LL.M. JAV teisės studijose

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

LL.M. JAV teisės studijos užsienio teisės mokyklų absolventams Sent Johno teisės mokykloje yra tikslinė studijų programa, skirta suteikti jums žinių ir įgūdžių, reikalingų išlaikyti Niujorko advokatūros egzaminą ir sėkmingai atlikti praktiką šioje svarbioje jurisdikcijoje. Būdamas dviejų semestrų LL.M. JAV teisinių studijų programoje jūs uždirbsite 24 kreditus, įskaitant:

 • Du JAV teisės įvado kreditai
 • Penki JAV teisinės analizės, rašymo ir tyrimų kreditai
 • Trys profesinės atsakomybės kreditai

Jūs taip pat uždirbsite keturiolika kreditų dalyvaudami kursuose, apimančiuose Niujorko advokatūros egzaminą, taip pat kitus kursus, siūlomus Teisės mokyklos JD programoje. Mes griežtai rekomenduojame, kad visi arba dauguma šių kreditų būtų imami pagal dalykus, patikrintus Niujorko advokatūros egzamine. Visi LL.M. JAV teisės studijų užsiėmimai vyksta Teisės mokykloje, esančioje Šv. Jono universiteto vaizdingame ir dinamiškame Kvinso miestelyje.

Bridge

Jūsų raktai į Niujorko barą

Niujorke gyvena garsiausios pasaulyje advokatų kontoros ir vadovaujantys advokatai visose praktikos srityse. Tai teisininkų profesijos centras ir širdis. LL.M. JAV teisės studijos užsienio teisės mokyklų absolventams Sent Johno teisės mokykloje yra skirtos vienam tikslui: padėti pasiruošti išlaikyti Niujorko advokatūros egzaminą ir įgyti teisę praktikuoti teisę šioje neprilygstamoje jurisdikcijoje.

Kaip šios programos studentas, jūs:

 • Sužinokite iš geriausių Niujorko teisininkų ir patyrusių advokatų
 • Gyvenkite Niujorke, finansinėje, kultūrinėje ir komercinėje JAV sostinėje ir tikrame pasaulio mieste
 • Pasiruoškite baro egzaminui programoje, kurioje daug dėmesio skiriama pasiruošimui priimti šį iššūkį

LL.M. JAV teisės studijose St John's siūlo jums šiuos ir dar daugiau raktų į naudingą teisinę karjerą Niujorke ir į praktikos galimybes, kurias galite pasiekti kaip Niujorko teisininkas.

Priėmimas

Priėmimas į LL.M. JAV teisinių studijų programa St. John's Law School yra selektyvi ir pagrįsta ankstesnių teisinių studijų kompetencija. Bus svarstomi akademinės stipendijos įrodymai ir profesiniai pasiekimai. LL.M. Programa skirta ribotam priėmimui, siekiant praturtinti kiekvienos magistrantūros patirtį. kandidatas.

Tinkamumas
Bet kuris užsienio teisės mokyklos absolventas, turintis teisės laipsnį (JD, LL.B. ar lygiavertį) iš ne JAV teisės mokyklos, pripažintos toje valstybėje, kurioje įsteigta ir įsikūrusi.

Anglų kalbos testai
Dėl LL.M prigimties JAV teisinių studijų programa yra labai svarbi, kad visi studentai suprastų anglų kalbą, žodžiu ir raštu. Absolventai iš užsienio (išskyrus studentus iš Australijos, anglakalbių Kanados, Airijos, Naujosios Zelandijos ir Jungtinės Karalystės) privalo būti išlaikę anglų kalbos kaip užsienio kalbos testą (TOEFL) arba Tarptautinę anglų kalbos testų sistemą (IELTS). Prieš taikydami patikrinkite.

Teisės mokyklos priėmimo tarybos (LSAC) paraiška
LL.M. JAV teisės studijos yra skirtos užsienio absolventams, kurių akademiniai pasiekimai yra panašūs į JAV teisės mokyklų absolventų pasiekimus. Visi užsienio studentai, norėdami baigti paraiškų teikimo procesą, privalo užsiregistruoti per magistrantūrą. Teisės mokyklos priėmimo tarybos (LSAC) įgaliojimų surinkimo tarnyba.

Anglų kalba Amerikos teisės mokykloje
Anglų kalba American Law School yra intensyvus keturių savaičių vasaros kursas, skirtas studentams, atvykstantiems į St. John's LL.M. programos, kurios nėra gimtosios anglų kalbos. Kurso tikslas yra supažindinti šiuos studentus su JAV teisine sistema ir jos žodynu, taip suteikiant jiems galimybę veiksmingiau dalyvauti studijose magistrantūroje. Programa.

Kursai

Pagrindinės JAV teisės studijos Kursai (10 kreditų)
Magistrantūros studentai JAV teisinių studijų programoje vyks šie kursai kaip pagrindinės programos dalis:

Įvadas į JAV teisę (2 kreditai)
LL.M. kandidatai gaus JAV įstatymų apžvalgą, sutelkdami dėmesį į tai, kuo ji skiriasi nuo kitų tautų, ypač į tai, kaip bendrosios teisės sistema skiriasi nuo civilinės teisės sistemos. Aptariamos temos yra JAV federalinės valstybės santykiai ir individualios teisės, kurias garantuoja konstitucija, ir įvadas į temą, išbandytą Niujorko advokatūros egzamine. Įvertinimai yra pagrįsti baigiamuoju egzaminu.

Teisiniai tyrimai, analizė ir rašymas tarptautinėms LLM I (3 kreditai)
Pirmasis dviejų semestrų seka, šis kursas moko užsienio kalbų mokomus LLM studentus pagrindinėmis JAV teisinių tyrimų, analizės ir rašymo priemonėmis. Siekdami kurso tikslų, studentai sustiprins savo gebėjimą analizuoti ir trumpai aprašyti atvejus, analizuoti ir atsakyti į hipotetinius klausimus esė forma, rasti ir suprasti standartinę teisinę tyrimų medžiagą (įskaitant bylas, įstatus ir administracinę medžiagą) bei bendrauti su klientais ir kitos auditorijos tiek rašytine, tiek sakyta teisine anglų kalba. Užduotys bus nukreiptos į nuspėjamąjį rašymą. Tikimasi, kad studentai laiku ir profesionaliai atliks visus priskirtus skaitymo, tyrimų ir rašymo darbus ir parodys tai veiksmingai dalyvaudami klasėje (25% galutinio pažymio). Taip pat bus skiriami ir vertinami užduotys raštu ir žodžiu bei užduotys (75% galutinio pažymio).

Teisiniai tyrimai, analizė ir rašymas tarptautinėms LLM II (2 kreditai)
Antrasis kursas dviejų semestrų seka, šis kursas skirtas užsienyje mokomiems LLM studentams, suteikia aukštesnio lygio mokymus JAV teisinių tyrimų, analizės ir rašymo srityse. Užduotys apima neterminuotą teisinį tyrimą ir įtikinamą rašymą. Tikimasi, kad studentai laiku ir profesionaliai atliks visus priskirtus skaitymo, tyrimų ir rašymo darbus ir parodys tai veiksmingai dalyvaudami klasėje (25% galutinio pažymio). Taip pat bus skiriami ir vertinami užduotys raštu ir žodžiu bei užduotys (75% galutinio pažymio).

Profesinė atsakomybė (3 kreditai)
Šis kursas nagrinėja teisines, moralines ir kitas teisininkų pareigas. Perskaitytas Niujorko profesinės atsakomybės kodeksas ir Amerikos advokatų asociacijos pavyzdinės profesinio elgesio taisyklės, taip pat bylos, įstatyminė medžiaga, antriniai šaltiniai ir problemos. Kursas skirtas tokioms temoms kaip advokato atsakomybė civiliniuose ir baudžiamuosiuose procesuose; specialios teisininkų problemos subjektams, įskaitant vyriausybes ir korporacijas; interesų konfliktai, konfidencialumas ir privilegija; derybų klausimai; profesionali reklama ir raginimas; ir advokato pareigas gerinti teisingumo vykdymą ir prieinamumą. Įvertinimai yra pagrįsti užduočių rašymu, užduotimis klasėje ir baigiamuoju egzaminu.

Niujorko baro pasirenkamieji (6 kreditai)
Kad galėtumėte laikyti Niujorko advokato egzaminą, turite būti išlaikę mažiausiai šešis kreditus dalykų, kuriuos galima laikyti baro egzamine. Šie kursai apima dalykus, išbandytus Niujorko baro egzamine:

 • Administracinė teisė (3 kreditai)
 • Pažangiosios išmokos (2 kreditai)
 • Verslo organizacijos (4 kreditai)
 • Civilinis procesas (4 kreditai)
 • Įstatymų kolizija (3 kreditai)
 • Konstitucinė teisė I (2 kreditai)
 • Konstitucinė teisė II (3 kreditai)
 • I sutartys (3 kreditai)
 • II sutartys (2 kreditai)
 • Baudžiamoji teisė (3 kreditai)
 • Baudžiamasis procesas: teismo sprendimas (2 kreditai)
 • Baudžiamasis procesas: tyrimas (3 kreditai)
 • Įrodymai (4 kreditai)
 • Šeimos teisė (3 kreditai)
 • Federaliniai teismai (3 kreditai)
 • Pirmasis pakeitimas: saviraiškos laisvė (2 kreditai)
 • Pirmasis pakeitimas: Religijos sąlygos (2 kreditai)
 • Niujorko baudžiamoji praktika (3 kreditai)
 • Niujorko praktika (4 kreditai)
 • Nuosavybė (4 kreditai)
 • Nekilnojamojo turto operacijos (2 kreditai)
 • Pardavimai (2 kreditai)
 • Saugomos operacijos (3 kreditai)
 • Pareigos (4 kreditai)
 • Trestai ir estai (4 kreditai)

Kiti pasirenkantieji (8 kreditai)
Galite pasirinkti aštuonis pasirenkamuosius kreditus iš kitų Teisės mokykloje dėstomų kursų, kurie jus domina arba padės jums ateityje praktikuoti teisę. Mes griežtai rekomenduojame, kad visi arba dauguma šių kreditų būtų įsisavinti dalykams, išbandytiems Niujorko baro egzamine.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

St. John’s Law is inclusive, accepting, and welcoming community that reflects the rich diversity of our hometown of Queens, NY, “The World’s Borough.” From the classroom to internships and clinical wo ... Skaityti daugiau

St. John’s Law is inclusive, accepting, and welcoming community that reflects the rich diversity of our hometown of Queens, NY, “The World’s Borough.” From the classroom to internships and clinical work in the field to study abroad, our students develop the lawyering skills, targeted expertise, and professional connections they need to graduate practice-ready, all with the support of our outstanding faculty, dedicated career counselors, and global alumni network. Our employment and bar exam outcomes consistently rank us among the top New York law schools and, whatever career path they choose, our students carry with them St. John's Vincentian values, understanding that law is a vocation through which they can live justly and better the world. Skaityti mažiau