LL.M. tarptautinės žmogaus teisių teisės programos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

LL.M. į tarptautinę žmogaus teisių teisę programa

Teisės magistro Tarptautinės žmogaus teisių teisės programa yra skirta suteikti mokiniams formuoti pažangią konceptualų supratimą apie tarptautinės teisės, susijusios su skatinimo ir žmogaus teisių apsaugos tarptautiniu, regioniniu ir vietos lygmenimis.

Teisės magistro Tarptautinės žmogaus teisių programa yra vienerių metų studijas, derinant vienerių metų kursinį darbą ir magistro baigiamojo darbo parengimui. Ji taip pat gali būti tęsiama dar vieneriems metams uždirbti SJD, daktaro Juridinių mokslų. Ja siekiama parengti absolventus dirbti tarptautinių žmogaus teisių srityje su tarptautinėmis organizacijomis, nevyriausybinėmis organizacijomis ir kaip atskiras advokatai.

Kursai, moduliai ir turinys apima bendrą įvadą į sistemų ir dokumentų tarptautinę žmogaus teisių teisę, ir pereina prie specializuotų modulių ir kursų tokiose srityse kaip mažumų teisių teisės, regioninių žmogaus teisių sistemų, tokių kaip Europos žmogaus teisių konvencijos serijos teisės, baudžiamojo persekiojimo tarptautinių tribunolų žmogaus teisių pažeidimų, lyčių ir vaiko teisių, pabėgėlių ir prieglobsčio prašytojų ir tarptautinės humanitarinės teisės.

Programa pabrėžia komunikacijos, analizę ir kritiką tarptautinės žmogaus teisių teisės ir teisinių režimų. Nors programos dėmesys yra teisėta ji priima tinkamai kvalifikuotų kandidatų iš kitų sluoksnių tvirtai tikėdamos, kad pati žmogaus teisėms yra tarpdisciplininis.

LL.M. į tarptautinę žmogaus teisių teisę Programa siekiama sukurti specialius ir bendruosius įgūdžius, susijusius su šiuolaikinio režimo žmogaus teisių apsaugos ir žinių apie filosofijos ir teorijos, kuriomis grindžiama ją. Kursas suteikia studentams su rekvizitais, suteikiant jiems galimybę prisidėti prie žmogaus teisių pažangos pasaulyje, tiek jų individualius gebėjimus ir kartu su institucijomis, kurios turi tokį dėmesį.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2015

Apie mokyklą

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select coho ... Skaityti daugiau

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select cohort of global leaders to have 21st Century global impact and beyond. Prestigious scholars and practitioners from elite universities, such as Harvard, MIT, Yale, Oxford, London School of Economics and more, personally travel with, mentor and transform each select cohort of global leaders through global immersion intensives, building a rare and powerful global network of global leaders for global impact. It is your time! Let’s transform and empower you! Skaityti mažiau