LL.M. Europos ir tarptautinėje teisėje - specializacija Europos ir tarptautinėje žmogaus teisių apsaugos srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Svarbi informacija būsimiems studentams

Jūs kreipėtės dėl magistrantūros programos „Europos ir tarptautinė teisė“ į „ Europa-Institut ir jums gali kilti klausimas, kaip dabartiniai pasaulinės koronos pandemijos pokyčiai gali turėti įtakos paraiškų teikimo procesui ir jūsų studijoms „ Europa-Institut .

Būkite tikri: mes pasiruošę! „ Europa-Institut “ komanda jau pritaikė paraiškų teikimo ir atrankos procedūras, taip pat 2020/21 mokslo metų planavimą prie dabartinių įvykių ir naujų pagrindinių sąlygų, kurie juos lydės, kad pasiūlytų jums planavimo saugumą jūsų studijų srityje su mumis.

Dabartiniu vasaros semestru mūsų studentai galės baigti studijas naudodamiesi alternatyviais skaitmeniniais formatais, tokiais kaip e. Mokymasis ir internetinės paskaitos, tuo atveju, jei iki 2020 m. Liepos mėn. Nebus daugiau galimybių verstis paskaitų.

Žinoma, tikimės, kad rudenį vėl bus galima reguliariai studijuoti. Tačiau jei taip nėra, esame pasirengę leisti žiemos semestro daliai vykti internetu.

Tokiu būdu galite būti tikri, kad galite pradėti studijas „ Europa-Institut naudodamiesi elektroniniu mokymu įprasta žiemos semestro pradžios data, jei tuo metu negalite dalyvauti asmeniškai dėl kelionių apribojimų ir saugumo priemonių .

Dabartinė informacija apie paraiškų teikimo procesą

Paraiškų teikimo procedūra 20/21 mokslo metams bus tęsiama kaip planuota, o atrankos procedūra vyks reguliariai!

Čia rasite keletą svarbių pakeitimų, susijusių su priėmimo tvarka, apie kuriuos norėtume jus informuoti:

 • Prašymo dokumentai: Mes žinome, kad daugelis universitetų ir institucijų šiuo metu yra uždaryti, todėl gali būti sunku gauti nuorašus ir diplomus. Todėl šiuo metu mes priimame paraiškas be oficialiai patvirtintų kopijų ir suteikiame galimybę pateikti oficialius dokumentus iki žiemos semestro pradžios.
 • Kalbos mokėjimo įrodymas: TOEFL, IELTS ar Kembridžo testų rezultatų pateikimo terminas taip pat bus pratęstas iki 2020 m. Rugpjūčio 15 d., Nes mes žinome, kad daugelis testų atideda egzaminų datas.
 • Paraiškų teikimo terminas: Bendrasis magistrantūros programos paraiškų teikimo terminas yra atidėtas iki 2020 m. Rugpjūčio 15 d.
 • Semestro pradžia: Paskaitos „ Europa-Institut “ 2020/2021 mokslo metams prasidės 2020 m. Lapkričio 2 d.
 • Vizos. Šiuo metu dėl Koronos krizės gali būti atidėtas prašymų išduoti vizą tvarkymas. Naujausios informacijos ieškokite vietinio Vokietijos konsulato tinklalapiuose ir susisiekite su mumis, jei kiltų sunkumų kreipiantis dėl vizos.

Jei turite klausimų, galite susisiekti su mumis el. Paštu application@europainstitut.de ir mes mielai susitarsime susitikę telefonu su mūsų komandos nariu.

Be konsultacijų telefonu, mes taip pat siūlome susitikimų konsultacijas per „Skype“. Iš anksto suderinkite susitikimą su mūsų komanda el. Paštu application@europainstitut.de.

Paraiškas galima bet kada pateikti per www.europainstitut.de/onlineapple .

Laukiame jūsų prašymo, pasirūpinkite savimi ir išlikite sveiki! Jūsų „ Europa-Institut komanda

****************************

Sarolando universiteto „ Europa-Institut “ siūlo vienerių metų Europos ir tarptautinės teisės magistro programą su šešiais moduliais: 1 modulis: Europos integracija ir 2–6 moduliai su Europos ekonomikos teisės, užsienio prekybos ir investicijų, tarptautinių ginčų sprendimo, Europos moduliais. ir tarptautinę žmogaus teisių apsaugą ir IT teisę (nuo 2019/2020 m. žiemos semestro, iš pradžių tik vokiečių kalba).

Pavyzdys: specializacija Europos ir tarptautinėje žmogaus teisių apsaugoje

Studijų skyriuje nagrinėjami pagrindiniai žmogaus teisių apsaugos bruožai, ribos ir pokyčiai bei tai, kaip šias žinias sėkmingai pritaikyti praktikoje. Jame nagrinėjamas žmogaus teisių vystymasis ir įgyvendinimas tarptautinėje viešojoje teisėje ir tarptautinėse sutartyse pasauliniu, taip pat regioniniu Europos lygiu ir jų tarpusavio ryšiai. Be to, studijų skyriuje pagrindinis dėmesys skiriamas Europos Sąjungos ir Europos žmogaus teisių konvencijos santykiams, taip pat Jungtinių Tautų, Europos Teisingumo Teismo, Europos Žmogaus Teisių Teismo ir Tarybos praktikai. Europa. Praktinis žmogaus teisių įstatymų taikymas yra ypač svarbus ir įdomus šio studijų skyriaus tikslams.

Pagrindiniai faktai

 • Vienerių metų Europos ir tarptautinės teisės magistrantūros programa
 • Programa gali būti rengiama anglų ir (arba) vokiečių kalbomis
 • Siūlomi šeši moduliai: 1 modulis: Europos integracija ir 2–6 moduliai su studijų vienetais Europos ekonominė teisė, užsienio prekyba ir investicijos, Tarptautinis ginčų sprendimas, Europos ir tarptautinė žmogaus teisių apsauga ir IT teisė (nuo 2019/2020 m. Žiemos semestro , iš pradžių tik vokiečių kalba)
 • Pavadinimas „Teisės magistras“ (LL.M.)
 • Aukštos kvalifikacijos specialistai iš akademinio ir verslo pasaulio
 • Į praktiką orientuotas mokymas kartu su akademinio mokymo kompetencija
 • 75 studentai iš 40 šalių
 • Ekskursijos po Europos ir tarptautines institucijas
 • Intensyvus „ Europa-Institut komandos palaikymas
 • Prieiga prie tarptautinio tinklo per mūsų Alumni Association EVER eV
 • Puikus pasirengimas Europos ir tarptautinei darbo rinkai

Specializacijos

„ Europa-Institut siūlo šiuos modulius:

 • 1 modulis: Europos integracija
 • 2 modulis: Europos ekonominės teisės studijų skyrius
 • 3 modulis: Užsienio prekybos ir investicijų studijų skyrius
 • 4 modulis: Tarptautinis ginčų sprendimas
 • 5 modulis: Tarptautinės ir Europos žmogaus teisių apsaugos studijų skyrius
 • 6 modulis. IT įstatymas (nuo 2019/2020 m. Žiemos semestro, iš pradžių tik vokiečių kalba)
 • 7 modulis: Magistro darbas

Kiekvienas skyrius siūlo aukštą specializaciją greitai plečiant profesines sritis Europos ir tarptautinėje teisėje.

Be magistro laipsnio, galima įgyti iki dviejų specializacijų, ty įgyti magistrantūros studijas. Tarptautinio ginčų sprendimo arba Europos ir tarptautinės žmogaus teisių apsaugos laipsnis.

Kredito taškai

Iš viso studijų programos metu turi būti gauti ne mažiau kaip 45 kreditų taškai. Užbaigus ir patvirtinus magistro darbą, suteikiama 15 papildomų kreditų taškų, taigi iš viso reikia 60 kreditų taškų, kuriuos reikia gauti baigus magistro programą.

Patekimo reikalavimai

Priėmimo į LL.M reikalavimus Europos Europa-Institut programa „Europos ir tarptautinė teisė“ yra tokia

 • - universitetinis teisės laipsnis arba panašus dalykas (verslo studijos, humanitariniai mokslai) iš Vokietijos ar užsienio universiteto ir
 • vokiečių ir (arba) anglų kalbos žinių įrodymas

Daugiau informacijos rasite www.europainstitut.de/application

Paraiškų teikimo tvarka ir terminai

Vietų skaičius ribotas. Kandidatai atrenkami atsižvelgiant į jų akademinę kvalifikaciją ir tinkamumą.

Magistro programa „Europos ir tarptautinė teisė“ prasideda žiemos semestre. Dėl koronos pandemijos paraiškų pateikimo terminas šiais metais buvo atidėtas iki 2020 m. Rugpjūčio 15 d. Pavėluotos paraiškos gali būti priimamos iki 2020 m. Spalio 12 d.

Daugiau informacijos rasite www.europainstitut.de/application .

Mokymas ir mokesčiai

Mokestis už mokslą yra 5 600 eurų per mokslo metus (2 800 eurų už semestrą).

Saro universiteto universitetui mokamas papildomas administracinis mokestis. Tai suteikia studentams teisę į asmens tapatybės kortelę, leidžiančią nemokamai naudotis viešuoju transportu Saro krašte ir draudimu nuo nelaimingų atsitikimų. Be to, jis patvirtina studento statusą ir todėl gali būti naudojamas norint gauti nuolaidą studentams.

Internetinė programa

„ Europa-Institut siūlo internetinę programą, kurią galite rasti čia:

www.europainstitut.de/onlineapplication

Teisės mokykla

„ Europa-Institut “ remia Vokietijos federalinė užsienio reikalų tarnyba, Vokietijos federalinė švietimo ir tyrimų ministerija, Europos Komisija ir Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD). Ji reiškia aukštus švietimo standartus, glaudžius ryšius ir nuolatinius mainus su Europos Sąjungos institucijomis, Europos Taryba ir Vokietijos federaline užsienio reikalų įstaiga. „ Europa-Institut nuodugniai ištyrė ir patvirtino agentūra ACQUIN, remdamasi Sarlando universiteto sistemos akreditacija. Programos akreditacijoje teigiama, kad „ Europa-Institut siūlo ir puikias tyrimų galimybes, ir puikią mokymo kokybę. „ Europa-Institut taip pat gavo vadinamąjį „Internacionalizacijos kokybės pažymėjimą (CeQuInt)“ už sėkmingą internacionalizacijos strategijos įgyvendinimą savo magistro programoje.

Apie Saro universiteto

Saro krašto universitetas yra modernus universitetas Saro Lor-Liukso regione - dinamiškoje Europos dalyje, apibrėžtoje bendromis Vokietijos, Prancūzijos ir Liuksemburgo sienomis. Nuo tada, kai jis buvo įkurtas bendradarbiaujant su Prancūzija 1948 m., Tarptautinė perspektyva buvo esminis bruožas. Šiandien Sarbriukene ir Homburge (Medicinos fakultetas) studijuoja 18 500 jaunuolių, iš kurių 17 proc. Yra tarptautiniai studentai. Įsikūręs malonioje miškų aplinkoje, universiteto miestelyje studentams ir tyrinėtojams siūlomos įvairios sportinės ir kultūrinės veiklos, kurios kartu su daugybe kavinių ir restoranų daro miestelį idealia vieta atsipalaiduoti tarp paskaitų ar po darbo. Greitojo ICE traukinio dėka kelionė iš Sarbriukeno į Paryžių trunka tik dvi valandas.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

The Europa-Institut at Saarland University is the second oldest institution of its kind in Europe. For more than six decades, the Europa-Institut has been excellently educating young academics from al ... Skaityti daugiau

The Europa-Institut at Saarland University is the second oldest institution of its kind in Europe. For more than six decades, the Europa-Institut has been excellently educating young academics from all over the world in European and international law. Skaityti mažiau