LL.M. Teisė Europos ir pasaulio kontekste

Bendroji informacija

Programos aprašymas

LL.M. Teisė, Europos ir pasaulio kontekste

Tai kaip niekas kitas siūloma Europoje programa. Tai ne tik dar viena programa, didžiausią dėmesį Europos ir tarptautinės teisės, mūsų tikslas yra išmokyti įstatymą Europos ir pasaulio kontekste ir tai padaryti su viršuje tarptautinio dėstytojų ir dirba naujas metodikas ir pedagoginius metodus.

KODĖL TEISĖ EUROPOS IR PASAULIO KONTEKSTE

 • Įstatymas keičiasi. Teisininkai vis labiau reikia veikti jurisdikcijų ir teisės šaltinių įvairovę kontekste. Todėl daugėja juridinių subjektų (teismuose kaip už teismų ir net į teisėkūros procesą) turi veikti keliose jurisdikcijose ir būtų patogu dirbti su skirtingais teisės šaltiniais.
 • Tuo pačiu metu, ekonominė ir socialinė integracija padidina tarptautinio pobūdžio bylose, kuriose teisininkai pakviestų padėti kasdien. Tai taip pat sukėlė kuriamam tarptautinėje rinkoje teisines paslaugas. Visa tai reikalauja kitokio tipo advokatas nuo tradicinio advokatas apmokyti tik tam tikroje nacionalinėje teisinėje sistemoje. Jis reikalauja tikrai tarptautinį teisinį išsilavinimą, kur kursai yra specialiai pritaikyta, kad atitiktų šio teisės šaltinių ir jurisdikcijų pliuralizmo iššūkius. Tai yra šio Meistras / LL.M tikslas. Laipsnis įstatymo į Europos ir pasaulio kontekste.
 • Programa bus priimti į mokymo metodą, kad Juozapas Weiler sugalvojo kaip "Total teisės ™". Tai yra drąsus pedagoginį ir intelektinės pertraukos su tradicinių būdų mokymo įstatymą.
 • Studentai, dalyvaujantys šioje žinoma patirs didelių pastangų, kurių dauguma bus susipažinę: jis pareikalaus nuolatinių lygis labai aukštas įsipareigojimų, rengimo ir dalyvavimo. Bet nauda bus turtingas: tiek intelektinės įspūdžių ir profesinės formavimas.

Programos informacija

Dalyvavimas ir ECTS

Tai LL.M. yra vienerių metų dieninių programa, veikia nuo rugsėjo iki liepos mėnesiais. Akademinis kalendorius suskirstyta į tris kadencijas. Patenkinti LL.M. Studentai turi užpildyti 60 ECTS viso studijų reikalavimus. Tai apims bent penkis pagrindinius seminarus.

Semestras užsienyje

Mokiniai yra skatinami pasinaudoti susitarimus su viršuje Amerikos ir Europos teisės mokyklų mainų ir dalyvauti papildomą semestrą užsienyje.

Baigiamasis darbas

Studentai patvirtintos Įstatymų darbas Master gaus magistro diplomą, atsižvelgiant į Bolonijos deklaraciją.

Patvirtintos Įstatymų darbas Master Brazilijos studentai gaus magistro diplomą, kuris gali būti pripažintas kaip "diploma de Mestrado" Brazilijoje.

Studentai gali registruotis į kursus iš Išplėstinė LL.M. Tarptautinio verslo įstatymo, Kaip antai:

 • Bendroji teisė Sutartys
 • Lyginamoji įmonių apmokestinimo
 • Įmonių teisė ir vertybinių popierių reglamentas
 • Pagrindai Apskaitos ir finansų
 • Intelektinės nuosavybės ir konkurencijos teisės
 • Tarptautinė energetikos įstatymas
 • Tarptautinė aplinkos teisė
 • Teisė Verslas ir visuomenė Kinijoje
 • Strateginius sprendimus teisininkams
 • Tendencijos raida ES institucinės sąrangos

Dvigubi laipsniai

Católica Pasaulinis teisės mokykla siūlo tris dvigubus laipsnių. Vienas buvo nustatytas su Karališkasis koledžas Londone. Baigęs plačiajuosčio mokymo programos etapą LL.M. ne CGSL, studentas turės galimybę specializuotis konkrečioje srityje Global įstatymo, lankant kursus ir pasinaudojant bibliotekos išteklių Karališkojo koledžo, todėl jam ar jai gaminti pažangiausius pasaulinio teisinės stipendijos gabalas.

Catolica Global teisės mokykla? S studentai turi taip pat galimybę tęsti savo studijas MASTER derinimas (LL.M.) programa ne Kornelio universiteto teisės mokykla. Jie gaus stiprią tarptautinę akademinę patirtį, taip pat dviem laipsniais iš pažangiausius pasaulinius institucijas. Šis papildomas laipsnį Ivy lygos universitetų taip pat leis studentams (nesilaikant tam tikrų reikalavimų LL.M.) sėdėti už Niujorko advokatų egzaminą.

Catolica Global teisės mokykla LL.M.? S studentai turi galimybę tęsti studijas magistro derinimas (LL.M.) programa ne Mičigano universiteto teisės mokykla. Jie gaus stiprią tarptautinę akademinę patirtį, taip pat dviem laipsniais iš pažangiausius pasaulinius institucijas. Šis papildomas laipsnis taip pat leis studentams (nesilaikant tam tikrų reikalavimų LL.M.) sėdėti už Niujorko advokatų egzaminą. Priimamos studentai turės naudos iš 1/3 nuolaida Mičigano LL.M. Svarbu mokslą.

Católica Pasaulinis teisės mokykla LL.M.'s studentai turi dabar galimybę tęsti savo studijas Bostono universiteto teisės mokykla. Jie gaus stiprią tarptautinę akademinę patirtį, taip pat dviem laipsniais iš dviejų pasaulinių institucijų. Šis papildomas laipsnis taip pat leis studentams (nesilaikant tam tikrų reikalavimų LL.M.) sėdėti už Niujorko advokatų egzaminą.

STIPENDIJOS & mokesčiai už mokslą

Stipendijos gali būti suteikta ribotam skaičiui studentų apie jų nuopelnus. Taikyti, prašome atsiųsti prašymą laišką apibūdina savo konkrečias aplinkybes.

Millennium BCP Stipendijos

Pareiškėjams iš Graikijos, Lenkijos ir Rumunijos, trys stipendijos vertė € 13.333,33

Católica Stipendijos

Pusė studijų atsisakymas - dvi pašalpos prašantiems asmenims iš Brazilija ir Kinija

Mokestis už mokslą

 • LL.M. teisė Europos kontekste: € 14,000 (išsimokėtinai polisą)
 • Baigiamasis darbas: € 1,650
 • Papildoma semestras užsienyje: € 2,175

Patekimo į rinką reikalavimai

Visi LL.M. kandidatai turi surengti pirmąjį teisinį išsilavinimą.

Pirmenybė bus teikiama kandidatams, su stipriu akademinių įrašas.

Jūs galite pateikti savo prašymą bet kuriuo metu.

LL.M. paraiškos turi būti baigtas visų reikalingų dokumentų. Atrinkti kandidatai bus išsiųsti oficialų raštą, priėmimo.

Pareiškėjai turi pateikti šiuos dokumentus:

 • Du rekomendacinius laiškus (anglų ar portugalų)
 • Oficialius protokolus iš mokyklų dalyvavo (anglų ar portugalų kalba);
 • Gyvenimo aprašymas (anglų kalba) su datomis ir ilgių darbo (ne daugiau kaip du puslapiai)
 • Oficialus laiškas išsiuntimo studentams remiamų korporacijų ar kitų organizacijų
 • Oficialus TOEFL / IELTS ataskaita arba pažymėjimas.
 • Kopija tapatybės kortelę arba pasą
 • 1 nuotrauka

Reikiamos medžiagos (patvirtintos kopijos originalių dokumentų) turi būti siunčiami į:

GEFAP | Universidade Católica Portuguesa Palma de Cima | 1649-023 Lisboa | Portugalija

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 2016

Apie mokyklą

atólica Global School of Law was established in 2009 at the Law School of the Catholic University of Portugal and has become the center of the Católica's growing focus on international legal education ... Skaityti daugiau

atólica Global School of Law was established in 2009 at the Law School of the Catholic University of Portugal and has become the center of the Católica's growing focus on international legal education. Since its founding, Católica Global School of Law has been successful in achieving a series of goals: it has attracted a remarkable group of scholars and classes of graduate students, both coming from prestigious law schools from all over the world; it has launched three state of the art programmes (an LL.M. Law in a European and Global Context, an Advanced LL.M. in International Business Law and a Global Ph.D. in Law); and it is becoming an important center of graduate teaching and research in law from a global perspective in Lisbon. The quality of its programmes has been consistently recognized by the Financial Times, which has selected Católica Global School of Law as one of the most innovative law schools in the world,with its LL.M. programmes being included for the fourth consecutive year in this prestigious selection. Skaityti mažiau