LL.M. Tarptautinio verslo teisė ir sportas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Lozana yra pasaulinio sporto centras ir Sporto arbitražo teismo (CAS) namai. UNIL bendradarbiauja su sporto teisės ekspertais ir tarptautinių institucijų atstovais, siekdama pasiūlyti du pasaulinės sporto teisės ir pasaulinio sporto reguliavimo sertifikatus, susijusius su LL.M programa. Taigi studentai gali lankyti įvairius šių sričių kursus, įskaitant sporto sutartis, ES teisę ir sportą, konkurencijos teisę ir sportą bei CAS arbitražą, kad įgytų specialiųjų žinių verslo teisėje ir sporte.

Norėdami įgyti verslo teisės ir sporto specializaciją, studentai turi gauti 18 kreditų ir pateikti magistro darbą savo pasirinktoje srityje. Iš 18 kreditų 6 būtinai turi apimti Pasaulinio sporto ekosistemos kursą arba Visuotinio sporto kurso norminius ir tiriamuosius dalykus. Likusius kreditus galima laisvai pasirinkti.

Specializacija yra šie kursai:

Reguliarūs kursai

  • Sporto sutartys
  • Sporto arbitražas
  • Pamatai Tarptautinė bendrovių ir konkurencijos teisė
  • Pasaulinė sporto ekosistema * Norint įgyti specializaciją, būtina pasirinkti vieną iš šių dviejų kursų.
  • Pasaulinio sporto norminiai ir tiriamieji klausimai * Norint įgyti specializaciją, būtina pasirinkti vieną iš šių dviejų kursų.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

General Program: International Business Law. Specializations available: International Business Law and Innovation; International Business Law and Sports; International Business Disputes; International ... Skaityti daugiau

General Program: International Business Law. Specializations available: International Business Law and Innovation; International Business Law and Sports; International Business Disputes; International Business Transactions; International Business Regulation. Skaityti mažiau