LL.M. Pabėgėlių ir imigracijos įstatyme

Bendroji informacija

Programos aprašymas

LL.M. Pabėgėlių ir imigracijos įstatyme

Gyventi ir mokytis Brooklyn, nuolat besivystančiame tarptautiniame kultūros ir inovacijų centre. Brooklyn Law School yra vos kelios minutės nuo „Wall Street“, tarptautinių finansų epicentro ir „Silicon Alley“, technologijų steigėjų centro. Pasinerkite į realaus pasaulio mokymosi aplinką, kurioje LL.M. studentai auga tiek profesionaliai, tiek asmeniškai.

Didėjančios globalizacijos metu ir susirūpinant nacionalinio saugumo klausimais, pabėgėlių ir imigracijos įstatymai niekada nebuvo svarbesni. Mūsų pabėgėlių ir imigracijos teisės fakultete yra mokslininkai, politikos formuotojai ir praktikai, kurie daug prisidėjo šioje srityje, įskaitant prieglobsčio įstatymą, pabėgėlių įstatymą ir tarptautinę žmogaus teisių teisę. Šie ekspertai moko ir praktikuoja Niujorko mieste, imigracijos praktikos centre ir yra dviejuose imigracijos teismuose, dviejuose prieglobsčio biuruose ir viename judriausių federalinio apygardos teismo imigracijos dokumentų.119067_119064_117857_brooklawllm.png

LL.M. Brooklyn Law School studentai turi galimybę sutelkti savo kursus į bendrąją JAV teisę, verslo teisę, intelektinės nuosavybės teisę arba pabėgėlių ir imigracijos įstatymus. LL.M. mokymo programa suteikia teisininkams, mokomiems užsienyje, žinių, reikalingų įsisavinti JAV teisinį diskursą ir patobulinti jų praktikos savo gimtojoje šalyje įgūdžius. Mūsų LL.M. programa taip pat atitinka reikalavimus, reikalingus stoti į Niujorko valstybinį advokatūros egzaminą. Kaip licencijuotas advokatas keliose jurisdikcijose, jūs būsite pasaulinis XXI amžiaus advokatas.

Su novatorišku LL.M. programa, paremta daugiau nei šimtmečio meistriškumo, mes patenkiname naujo teisės pasaulio reikalavimus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The fundamental mission of Brooklyn Law School is to provide its students with the knowledge, skills, and ethical values needed for a career in the law.

The fundamental mission of Brooklyn Law School is to provide its students with the knowledge, skills, and ethical values needed for a career in the law. Skaityti mažiau