Jūsų LL.M. Brooklyn - inovacijų ir kultūros epicentras

Gyventi ir mokytis Brooklyn, nuolat besivystančiame tarptautiniame kultūros ir inovacijų centre. Brooklyn Law School yra vos kelios minutės nuo „Wall Street“, tarptautinių finansų epicentro ir „Silicon Alley“, technologijų steigėjų centro. Pasinerkite į realaus pasaulio mokymosi aplinką, kurioje LL.M. studentai auga tiek profesionaliai, tiek asmeniškai.

117857_brooklawllm.png

LL.M. „ Brooklyn Law School studentai turi galimybę sutelkti savo kursus į JAV bendrąją teisę, verslo teisę, intelektinės nuosavybės teisę arba pabėgėlių ir imigracijos įstatymą. LL.M. mokymo programa suteikia advokatams, apmokytiems užsienyje, žinias, reikalingas JAV teisiniam diskursui valdyti ir jų įgūdžių ugdymui savo šalyje. Mūsų LL.M. programa taip pat atitinka reikalavimus sėdėti Niujorko valstybinio baro egzaminui. Kaip licencijuotas advokatas keliose jurisdikcijose, būsite pasaulinis 21-ojo amžiaus advokatas.

Su novatorišku LL.M. programa, paremta daugiau nei šimtmečio meistriškumo, mes patenkiname naujo teisės pasaulio reikalavimus.

117858_LLM_composite.jpgPrisijunkite Niujorke, Finansų ir inovacijų centre

Balsavo # 2 Geriausias bendrasis LL.M. Niujorko teisės leidinyje

Brooklyn Law School LL.M. programa buvo įtraukta į Niujorko teisės leidinio „Geriausią“ šlovės salę, dėl kurios buvo balsuojama arba # 1, arba # 2 geriausia bendra LL.M. Programa penkerius metus iš eilės. Mūsų programa skirta padėti užsienyje apmokytiems advokatams ieškoti JAV teisės, susisiekti su kitais tarptautiniais advokatais, mūsų pasaulinės klasės fakultetais ir daugiau nei 23 000 absolventų. Šie santykiai yra pastatyti per mūsų LL.M. studentų darbas mūsų klinikose, externships ir pro bono projektuose, o taip pat ir užklasinėje bendruomenėje. Brooklyn Law School “ sukūrė unikalią programą, padedančią absolventams plėtoti tinklą, reikalingą teisiniam ugdymui ir karjerai.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Brooklyn Law School »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 9, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2020
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
1,993 USD
per kredito valandą
Deadline
Vas. 1, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2020
End Date
Gegužė 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Vas. 1, 2020

Rgp. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Vas. 1, 2020
End Date
Gegužė 2021

Your LL.M. at Brooklyn

Your LL.M. at Brooklyn Law School