LL.M. lyginamojoje ir tarptautinės teisės

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Įstatymų magistras (LL.M.) yra pažengęs programa teisinį tyrimą, kuris pritaikytą prie kiekvieno studento poreikius. LL.M. kandidatai, Mentored ekspertų fakultetas, planuoti studijas vienoje iš šių koncentracijų: Teisė ir technologijos Vertybinių popierių įstatymo ar lyginamosios ir tarptautinės teisės normas. Užsienio LL.M. studentai turi galimybę užsiimti mokymo programą, kuri padeda paruošti juos JAV baras egzaminą, o įsigyti platų supratimą apie JAV bendrosios teisės sistemos. Per įstatymo mokyklos platus ugdymo aukos, LL.M. kandidatai sustiprinti savo žinias praktikoje įsigyjant didelę patirtį specializacijos srityje jie pasirinko, taip pat galandimo savo įgūdžius JAV teisinius tyrimus, analizė ir doktrinoje.

Įsipareigojusi teikti aukščiausios kokybės teisinį išsilavinimą vis labiau globalioje visuomenėje, Columbus teisės mokykla siūlo savo LL.M. studijų programa absolventams JAV ir užsienio teisės mokyklų. Jau daugiau nei 100 metų, įstatymas mokykla išugdė daug tautos iškiliausių teisininkų ir teisėjų. Be kontorų, federalinių ir vietinių, teismų ir viešojo sektoriaus, mūsų absolventai yra pripažįstami jų žinių, kompetencijos ir etikos praktika. Laikantis mūsų katalikų misijos, Columbus teisės mokykla instills savo studentus su socialinio teisingumo ieškojimą ir gilus pareigos taikyti savo teisines žinias ir įgūdžius į bendrojo gėrio skatinimą.

LL.M. Lyginamosios ir tarptautinė teisė

Į lyginamosios ir tarptautinės teisės koncentracijos siūlo visapusišką tyrimą vyriausybių, visuomenės ir teisines sistemas, daugiausia dėmesio skiriant lyginamųjų teisinių sistemų, tarptautinės prekybos ir verslo, ir tarptautinių žmogaus teisių.

teisė

Graduate Management Admission Test arba Kolumbas teisės mokykla įsikūręs mūsų tautos kapitalo, teisinės ir politinės centre Jungtinėse Amerikos Valstijose. Vašingtonas taip pat už vyriausybinių ir nevyriausybinių tarptautinių organizacijų centru. Studentai gali pasinaudoti visų galimybių, kad Vašingtonas turi pasiūlyti, nes mūsų patogioje vietoje ir lengvą priėjimą prie viešojo transporto.

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 2017

Apie mokyklą

The Columbus School of Law shines as a hidden gem within legal education in Washington, D.C. It is an academy composed of collegial and compassionate students, a supportive and academically distinguis ... Skaityti daugiau

The Columbus School of Law shines as a hidden gem within legal education in Washington, D.C. It is an academy composed of collegial and compassionate students, a supportive and academically distinguished faculty, and an accomplished and well-connected alumni base that stands ready to help today’s students reach their goals. Skaityti mažiau