LL.M. tarptautiniame teisinės praktikos (TLP)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

LL.M. į tarptautinį teisinės praktikos (TLP)

tarptautinis

LL.M. tarptautiniuose teisinė praktika (TLP) yra skirta mokyti užsienio advokatai sparčiai besiplečiančios tarpvalstybinės praktikos įstatymą, šviesti pasaulines advokatai per New York City teisinės bendruomenės - pasaulinės teisinės praktikos centre - ir sustiprinti ne gimtoji anglų kalbant advokatui įgūdžius praktika užsiima anglų, lingua franca pasaulinės teisinės profesijos.

 • Mokyti užsienio advokatai sparčiai besiplečiančios tarpvalstybinės praktikos įstatymas. Visi TLP studentai gauna išsamų išsilavinimą tarptautinio praktikoje. Be capstone tarptautinėms teisinės praktikos kursus, mūsų studentai imtis kursus, sutelkiant dėmesį į didėjantį teisinės sąsajos pasaulyje. Be to, mokymosi įstatymą tradicinių paskaitų, TLP studentai mokosi įstatymą, užsiima prižiūrimų modeliavimas reiškė imituoti tarptautinį praktikos.
 • Šviesti pasaulines advokatai per New York City. TLP studentai naudos iš Joninių vietos New York City. Mūsų TLP studentai galės dalyvauti renginiuose, ypač susijusios su tarptautiniu praktikos New York City advokatūros, dalyvauti plokštes pagrindinių konferencijose kaip tarptautinės teisės Weekend, ir aplankyti Jungtines Tautas. Mes taip pat suteiks gerbiami specialistai į kampusie teikti realaus pasaulio supratimą mūsų studentams.
 • Didinti ne gimtoji anglų kalbėjimo advokatui įgūdžius praktika užsiima anglų kalba. TLP programa skiriama daug dėmesio bendrauti teisine anglų kalba ir dirba su ne gimtoji kalba yra anglų, siekiant pagerinti šiuos įgūdžius. TLP mokiniai specializuotus kursus orientuota į teisinio tyrimo, rašymo, ir analizė. Jie taip pat dalyvauja per vaidinimą modeliavimas ir dirbti savaitę rašymo užduotys, siekiant pagerinti savo anglų kalbos žinias. Mūsų studentai palikti TLP su sustiprinto darbingumo anglų kalba.Dvigubas diplomas: LL.M. Tarptautinės prekybos ir investicijų teisė / LL.M. į tarptautinį teisinės praktikos

(Lionas katalikų universiteto Teisės mokykla - jonažolės universiteto teisės mokykla)

Joninių universiteto teisės ir Liono katalikų universiteto Teisės mokyklos siūlo dvigubą LL.M. Tarptautinės prekybos ir investicijų teisė / LL. į tarptautinį teisinės praktikos programą jau nuo rugsėjo. Programa, visiškai mokoma anglų kalba, skirta specialiai studentams domina darbas tarptautinėje prekyboje, muitinės ir investavimo pozicijų. Temos apima regioninius prekybos susitarimus (NAFTA ", CAFTA, TPP), ES prekybos teisė, prekybos ir plėtros TRIPS sutarčiai, prekybos lengvatų, tarptautinės bankininkystės reguliavimą, ir dvišalių investicijų sutarčių.

Studentai turės praleisti rudenį semestrą Lione (Prancūzija) nuo rugsėjo iki gruodžio ir pavasario semestro Niujorke (JAV) nuo sausio iki gegužės mėn. Tai suteikia unikalią galimybę būti panardintas į dvi atskiras kalbines, kultūrines ir teisines kontekstuose.

Visi studentai, dalyvaujantys šioje trasoje gauti dvigubą diplomą (yra Europos ir tarptautinės prekybos ir investicijų įstatymo LL.M. pagal Lionas katalikiškojo universiteto ir tarptautiniuose teisinės praktikos LL.M. šv Jono).

Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome spausti čia.

Kelius į profesijos

Kiekvienas studentas patekti į tarptautinį teisinės praktikos LLM programa yra iš kitos aplinkybes, turi skirtingą plotą akademinio intereso ir turi kitą planą podiplominių galimybes. Turint tai omenyje, TLP siūlo keturis kelius, leidžianti studentams toje pačioje programoje sutelkti dėmesį į įvairių sričių tarptautinio praktikoje.

Tarpvalstybinių sandorių
Kelias sukurta specialiai studentams domina darbas privačia praktika, daugiausia dėmesio skiriant įmonių teisės. Temos šiuo būdu įtraukti projektų plėtrą, tarptautinius susijungimus ir įsigijimus, pasaulinė įmonių laikymąsi, tarpvalstybiniu užimtumo teisė, tarptautinė konkurencija (antimonopolinių) įstatymą, ir tarpvalstybiniu IP licencijavimo.
Tarptautinė prekyba ir investicijos
Kelias sukurta specialiai studentams domina darbas tarptautinėje prekyboje, muitinės ir investavimo pozicijų. Temos šiuo būdu įtraukti regioninius prekybos susitarimus (NAFTA ", CAFTA, TPP), ES prekybos teisė, prekybos ir plėtros TRIPS sutarčiai, prekybos lengvatų, tarptautinės bankininkystės reguliavimą, ir dvišalių investicijų sutarčių.

Tarptautinė viešoji teisinė praktika
Kelias sukurta specialiai studentams, besidomintiems darbo Jungtinėse Tautose, tarptautinės organizacijos, nevyriausybinės organizacijos ar vyriausybinės agentūros orientuota į tarptautinės teisės normas. Temos šiuo būdu yra viešosios tarptautinės teisės teoriją, sutartimis, tarptautiniais teismais, tarptautinių organizacijų, valstybingumo ir pripažinimo įstatymą.

Tarptautinis Ginčų sprendimas
Kelias sukurta specialiai studentams, besidomintiems darbo ginčų, investuotojo ir valstybės arbitražo ar tarptautinio komercinio arbitražo, ir tarptautinio tarpininkavimo. Temos šiuo būdu yra tarpininkavimas ginkluotų konfliktų, taikos procesus, investicijų valstybinio arbitražo, Ginčų sprendimas tarptautin ÷ mis organizacijomis ir teritorinių ginčų sprendimą.

Priėmimas

Priėmimas į LL.M. į tarptautinį teisinės praktikos LL.M. Programa Šv.Jono teisės mokyklos yra selektyvus ir pagrįsta kompetencijos ankstesniais teisės studijas. Įrodymai akademinių stipendiją, taip pat profesinių laimėjimų, bus svarstomi. LL.M. Programa yra skirta turi ribotą priėmimą, siekiant praturtinti patirtimi kokybę kiekvienam LL.M. kandidatas.

Tinkamumas
Bet Amerikos ar užsienio teisės mokyklos absolventas, turintis pirmojo laipsnio teisės (JD, LL.B. arba lygiavertis) iš ABA-akredituota teisės mokykloje arba užsienio teisės mokykloje pripažinta toje šalyje, kurioje įkurta ir yra.

Anglų kalbos testai
Dėl LL.M. pobūdžio Programa Transnatioanl teisinė praktika, itin svarbu, kad visi mokiniai turi aukšto lygio supratimo ir žodžiu ir raštu išraišką anglų kalba. Užsienio absolventai (išskyrus studentus iš Australijos, angliškai kalbančių Kanada, Airija, Naujoji Zelandija ir Jungtinė Karalystė) privalo ėmėsi anglų kalbos testą, užsienio kalbą (TOEFL) arba Tarptautinė anglų kalbos testavimo sistema (IELTS) testas prieš taikant.

Sužinokite daugiau apie šiuos reikalavimus dėl Biuro Aukštųjų studijų svetainėje.

Anglų kalba Amerikos teisės mokykla
Anglų kalba Amerikos teisės mokykla yra intensyvus keturių savaičių vasaros kursas skirtas studentams, įvežamų Joninėmis LL.M. programos, kurie nėra gimtoji kalba yra anglų. Kurso tikslas yra supažindinti šiuos studentus su JAV teisinės sistemos ir jos žodyno, taip suteikiant jiems galimybę efektyviau studijų dalyvauti LL.M. Programos.

LLM tarptautinį teisinės praktikos taikymas
LL.M. į tarptautinį teisinės praktikos programa yra skirta teikti pažangias praktiką ir DALYKAS nurodymą neseniai JAV ir užsienio teisės absolventų ir jaunų practictioners siekiantiems išplėsti savo karjeros tarptautinio praktikoje.

Taikyti LL.M. Programa tarptautinį teisinės praktikos

Norintiems LL.M. studentai gali kreiptis į programą dviem būdais:

 1. Internete Law School Admission Tarybos (LSAC) arba,
 2. Užpildžius ir grąžinti šiuos formas.

Atidžiai perskaitykite visas instrukcijas prieš pateikdami paraišką:

 • LL.M. Paraiškos forma - (PDF formatu spausdinti ir pašto)
 • Naudojimo instrukcijos (PDF)
 • Mokėjimo forma
 • stipendija taikymas
 • rekomendacija forma

Skaityti visą sąrašą paraiškos reikalavimų dėl Biuro Aukštųjų studijų svetainė. Dėl papildomos informacijos apie programos priėmimo, prašome Susisiekite su mumis.

Papildoma informacija

Amerikos teisė: diskursas ir analizės

Joninių universiteto teisės mokykla siūlo ne studijų programą, Amerikos teisė: diskursas ir analizės programa ( "ALDA"), kuris gali būti derinamas su į TLP LLM programos Šv.Jono. Programa siūlo užsienio mokomi teisininkai galimybę įsisavinti pagrindinius principus ir koncepcijas Amerikos teisės, o užsidirbti darbui su techninės teisinės anglų sertifikavimas.

ALDA kelias leidžia studentams pradėti savo pagrindinę LLM kursinių su profesionaliu mokėjimo lygis ta kalba, kultūros ir analitinių įgūdžių naudojamų Amerikos įstatymus. Programa moko pagrindinius aspektus JAV įstatymus (ypač konstitucinei santvarkai, teises ir civilinio proceso) ir teisinė analizė įgūdžius (žodžiu ir raštu), kurių reikia sėkmės LLM programos. Studentai, kurie sekti oficialią Alda kelią praleisti dvejus metus (4 semestrus) užbaigti Alda darbą ir jų LLM kursus prieš užbaigus LLM laipsnį.

Alda kursai
Alda mokiniai tris klases kiekvieną semestrą dvylika (12) ne studijų kreditų sumos. Studentai palikti Alda programą dvidešimt keturias (24) ne studijų kreditais. Trys kursai, kiekvienas iš jų suskirstytas į dvi dalis, yra:

 • ALDA: Įvadas į JAV Law & analizė I ir II. Šis kursas supažindina studentus Alda metodus ir idėjas, kurios yra pagrindinės sudedamosios dalys Amerikos teisinės sistemos, kurioje daugiausiai dėmesio skiriama skaitymui, instruktavimo ir analizuojant atvejus.
 • ALDA: Įvadas į doktrinoje ir analizės I ir II. Šis kursas supažindina studentus su Alda teisinės analizės ir raštu. Studentai išmoks pagrindines sudedamąsias bendraujant su JAV advokatų kontorų kolegomis ir klientais per pašto, klientų laiškus ir teisinio memorandumus.
 • ALDA: Amerikos teisė ir teisinis Kultūra Projekto I ir II. Šis kursas supažindina Alda studentus su pagrindinėmis sąvokomis JAV teisės etiką, prašo mokinius pamąstyti šias sąvokas į žinomų istorijų ir atvejų Amerikos teisinės kultūros kontekste, ir suteikia galimybes studentams aptarti teisės etikos ir profesinės atsakomybės su nariais teisinės profesijos.

Stipendijos

Siūlome ribotą skaičių stipendijų pagal nuopelnus. Stipendijų kriterijai apima akademinį darbą, patirtį praktikoje (jei taikoma), paskelbti ir nepaskelbti rašto darbas, ir asmeninis pokalbis. Dėmesys bus skiriamas pareiškėjas pasiekė puikių akademinių įrašas teisės mokykloje ir pareiškėjo darbo istoriją. Kandidatai, norintys kreiptis dėl stipendijos turėtų pateikti stipendija paraiškos formą kartu su jų taikymu.

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2016

Apie mokyklą

Celebrating over 80 years of excellence in legal education, St. John’s School of Law has produced lawyers who have distinguished themselves in practice, government, and the judiciary. Among our gradua ... Skaityti daugiau

Celebrating over 80 years of excellence in legal education, St. John’s School of Law has produced lawyers who have distinguished themselves in practice, government, and the judiciary. Among our graduates are former New York governors Mario M. Cuomo and Hugh L. Carey, former Court of Appeals Judges Carmen Beauchamp Ciparick and Theodore T. Jones, and the School’s former Dean and former Court of Appeals Judge Joseph W. Bellacosa. The law school plays a prominent role in the New York City legal community, imbuing all that it does with the University’s Vincentian tradition. Skaityti mažiau