LL.M. Studijų programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

LL.M. Studijų programa

temp

Pažangios teisinių studijų programa, skirta viso pasaulio teisininkams

Mitchell Hamline's LL.M. supažindina užsienio teisės absolventus su JAV teisine sistema. Programa suburia pasaulinę teisininkų bendruomenę, kuri gauna specialų mokymą ir išsilavinimą, reikalingą praktikuoti teisę ir konkuruoti tarptautiniu lygiu. LL.M. studentai lanko užsiėmimus su Mitchell Hamline JD studentais, pasirenka kursus ir seminarus, atspindinčius jų individualius praktinius interesus.

Pagrindiniai LL.M komponentai

 • Skirta studentams, turintiems bakalauro laipsnį. arba lygiavertis laipsnis, uždirbtas už JAV ribų.
 • Dauguma studentų baigia programą per du dieninius semestrus.
 • Kiekvienam studentui paskiriamas fakulteto patarėjas, atsižvelgiant į studento pomėgį ar studijų sritį. Kartu patarėjas ir studentas kuria studijų kursą, į kurį įeina griežti teisės kursai ir galimybė mokytis iš praktikuojančių teisininkų bei teisėjų. Studentai ir konsultantai reguliariai susitinka visos programos metu.
 • Studentai pasirenka būtiną įvadinį kursą ir pasirenka iš teisės mokyklos JD kursų.
 • Dėstytojai galimi LL.M. studentų.
 • Visų laipsnių siekiantis magistras studentai privalo išklausyti pagrindinį rašymo komponentą.
 • Studentai gali pasirinkti kursus specializuotose teisės srityse, tokiose kaip alternatyvus ginčų sprendimas, intelektinė nuosavybė, tarptautinė ir lyginamoji teisė, verslo ir įmonių teisė ir kt.

LLM privalumai Mitchell Hamline laipsnis

 • Išmokite Amerikos teisinės doktrinos ir gausite išsamų supratimą apie Amerikos teisinę sistemą ir teisės praktiką JAV.
 • Veiksmingiau spręskite Amerikos apmokytų teisininkų reikalus dėl tarptautinių sandorių ar ginčų, susijusių su Amerikos teise ir teisinėmis institucijomis.
 • Pateikite efektyvesnį klientų, turinčių interesų JAV, ir Amerikos klientų, turinčių interesų jūsų gimtojoje šalyje, atstovavimą.
 • Pasinaudokite plačiu Mitchell Hamline praktikuojančių teisininkų tinklu praktiniam mokymui ir praktikai.
 • Teisės fakultete sužinokite apie Amerikos teisinę sistemą ir gaukite svarbų pagrindą teismų praktikos metodo ir teisinio pagrindimo procese, kuris yra bendrosios teisės tradicijos pagrindas. Vis dažniau LL.M. Amerikos teisės mokyklos laipsnis yra pripažintas svarbiu profesiniu kvalifikacijos ženklu daugelyje švietimo įstaigų.
 • Tinkinkite savo LL.M. laipsnis arba specializuotas, arba bendras laipsnis. Turėsite lankstumo galimybę sudaryti savo programą ir sudaryti kursų bei seminarų tvarkaraščius, atspindinčius tam tikrą praktikos specialybę ar akademinį dėmesį, kuris jus ypač domina.

Paraiškos reikalavimai

LL.M. studentai kreipiasi per lsac.org. Paraiška apima:

 • Visų kolegijų ar universitetų, kuriuose studentas dalyvavo, oficialūs nuorašai buvo pateikti LSAC arba visų kolegijų ar universitetų nuorašų įvertinimo iš pripažintos kredencialo įvertinimo tarnybos įgaliojimas. (Mainų studentai pateikia savo nuorašų kopijas anglų kalba.)
 • Asmeninis pareiškimas anglų kalba, apibūdinantis ankstesnes teisės studijas ir profesinę patirtį, priežastis ir tikslus siekiant studijuoti LL.M. programą ir visą kitą svarbią informaciją.
 • Kompetencijos įrodymas anglų kalba. Kandidatai iš ne angliškai kalbančių šalių arba kurių gimtoji kalba nėra anglų, privalo pateikti anglų kalbos žinių įrodymą. Tai gali būti oficiali TOEFL balų ataskaita, IELTS balų ataskaita, kitas nustatytas anglų kalbos testas arba sėkmingai baigta anglų kalbos programa. Kandidatai taip pat gali būti kviečiami per pokalbį pademonstruoti anglų kalbos žinias.
 • Du rekomendaciniai laiškai anglų kalba, tiesiogiai iš rekomendacijos pateikėjo LSAC arba Mitchellui Hamline'ui.
 • Gyvenimo aprašymas / gyvenimo aprašymas, anglų kalba.
 • Vizos medžiaga ir pakankamos finansinės paramos dokumentai. Priėmę studentai turės pateikti du papildomus dalykus:
  • Informacija apie vizas. Dauguma tarptautinių studentų į JAV patenka turėdami studentų vizas (F-1 vizas). Norint kreiptis dėl F-1 vizos, studentui reikia švietimo įstaigos (šiuo atveju Mitchell Hamline School of Law ) dokumento, vadinamo „I-20“.
  • Finansinė informacija. Norint užpildyti I-20 paraišką, mums reikės originalių finansinių dokumentų, iš kurių matyti, kad studentas turi pakankamai lėšų mokslui ir pragyvenimo išlaidoms, susijusioms su programa, padengti. Kai būsite priimti į programą, atsiųsime papildomos informacijos apie finansinę informaciją.

Stipendijos studentams iš visų gyvenimo sričių

Mitchell Hamline turi patikimą stipendijų programą, skirtą studentams iš visų gyvenimo sričių. Stipendijos skiriamos atsižvelgiant į įvairius veiksnius, įskaitant ankstesnį akademinį meistriškumą, profesinę patirtį, tarnybos ir vadovavimo patirtį, asmeninę patirtį ir domėjimąsi konkrečiomis teisės sritimis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Mitchell Hamline School of Law, located in St. Paul, Minnesota, is a top law school for students seeking a practical legal education. Mitchell Hamline offers traditional full- and part-time programs a ... Skaityti daugiau

Mitchell Hamline School of Law, located in St. Paul, Minnesota, is a top law school for students seeking a practical legal education. Mitchell Hamline offers traditional full- and part-time programs as well as the only on-campus/online law school program at an ABA-accredited law school. Skaityti mažiau