LL.M. septyniose specialybėse

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Kai būsite pasiruošę imtis kito žingsnio savo teisinėje karjeroje, gali padėti teisės magistras (LL.M.), įgytas IU McKinney teisės mokykloje.

LL.M. programa turi kelis tikslus:

 • šiuo metu praktikuojantiems JAV teisininkams suteikiama vieta, kurioje galima patobulinti savo įgūdžius ir gilinti savo žinias apie konkretų dalyką.
 • ji padeda licencijuotiems advokatams iš kitų šalių susipažinti su JAV įstatymais rengiantis advokatų kontora JAV.
 • jame pateikiama orientuota mokymo programa teisiniams mokslininkams, kurie domisi savo žiniomis tam tikroje teisės srityje, kad galėtų pasirengti SJD / Ph.D. teisės ir akademinės karjeros.

McKinney LL.M. pareiškėjai priimami į LL.M. programą, prieš pasirinkdami kelio pasirinkimą.

Orientavimo metu naujai priimtas LL.M. studentai turi galimybę pasikalbėti su fakultetais, darbuotojais ir studentais apie skirtingus programos takelius, o tada ir į akademinį patarėją, kuris nuspręs, kuris takelis geriausiai atitinka kiekvieno studento karjeros tikslus ir interesus. Įrašų pasirinkimas apima:

LL.M. kursus dėsto teisėjai, teisėjai ir generalinis prokuroras

Mūsų teisės magistro studentai atvyksta iš viso pasaulio studijuoti su geriausiu mūsų valstybės pasiūlymu. Kursai LL.M. programą neseniai mokė:

 • Teisingumas Steven David, '82, Indiana Aukščiausiasis Teismas
 • Teisingumas Robert D. Rucker, Indiana Aukščiausiasis Teismas
 • Teisėjas John G. Baker, Indiana apeliacinis teismas (buvęs vyriausiasis teisėjas)
 • Greg Zoeller, Indiana generalinis prokuroras

Kaip LL.M. studentas, baigsite 24 kreditų programą . Jei dalyvausite visą darbo dieną, galite užpildyti savo laipsnį per vienerius metus. Užsienio studentai, atkreipkite dėmesį, kad norint patenkinti vizų išdavimo taisykles, turite baigtis per aštuoniolika mėnesių.

Tačiau, jei esate šalies studentas, turite iki trijų akademinių metų, kad užbaigtumėte laipsnio reikalavimus, ir galite mokytis ne visą darbo dieną ar vakare.

LL.M. programa apima:

 • Konkretūs kursai su plataus pasirinkimo galimybėmis
 • Externships, klinikiniai kursai arba pro bono teisinės paslaugos ir neprivalomos praktinio mokymo galimybės
 • Mokslinių tyrimų komponentas ir magistro darbas (neprivaloma Amerikos užsienio advokatų teisės įstatymui)
 • Išplėstinė anglų kalba kaip antrosios kalbos (angl. ESL) instrukcija (prireikus, teisės mokykla suteiks 50% stipendiją šiems kursams)
 • Galimybė publikuoti savo disertaciją, jei disertacijos trasoje, apie „ScholarWorks“ tinklą Indiana universitete. Šis tinklas daro jūsų tyrimus prieinamus teisininkams ir teisiniams mokslininkams visame pasaulyje.

Programos takeliai

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Making the decision about where you pursue a legal education will impact the rest of your life. At McKinney Law we think you will find the best possible mix of theoretical grounding and practical tra ... Skaityti daugiau

Making the decision about where you pursue a legal education will impact the rest of your life. At McKinney Law we think you will find the best possible mix of theoretical grounding and practical training, hard work and fun, in a challenging yet supportive environment. Skaityti mažiau