LL.M. Specializacijos tarptautiniams teisės specialistams (sutelkiant dėmesį į technologijas ir pasaulines intelektinės nuosavybės problemas)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Southwestern Law School kviečia užsienio advokatų kontorų ir atskirų tarptautinių praktikų užklausas technologijų, pramogų ir intelektinės nuosavybės srityje, teikdama specializuotus mokymo pasiūlymus, skirtus LL.M.

Stiprėjanti informacija ir komunikacija, teisės praktika tampa vis globalesnė. Southwestern Law School , įsikūrusi labiausiai kultūriniu požiūriu įvairiame JAV mieste, ir pramogų ir technologijų pramonės centre, siūlo individualizuotą patirtį ir žinias apie konkrečią sritį šiose ir kitose srityse. Be pagrindinių intelektinės nuosavybės ir sutarčių teisės kursų, "Southwestern" siūlo daugiausia pasirenkamųjų dalykų, susijusių su pramogų ir technologijų įstatymais, leidžiant specializuotoms specializacijoms pasaulio praktikams. Koks bus JAV ir jos kaimynių persvarstytų tarptautinės prekybos sandorių poveikis? Kas yra nugalėtojai ir pralaimėjimai JAV neto neutralumo diskusijose? Kaip ES duomenų privatumo įstatymas paveiks naujoves ir konkurenciją? Kas yra Kinijos besivystanti pozicija dėl komercinių paslapčių? Kaip Holivudas bendrauja su tarptautinėmis kino industrijomis Kinijoje, Indijoje, Nigerijoje (ir neseniai Saudo Arabijoje)? Pasaulyje, kuriame klausimai pasikeičia taip greitai, kaip ir atsakymai, "Southwestern" rengia mokinius suprasti pagrindines teisines sąvokas, taip pat konkrečiai pramonei skirtą verslo praktiką, suteikiant jiems atitinkamą kontekstą ir įgūdžius, kad galėtumėte naršyti naujus jų darbdavių ir klientų poreikius.

"Southwestern" siūlo pažangią patirtį naujose srityse, tokiose kaip technologijos teisė ir verslumas, intelektinės nuosavybės įstatymas (įskaitant patentus, prekių ženklus ir autorių teises), derybas ir ginčų sprendimą bei Amerikos teisės ir teisines sistemas. Studentai gali specializuotis šiose ir kitose patvirtintose srityse, kuriuose yra 12 specialių vienetų per 24 vienetų programą (daugiausiai 30). Kursinis darbas apima klases, integruotas su JAV JD studentais, taip pat mažesnius specializuotus seminarus tarptautiniams absolventams, taip pat gali apimti specialias stažuotes su tarpvalstybiniais specialistais, įsikūrusiais Kalifornijoje. "Southwestern" turi daugybę santykių su užsienio universitetais ir organizacijomis (įskaitant Jindal Global Law School Indijoje, NACLE konsorciumas Šiaurės Amerikos mokyklose ir "David & Raymond" intelektinės nuosavybės grupė Šanchajuje), padedanti palengvinti greitai besikeičiančius pasaulinės teisinės praktikos reikalavimus .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Diverse, Engaged, Inspiring - this is Southwestern Law School—a history of public service, innovative teachers, brilliant scholars, and trailblazing alumni. Prepare to succeed through our innovative c ... Skaityti daugiau

Diverse, Engaged, Inspiring - this is Southwestern Law School—a history of public service, innovative teachers, brilliant scholars, and trailblazing alumni. Prepare to succeed through our innovative curriculum and experiential learning opportunities. The vibrant mid-city campus provides the ideal setting for the study of law, fostering an emphasis on community, diversity, and public service. Skaityti mažiau