Mūsų programa

MIPLC suteikia tikrai tarptautinę ir tarpdisciplininę patirtį, nes ji yra keturių partnerių, tarptautinių fakultetų ir studentų iš viso pasaulio.

Mūsų programa yra daug mažesnė už kitus, tik 38 studentai (daugiausia) per metus. Tai užtikrina intensyvią studentų, dėstytojų ir personalo sąveiką, taip pat asmeninę paramą. Mūsų kursai yra specialiai skirti mūsų programai ir mūsų studentams.

Mūsų programa yra:

 • Specializuota ir visiškai akredituota ir intensyvi
 • Tinka teisės absolventams ir studentams su kitais pagrindais
 • Mokoma tik anglų kalba
 • Daugialypė jurisdikcija, apimanti civilinę teisę ir bendrosios teisės tradicijas bei kelias šalis
 • Įvairūs įvairūs moduliai, iš kurių galite rinktis
 • Tarpdisciplininė, aptariant visus TL aspektus iš teisinių ir atitinkamų ekonominių perspektyvų
 • Taikoma, atsižvelgiant į praktinius intelektinės nuosavybės aspektus, aptariamus modeliavimo, atvejo studijų ir stažuotės metu
 • Papildytas studijų vizitais į Europos patentų tarnybą ir kitas IP organizacijas, pasirenkamasis studijų vizitas į Vašingtoną, Kolumbijos apygarda, ir svečių paskaitos ir pokalbiai per metus
 • EIPIN tinklo narys
 • Įsikūręs Europos IP centre, Miunchenas

Mūsų fakultetas

MIPLC ypač didžiuojasi savo išskirtiniu fakultetu, vienu iš pagrindinių bet kurios švietimo įstaigos ramsčių.

Mūsų apie 60 aktyvių fakulteto narių yra labai gerbiami mokslininkai ir praktikai, kurie tarp jų turi daug patirties. Jie yra namuose įvairiose profesinėse aplinkose. Dauguma jų yra dėstomi profesoriai ir mokslininkai, dirbantys su vienu iš keturių MIPLC partnerių ar kitų žinomų universitetų, tokių kaip Oksfordo universitetas, Londono ekonomikos mokykla, Kalifornijos universitetas ir Kolumbijos universitetas. Kiti dirba kaip advokatai žinomoms ir tarptautiniu mastu veikiančioms advokatų kontoroms, įskaitant "Bird"

MIPLC valdybos nariai taip pat moko bent vieną kursą per mokslo metus. Kaip nuolatinės mokymo programos peržiūros dalis, mes nuolat įdarbiname naujus dėstytojų iš viso pasaulio, kad toliau didinčiau mūsų programos įvairovę.

Mūsų mokymo programa

Mūsų mokymo programa yra labai išsami, apimanti įvairias sritis, dalykus ir jurisdikcijas.

Mes siekiame suteikti savo studentams platų kursų pasirinkimą, kad jie galėtų mokytis savo pageidaujamos (-ių) srities (-ų), kaip įmanoma plačiau ir giliau. Kiekvienam kursui pateikiamos išsamios skaitymo ir studijų medžiagos.

Kursai ir moduliai

MIPLC siūlomi kursai suskirstyti į keturias modulių rūšis:

 • Įvadinis modulis: tai parengiamasis, ne kredito modulis. Dalyvavimas yra neprivalomas, bet primygtinai rekomenduojamas visiems studentams, ypač klasėse, kurios apima nepažįstamas temas.
 • Pagrindiniai moduliai: yra keturi pagrindiniai moduliai, kurie yra privalomi visiems studentams ir užpildomi vienu egzaminu per modulį. Šie moduliai apima pagrindines IP patentų, autorių teisių, prekių ženklų ir dizaino sritis, bet taip pat apima pagrindines visuotines temas, pvz., Europos teisę ar jurisdikciją ir įstatymų koliziją.
 • Pasirinktiniai moduliai: 12 specializuotų pasirinktinių modulių leidžia studentams sutelkti savo studijas į temas, kurioms jie ypač domina. Dėl skirtingų studentų interesų, klasės dydis pasirenkamuose kursuose paprastai yra mažas.
  Nors dauguma pasirinktinių modulių dirba pagal egzaminą pagal kursą, trys moduliai sudaromi vienu egzaminu per modulį. Tai leidžia studentams, pasirinkdami jų modulius, atsižvelgti į pageidaujamą studijų ir egzamino stilių.
 • Magistro baigiamojo darbo modulis: magistro baigiamasis darbas yra reikalavimas visiems studentams, nes disertacija yra pagrindinė LL.M. dalis. programa. Jo parengimas yra puiki galimybė ištirti konkrečią temą giliai ir labai sudėtingai. Studentai pradeda dirbti magistro darbe pradžioje programoje. Jie gali laisvai pasirinkti savo temą, kad atitiktų asmeninius interesus ir karjeros tikslus. Kiekvienam studentui paskirtas daktaro disertacijos vadovas, su kuriuo jie gali aptarti klausimus, kurie atsiranda atliekant tyrimą. Baigiamasis darbas, praėjus maždaug šešioms savaitėms po vasaros laikotarpio pabaigos, turėtų siekti apie 55-75 puslapius.
  Pasirinkę magistro darbų temą, studentai gali pasinaudoti MIPLC dalyvavimu Europos Sąjungos universiteto tinkle, įsteigtu Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės biuro (EUIPO). Šio tinklo kontekste studentai iš dalyvaujančių universitetų gali parašyti savo magistro disertaciją tema, kurią pasiūlė vienas iš paskirtų EUIPO "mokslinių tyrimų patarėjų". Patarėjai yra patyrę EUIPO darbuotojai, kurie mokiniams teikia papildomų nurodymų ir paramos. Liepos mėnesį EUIPO patalpose Alikantėje vyksta tyrimo sesija. Šios sesijos dalyviai yra privalomi dalyvaujantiems studentams, kurie atliks savo tyrimą dešimties minučių žodžiu.

Reikalavimai laipsniui

Norėdami baigti MIPLC , studentai turi įgyti 60 kreditų (KP):

 • 24 KP iš pagrindinių modulių
 • 18 KP iš pasirinktinių modulių
 • 18 KP iš magistrinio darbo modulio.

Mūsų studentai

Mokymo įstaiga negali gyventi be studentų. MIPLC mes didžiuojamės savo MIPLC studentų kūnu, kuris dar labiau pagyvina studijų patirtį su įvairiomis ir nuostabiomis asmenybėmis.

Mūsų programa yra tikrai tarptautinė ir tarpdisciplininė, todėl mūsų studentai. Jie turi teisės, ekonomikos, inžinerijos, gamtos mokslų ir kitų sričių specialybę. Jie atvyksta į MIPLC iš viso pasaulio, kad pasirengtų plataus užmojo karjerai TL sektoriuje, ypač kaip advokatai, patentų agentai, teisėjai, verslo ekspertai, mokslininkai, inžinieriai ir universiteto dėstytojai. Mes ypač didžiuojamės, kad mokome studentus, kuriuos kasmet finansuoja Japonijos Aukščiausiasis Teismas.

Daugelis mūsų studentų prisijungia prie MIPLC palyginti greitai, baigę pradines studijas ir įgydami pradinę profesinę patirtį. Tačiau mes taip pat toliau pritraukti specialistus, turinčius didelę praktinę IP patirtį, kurie nusprendžia atlikti tolesnius tyrimus. Todėl galėjome pasveikinti mūsų klases nuo 21 iki 50 m. Studentus. Kiekvienos studentų klasės vidurkis yra apie 30 metų.

Kodėl studijuoti IP įstatymą MIPLC ?

Dėkojame už susidomėjimą mūsų LL.M. programa "Intelektinė nuosavybė ir konkurencijos įstatymai". Šiame puslapyje mes norėtume paaiškinti du dalykus: a) kodėl mes manome, kad intelektinė nuosavybė ir konkurencijos teisė yra aktualios; b) kas MIPLC ypatingą MIPLC .

Kodėl studijuoti intelektinės nuosavybės ir konkurencijos įstatymus?

Kadangi intelektinės nuosavybės klausimai atlieka svarbų vaidmenį mokslo, technologijų, verslo ir meno srityse, intelektinės nuosavybės srityje reikia daugiau patirties. Nesvarbu, kokia yra jūsų profesija ar išsilavinimas, jūsų darbo metu turėsite susidurti su daugialypiu ir įdomiu TP pobūdžiu.

Įvairūs intelektinės nuosavybės teisės ir susijusių konkurencijos teisės sričių aspektai iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti nepriklausomi. Tačiau kasdieninėje praktikoje, ypač kalbant apie tarptautinius klientus, greitai paaiškėja, kad jie yra labai tarpusavyje susiję. Norint paminėti tik vieną pavyzdį, norint strategiškai valdyti IP portfelį, reikia turėti tvirtą supratimą apie įvairias IP įstatymų sritis ir atitinkamų rinkų supratimą.

Kadangi praeityje tokios žinios buvo suskirstytos į keletą bendrovių ar įvairių advokatų kontorų padalinių, modernių IP sandorių sudėtingumas dabar reikalauja, kad kiekvienas asmuo, dalyvaujantis projektuose ar byloje, gerai žinotų apie su IP susijusias problemas. Ši praktinė patirtis pagerina vidinius bendravimo procesus, verslo įvaizdį ir, galiausiai, galutinį "produktą".

Kodėl studijuoti MIPLC ?

MIPLC rasite:

 • Tarptautinis dėstytojų fakultetas, advokatai, teisėjai ir korporacijų IP specialistai
 • Tarptautinė ir labai skirtinga studentų organizacija pagal tautybę, amžių ir ankstesnį išsilavinimą
 • Mažos klasės sukurtos ir mokomos tik mūsų studentams
 • Individualios pamokos sesijos
 • Galimybė naudotis "Max Planck Institute" IP bibliotekos, apimančios daugiau kaip 200 000 tomų, ir MIPLC biblioteka
 • Tiesioginės nuorodos į tarptautinę mokslinių tyrimų bendruomenę, įsikūrusius Max Plancko institute
 • Prieiga prie teisinių duomenų bazių, tokių kaip "LexisNexis", "Westlaw" ir "Juris"
 • Studentų grindys su bendromis biuro patalpomis ir didelės spartos interneto ryšiu
 • Individualizuotas MIPLC administravimo komandos palaikymas
 • Finansinė pagalba

Po baigimo turėsite:

 • Visame pasaulyje taikomas įgūdžių rinkinys
 • Tarptautinis profesionalių kontaktų ir draugų tinklas
 • Tarptautiniu mastu pripažintas akademinis laipsnis (LL.M.)
 • Puiki karjeros perspektyva
 • Prieiga prie doktorantūros programas, pvz., tiesiogiai MIPLC

Be to, jūs turėsite gyvenimo metus Miunchene - viename iš gražiausių ir nuostabiausių pasaulio miestų.

Programa mokoma:
 • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 4, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Spal. 2020
Duration
1 metai
Dieninės
Price
32,850 EUR
Deadline
Susisiekti su mokykla
Applications for admission are accepted from December 1 until April 30 for the academic year starting that fall. The same deadline of April 30 applies to applications for tuition waiver scholarships.
Bal. 30, 2020
Applications for admission are accepted from December 1 until April 30 for the academic year starting that fall. The same deadline of April 30 applies to applications for tuition waiver scholarships.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
End Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Applications for admission are accepted from December 1 until April 30 for the academic year starting that fall. The same deadline of April 30 applies to applications for tuition waiver scholarships.
Start Date
Spal. 2020
End Date
Rgs. 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Bal. 30, 2020
Applications for admission are accepted from December 1 until April 30 for the academic year starting that fall. The same deadline of April 30 applies to applications for tuition waiver scholarships.

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Applications for admission are accepted from December 1 until April 30 for the academic year starting that fall. The same deadline of April 30 applies to applications for tuition waiver scholarships.
End Date
Rgs. 2020

Spal. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Bal. 30, 2020
Applications for admission are accepted from December 1 until April 30 for the academic year starting that fall. The same deadline of April 30 applies to applications for tuition waiver scholarships.
End Date
Rgs. 2021