinkantiems nepiliečiams.

Jungtinių Valstijų teisinės praktikos pažymėjimas

Be to, kad uždirbi LL.M. laipsnį, studentai, baigę internetinę LL.M.Program programą, per trejus metus taip pat uždirba (be papildomų mokesčių) JAV teisinės praktikos pažymėjimą .

JAV teisinės praktikos pažymėjimo pranašumai:

 • Leidžia studentams tobulinti savo įgūdžius ir žinias konkrečioje teisės srityje nereikalaujant papildomo laiko ar studijų.
 • Padaro studentus labiau pardavinėjamus darbdaviams ir klientams, suteikdami kvalifikaciją, patvirtinančią jų kompetenciją, atsidavimą ir mokymą.
 • Užtikrina, kad studentai gautų pripažinimą už sėkmingai baigtą specializuotą studijų kursą.

Bakalauro egzaminas Kalifornijoje ir Vašingtone

Internetiniai kursai yra atviri tiek JAV, tiek užsienio išsilavinimą turintiems advokatams ir yra skirti pirmiausia užsienyje išsilavinusiems teisės absolventams, siekiantiems geriau suprasti JAV įstatymus ir JAV teisinę praktiką, taip pat galimą kelią į barjerų tinkamumą.

Studentai įgyja tvirtų žinių apie tas teisės sritis, kurios dažniausiai tikrinamos atliekant advokato egzaminą, taip pat praktinę teisinio rašymo ir bendravimo patirtį, išbandytą barų egzamino metu ir naudojamas JAV teisinėje praktikoje. Internetinė programa yra suderinta su dabartiniais Kalifornijos ir Vašingtono valstijos teisininkų egzaminų reikalavimais. *

* Įėjimo į barą tinkamumo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo valstijos. Deitono įstatymas negali garantuoti priėmimo į barus. Studentai yra atsakingi už susisiekimą su valstybine juosta, kad nustatytų jų tinkamumą.

Lankstus, asinchroninis formatas

Visi kursai siūlomi asinchroniniu internetiniu formatu per tris semestrus per metus (rudenį, pavasarį, vasarą). Ne ABA akredituotų teisės mokyklų absolventai (įskaitant užsienio išsilavinusius advokatus), turintys pirmąjį teisės laipsnį ar lygiavertį, privalo baigti 12 kursų (30 kreditų), kad gautų LL.M. laipsnis. Remdamiesi kursų prieinamumu ir seka, studentai gali atlikti 30 kreditų per vienerius metus (3 semestrus).

Kiekvieno kurso metu skaitymo medžiagą galima rasti internete ir nemokamai. Siekiant paskatinti diskusiją klasėje ir idėjų mainus, kiekviename kurse taip pat yra interaktyvių komponentų, įskaitant savaitinį darbo laiką, diskusijų lentas, pranešimus, tiesiogines internetines apžvalgos sesijas ir dar daugiau!

Internetiniai kursai: (12 kursų - iš viso kreditų 30)

Pagrindiniai kursai - kreditai

Kaina

University of Dayton School of Law moka mokestį už kredito valandą, o ne už mokslo metus. Vienos kredito valandos kaina 2019–2020 mokslo metais yra 1 207 USD. Galimos dalinės studijų stipendijos - susisiekite su LL.M. Programos vadovei Margaret Ioannides (mioannides1@udayton.edu) už nemokamą preliminarų stipendijos vertinimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The School of Law is a part of the University of Dayton, which was founded in 1850 and is recognized as a top-tier national university and one of the 10 best Catholic universities in the nation. As a ... Skaityti daugiau

The School of Law is a part of the University of Dayton, which was founded in 1850 and is recognized as a top-tier national university and one of the 10 best Catholic universities in the nation. As a Catholic, Marianist institution, the University of Dayton is committed to producing graduates who uphold the highest professional standards. Skaityti mažiau