akademiniai reikalavimai

Įstatymas mokykla siūlo griežtą mokymo programą su turtinga istorija kompetencijos. Studentai bus prisijungti prie žymių fakulteto bendruomenę, kryptingai ir ryžtingai studentų, ir Atliktų absolventai, kurie gali suteikti globa, stažuotes, ir galimą užimtumo tinklą.

Įsikūręs New York valstijos sostinės širdyje, įstatymas mokykla išsilavinę lyderiai nuo 1851. Su 10.400 absolventai praktikuojančių visoje šalyje, šis galingas tinklas suteikia galimybę savo studentams bendruomenę. Kad priklauso susitarimas su universiteto Albany yra bendrai naudojamų programų ir įsileisti studentų ir dėstytojų mokytis vienas iš kito.

Įstatymas mokykla turi įrodytą istoriją pradeda puikių karjeros visame regione, tautos ir tarptautiniu mastu. Prezidentai, vadovai, finansų vadovai ir verslo savininkai kredituoti savo Albanis Law School patirtį savo sėkmei.

Siekiant užtikrinti atitiktį Niujorko apeliacinis teismas taisyklių, LL.M. laipsnį Albany Law School sudaro 27 kredito valandos kursinių, kad turi būti baigtas su 24 mėnesių aukštąją. Reikalingi kursai:

 • Legali profesija
 • Teisinis mokslinių tyrimų ir rašymo
 • Konstitucinis įstatymas Federalinės civilinio proceso ar Niujorkas praktika I
 • Programoje taip pat reikalaujama LL.M. kandidatai imtis Išplėstinė teisinė analizė.

Išplėstinė Teisinis analizė yra specialiai sukurta Žinoma, kad apima baras tyrimo temas, įskaitant sutartis, baudžiamosios teisės / Baudžiamojo proceso deliktų, konstitucinės teisės, turto ir įrodymus. Studentai yra priskirti problemas ir pratimus, kurie yra to paties formato kaip baras klausimus ir gauti rašytinę grįžtamąją sukurta tam, kad juos labiau sėkminga ant baro egzaminą.

Be reikalaujama kursai pirmiau išdėstytų bent šeši kredito valandos turi būti imami iš šių kursų:

 • Baudžiamojo proceso: Tyrimas
 • Contractsor Pardavimų ir apmokėjimas sistemos
 • Deliktai
 • Įrodymas
 • Verslo organizacijos
 • Turto arba tiki ir dvarai
 • baudžiamoji teisė

Nors tik 27 kreditai privalo gauti LL.M. laipsnis, kandidatai skatinami stoti į tris papildomus kredito valandos, kad gali būti pasirenkamas iš pirmiau nurodytųjų kursus arba pilną aukojamos pagal Įstatymą mokykloje kursus. Albanis teisės mokykla pripažįsta, kad užsienio išsilavinę teisininkai pateikti labai įvairių sluoksnių ir mokymą (pvz bendrą įstatymą, lyginant su civilinės teisės ir faktinių išankstinio kursinį darbą ir patirtį) ir mes siekiame sukurti tiems individualių skirtumų. Todėl, be to, reguliariai kursinį darbą, LL.M. studentai turi teisę gauti iki keturių kreditų mokosi in-house klinikinės programos per Albanis teisės mokyklos klinika & centro teisingumo. Advokatų stažuotojai klinikoje & centro teisingumo atspindi tikruosius klientus atvejų, atidžiai prižiūrint fakulteto nariai. Ši patirtis yra skirta praturtinti mokinių formalų teisinį išsilavinimą ir skatinti mokinių profesinį tobulėjimą, padedant jiems integruotis teisinę doktriną ir teorijos faktiniu teisinės praktikos ir profesinės atsakomybės.

Visi užsienio teisė absolventų ieško LL.M. šioje programoje turi prasidėti programą rugpjūtį ir dalyvauti trumpame orientacijos.

 • LL.M. už užsienio teisės Absolventai programos & Procedūros
 • LL.M. Užsienio absolventams - Finansinė pagalba DUK

Išlaikyti legalios imigracijos statusas

Užsienio studentai privalo išlaikyti legalią imigraciją visoje savo buvimo JAV Prašome kreiptis į Studentų vadovas į studentų mainų Visitor informacinės sistemos (SEVIS).

Priėmimo biuro darbuotojai yra skirta padėti jums per paraiškų teikimo procesą. Mes esame pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus ir problemas, ir raginame kreiptis į mus. Mūsų biuras yra atvira nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8:30 iki 4:30 val, rašykite mums adresu admissions@albanylaw.edu arba skambinkite 518-445-2326.

Magistras U. užsienio Pareiškėjo

Tai LL.M. Programa skirta užsienio teisės absolventų, kurie siekia gauti akademinę programą galėtų gauti priėmimo į Niujorko valstija bare ar kitoje juostoje. Jei gavote savo teisinį išsilavinimą iš ABA patvirtintas teisės mokyklą Jungtinėse Valstijose, prašome kreiptis per mūsų reguliariai LL.M. programa.

Pareiškėjas, kuris studijavo užsienio šalyje, gali gauti imtis Niujorko valstijos baras egzaminą pateikdama Niujorko valstijos valdybos teisės egzaminuotojai pakankamai įrodymų teisinio išsilavinimo, kaip to reikalauja iš Apeliacinio teismo taisyklių 520.6 dalies iš patikėtinių ir psichologais įstatymo priėmimas. Dėl užsienio teisė absolventai, kurios teisė laipsnis neatitinka durational ekvivalentiškumo reikalavimus, pareiškėjas gali atitikti reikalavimus, sėkmingai uždirbti LL.M. laipsnis užpildydami visą ar ne visą darbo laiką programa, susidedanti iš 24 semestro valandų kredito minimumas profesionalių teisės subjektams, patvirtintoje teisės mokyklą Jungtinėse Valstijose. Prašome peržiūrėti programos turinį detales.

LL.M. Prašymas & Procedūros

 • Pareiškėjai turėtų įsidėmėti, kad šis prašymas bus svarstomas tik gavus visus reikiamus medžiagų.
 • Visi užsienio teisė absolventų ieško LL.M. šioje programoje turi prasidėti programą rugpjūtį ir dalyvauti trumpame orientacijos.
 • LL.M. kandidatai, kurie nėra JAV piliečiai turi registruotis šioje dieninių studentų ir imtis 9 kreditai per semestrą minimumo.

Išlaikyti legalios imigracijos statusas

Užsienio studentai privalo išlaikyti legalią imigraciją visoje savo buvimo JAV Prašome kreiptis į Studentų vadovas į studentų mainų Visitor informacinės sistemos (SEVIS).

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Albany Law School »

Šis kursas yra Campus based
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą