LL.M. Lyginamosios teisės programoje

LL.M. ir lyginamosios teisės programa skirta beveik išimtinai asmenims, įgijusiems mokslo laipsnius teisės universitetuose ir teisės mokyklų už Jungtinių Valstijų ribų, kurie nori sustiprinti savo supratimą apie teisinę sistemą, Jungtinių Amerikos Valstijų ir Anglijos bendrosios teisės sistemos, iš kurios jis išsivystė . (Direktorius sprendžia, ar ne laipsnis arba laipsnis, turimos bet kuriam pareiškėjui teisės pakanka, kad būtų gauti juos atvykti į mūsų programą). Programa taip pat pripažįsta, JD absolventų ABA akredituoti teisės mokyklų JAV Sandraugos Puerto Rikas, kurie nori studijuoti teisę angliškai dominuojančia aplinkoje.

Skirtingai nuo kitų teisės mokyklų, Floridos LL.M. programa numato, kad asmens per studijų pritaikyta poreikius ir tikslus, kiekvieno studento, ribotos įtraukimo ir individualizuotas konsultacijas direktorius, dėstytojams ir kitiems darbuotojams žinoma. LL.M. studentams pasirinkti iš kursų ir kasmet siūlomų seminarų.

Programa remiasi Floridos žinomų tarptautinių studijų programas universiteto ir dešimtmečiai dalyvavimo pagal savo teisės fakulteto tarptautinės teisės klausimais, įskaitant prekybos, aplinkos ir žemės naudojimo teisės, žmogaus teisių, įstatymo peržiūrą ir konstitucinę reformą. Teisės mokykla buvo įkurta programas ir santykius Šiaurės, Centrinėje ir Pietų Amerikoje, Azijoje ir Europoje, ypatingą dėmesį skiriant Brazilija, Čilė, Kinija, Kosta Rika, Prancūzija, Korėjos, Meksikos, Lenkijos, Pietų Afrikos Respublika.

Nuo savo veiklos pradžios 1994 metais, LL.M. Lyginamosios teisės programą Floridos universiteto Fredric G. Levinas teisės koledžas kuriame dalyvavo daugiau nei 200 studentų iš 43 šalių, įskaitant:

Argentina, Baltarusija, Brazilija, Bulgarija, Kamerūnas, Kinija, Kolumbija, Kosta Rika, Čekija, Ekvadoras, Anglija, Prancūzija, Gruzija, Vokietija, Indija, Indonezija, Izraelis, Italija, Japonija, Kenija, Marokas, Nyderlandų Antilai, Nigerija, Pakistanas , Panama, Peru, Lenkija, Puerto Rikas, Saudo Arabija, Slovėnija, Pietų Afrika, Pietų Korėja, Šveicarija, Taivanas, Tanzanija, Tailandas, Tunisas, Turkija, Uganda, Ukraina, Jungtinės Amerikos Valstijos, Venesuela, ir Zimbabvė.

Programa mokoma:
  • Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date