LL.M. Europos ir tarptautinė teisė - prioritetinės srities Europos ir tarptautinės žmogaus teisių apsaugos

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Saarlando universiteto Europa-Institut siūlo vienerių metų Europos ir tarptautinės teisės magistro programą su šešiais moduliais: 1 modulis: Europos integracija ir 2-6 moduliai su studijų vienetais Europos verslo teisė, tarptautinė prekyba, tarptautinis ginčų sprendimas, Europos ir tarptautinis ginčų sprendimas Žmogaus teisių apsaugos ir IT teisė (nuo 2019–2020 m. Žiemos semestro, iš pradžių tik vokiečių kalba).

Pavyzdys: Europos ir tarptautinės žmogaus teisių apsaugos

Šiuo dėmesio, dalyviai intensyviai susipažinę su pagrindais, aktualijas ir pokyčius žmogaus teisių apsaugą ir sugebėti įgyvendinti šias žinias savo ateities praktika. Atitinkamos su plėtros ir realizavimo žmogaus teisių universalios tarptautinės teisės ir daugiašalių susitarimų pasaulinio lygmens, iš vienos pusės ir regioninės Europos lygiu kitą ir jų santykius tarpusavyje renginiai, tarp Europos Sąjungos ir Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencija ir sutarties organų praktikos darbo per JT santykiai ES Teisingumo Teismas, Europos žmogaus teisių teismo ir Europos Taryba.

svarbiausi faktai

 • Vienerių metų magistro programa Europos ir tarptautinės teisės
 • Programa gali būti baigtas per vokiečių ir / arba anglų kalba
 • Siūlomi šeši moduliai: 1 modulis: Europos integracija ir 2-6 moduliai su studijų vienetais Europos verslo teisė, tarptautinė prekyba, tarptautinis ginčų sprendimas, Europos ir tarptautinė žmogaus teisių apsaugos ir IT teisė (nuo 2019–2020 m. Žiemos semestro, iš pradžių tik vokiečių kalba)
 • Tarptautiniu mastu pripažintas titulą "Master of Laws" (LL.M.)
 • Aukštos kvalifikacijos specialistai iš mokslo ir pramonės
 • Hands-on mokyti su aukštų akademinių standartų
 • 75 studentų iš beveik 40 tautų
 • Išvykos ​​į Europos ir tarptautinių institucijų
 • Intensyvus priežiūra komandos ne Europos institutas
 • eV tarptautinis tinklas per Alumni asociacijos EVER
 • Specifinis pasirengimas Europos ir tarptautinėje darbo rinkoje

specializacija

Programa suskirstyta į pagrindinį modulį (1 modulis) ir penkis modulius su fokusavimo sritimis (2 - 6 moduliai). 7 modulis apima disertacijos rašymą.

 • 1 modulis - Europos integracija
 • 2 modulis - Fokusavimo zona Europos ekonominės teisės
 • 3 modulis - Fokusavimo zona Užsienio prekybos ir investicijų teisė
 • 4 modulis - Fokusavimo zona Ginčų sprendimas
 • 5 modulis - Fokusavimo zona Europos ir tarptautinės žmogaus teisių apsaugos
 • 6 modulis: IT teisė (nuo 2019/2020 m. Žiemos pusmečio, iš pradžių tik vokiečių kalba)
 • 7 modulis - magistro darbas

Kiekvienas skyrius siūlo aukštą specializacijos lygį sparčiai augančiose profesinėse srityse pagal Europos ir tarptautinę teisę. Be magistro laipsnio galima įgyti iki dviejų specializacijų, ty LL.M. laipsnį tarptautinių ginčų sprendimo ar Europos ir tarptautinės žmogaus teisių apsaugos srityje.

kredito Taškai

Apskritai, įgyja akademinę programą ne mažiau kaip 45 kreditų taškų. būti vėl magistro baigiamasis darbas 15 kreditų taškų ir apdovanotas 60 kredito taškų sumą.

Priėmimo sąlygos

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai dėl prie prašymo Europa-Institut yra už magistrantūros programa Europos ir tarptautinės teisės

 • uždara juridinis ar panaši aukštas (Ekonomika, Socialiniai mokslai) ne Vokietijos ar užsienio universitete
 • Įrodymas garso žinios vokiečių ir / arba anglų kalba.

Daugiau informacijos rasite www.europainstitut.de/bewerbung

Paraiškų teikimo tvarka ir terminai

Studijų programa kiekvieną kartą prasideda žiemos semestrui. Paraiškų pateikimo terminas yra kiekvienų metų liepos 15 d. Vėlinės paraiškos galimas iki rugsėjo 30 d. Studijų vietų skaičius yra ribotas. Kandidatų atranka grindžiama profesinės kvalifikacijos ir tinkamumo kriterijais.

mokestis už mokslą

Mokestis už mokslą yra 5600 eurų per mokslo metus (2800 eurų per semestrą).

papildomas administracinis mokestis turi būti sumokėtas į Saarland University. Taip, kad studentai turi teisę į kortelę, kuri leidžia nemokamai naudotis viešuoju transportu Saarland ir draudimą nuo nelaimingų atsitikimų. Be to, tai patvirtina studento statusą ir todėl gali būti naudojamas studentų nuolaidas.

paraišką internete

Europa-Institut turi prašymą internetu:

www.europainstitut.de/onlineapplication

sertifikuotas kompetencijos

Europa-Institut remia Užsienio reikalų ministerija, Federalinė ministerija Švietimo ir mokslo, Europos Komisijos ir Vokietijos akademinių mainų tarnyba. Jis yra būdingas aukštas išsilavinimo standartus, glaudžius ryšius ir reguliariai keičiantis informacija su Europos Sąjungos, Europos Tarybos institucijų ir su Užsienio reikalų ministerija iš.

Kaip dalis akreditavimo sistemos Saarland University buvo Europa-Institut plačiai nagrinėjamas tarptautinės akreditacijos agentūra ACQUIN ir sertifikuota. Su akreditavimo programoje buvo Europa-Institut oficialiai paliudija, kad tai reiškia puikios mokslinių tyrimų ir aukštos kokybės mokymą.

Europa-Institut taip pat gavo savo sėkmingą internacionalizavimo strategiją savo magistro programą "sertifikatas internacionalizacijos kokybės (Cequint)".

Saro krašto universiteto

Esame moderni universitetas dinaminės trikampis Vokietijoje, Prancūzijoje ir Liuksemburge. Mūsų tarptautinė tradicija: iš Saarland University 1948 pamatas buvo Prancūzijos ir Vokietijos bendra įmonė. Šiandien Saarbrücken ir Homburg tyrimas apie 17.300 jaunų žmonių, maždaug 18 procentų iš jų ateina iš užsienio. Campus yra apsuptas žalumos, sporto ir kultūros veikla, taip pat kavinės ir restoranai suteiks papildomai prie studijų ir mokslinių tyrimų poilsiui ir rekreacijai. Ir ICE gauti tik pagal dvi valandas nuo Sarbriukenas į Paryžių.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Europa-Institut at Saarland University is the second oldest institution of its kind in Europe. For more than six decades, the Europa-Institut has been excellently educating young academics from al ... Skaityti daugiau

The Europa-Institut at Saarland University is the second oldest institution of its kind in Europe. For more than six decades, the Europa-Institut has been excellently educating young academics from all over the world in European and international law. Skaityti mažiau