Ši magistro laipsnį Vokietijos įstatymo dėl užsienio absolventų yra mokslinių tyrimų orientuota laipsnis, kad suteikia profesionalią teisinę ekspertizę ir leidžia jums sukurti savo teisines žinias.

Skirtingai nuo daugumos kitų disciplinų, įstatymai yra unikalus visuomenių, kad juos išvedė, ir todėl labai skiriasi nuo šalies į šalį. Yra nuolat auganti paklausa praktikuojantiems teisininkams su išsamių žinių apie Vokietijos teisinę sistemą.

Remiantis ankstesniais teisės laipsnį užsienyje uždirbtų, šis laipsnis programa suteikia jums pagrindines žinias ir konkrečią patirtį Vokietijos teisę, o ypatingą dėmesį skiriant moksliniams tyrimams.

Modulio "Moksliniai metodai" dėka galite pasinaudoti savo metodine ir sistemine kompetencija, sukurtomis studijų programos metu atliekant nepriklausomus tyrimus - įgūdžius, kuriuos taikote rašydami savo magistrinį darbą, kuris yra programos dalis.

Kalbos reikalavimai

Kadangi ši studijų programa yra visiškai Vokietijos mokė, Jūs turite būti įgudę vokiečių taikyti (bent B2 lygio pagal Bendros Europos kalbų mokėjimo orientacine, kaip rodo DSH-1 arba lygiavertis kalbos sertifikatą). Jei jums reikia sužinoti, ar tobulinti savo vokiečių pirma, jums gali būti domina universiteto parengiamąjį vokiškuose aukai, Kursai Vokietijos Pasau.

Įranga

  • Passau universiteto Teisės fakultetas turi puikią reputaciją Vokietijoje ir reguliariai pasiekia geriausius rezultatus įvairiuose universiteto reitinguose. - Daugiakultūrėje aplinkoje, ypač dėl Universiteto ir ypač Teisės fakulteto orientuotos tendencijos, - Vokietijos kursai Passau siūlo Vokiečių kalbos kursai, specialiai skirti teisės studentams, kurie yra atviri studentams, įstojusiems į šį LL.M. programa - Susipažinkite su moduliais kartu su Vokietijos teisės studentais - Ankstesni akademiniai pasiekimai kituose Vokietijos universitetuose gali būti įskaičiuoti į laipsnį

    Karjeros perspektyvas

LL.M. Vokietijos teisė absolventai paprastai dirba tarptautinių advokatų kontorų savo gimtojoje šalyje, kur jie patars savo užsienio klientams Vokietijos teisę, tiesiogiai arba gauti informaciją iš korespondentinės kontoroje ir pateikti tokios formos, kuri yra lengvai suprantama savo klientų reakciją. Vienas pavyzdys klientui būtų užsienio verslo įmonė, kuri ketina parduoti savo prekes ar paslaugas į Vokietijos rinką.

Be to, kai jūs baigė šią programą, jūs gali patarti Vokietijos klientus savo gimtosios šalies teisine sistema, nes įmonės, kurios ketina įsteigti dukterines įmones, pavyzdžiui, reikalauja teisines konsultacijas daugeliu klausimų, pavyzdžiui, pasirenkant tinkamą teisinę formą, mokesčių įstatymai, darbo reglamentai ir pan.

Be perteikti svarbią darbo patirtį šioje srityje, šis laipsnis Programa taip pat atitinka jums už doktorantūros studijų - po Pasau universiteto ar kitos Vokietijos ar iš tiesų užsienio universiteto teisės fakultete. Būdamas gerai išmanantis dviejų skirtingų teisinių sistemų, galbūt, pavyzdžiui, užsiimti lyginamojo teisinio tyrimo.

Programa mokoma:
  • Vokiečių

Peržiūrėti 1 daugiau kursų University of Passau »

Šis kursas yra Campus based
Duration
2 - 3 semestrus
Dieninės
Price
72 EUR
72 eurų per semestrą studentas paslaugas ir autobusų perdavimo
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

University of Passau image film