Penktosios institucijos organizuoja LL.M. tarptautinėje komercinėje praktikoje . Center for International Legal Studies (Zalcburgas, Austrija) turi daugiau nei 5000 advokatų visame pasaulyje. Lazarskio universiteto teisės fakultetas (Varšuva, Lenkija) užėmė pirmąją vietą tarp Lenkijos universitetų teisės fakultetų per pastaruosius septynerius metus. Eötvös Lorand universitetas (Budapeštas, Vengrija), įkurtas 1635 m., Yra vienas iš pirmaujančių teisės fakultetų Vengrijoje. Finansų teisės ir politikos centras Lixin universitete įsikūręs Šanchajuje, Kinijoje. Bostono universiteto teisės mokykla (Bostonas, Masačusetsas) buvo įkurta 1872 m. Ir yra 25 iš daugiau nei 200 teisininkų mokyklų, akredituotų Amerikos advokatų asociacijos.

Centrinės Europos vietovės ( Budapeštas ir Varšuva ) ir Azijos vietovė ( Šanchajus ) su dviejų savaičių trukmės sesijos forma yra puikus pranašumas tiems, kurie per metus negali dirbti, ypač aktyvių praktikų, tiems, kurie negali sau leisti sau leisti metams ar išlaidoms užsienyje ir (arba) tiems, kuriems gali būti sunku gauti vizą studijuoti Jungtinėse Amerikos Valstijose. Programa skirta patyrusiems advokatams kartu su ekspertų dėstytojais, o seminarų struktūra suteikia galimybę aktyviai keistis dalyviais. Trysdešimt du advokatai iš 13 šalių , kurių amžius nuo 25 iki 65 metų, dalyvavo 2018 m. Dviejų savaičių LL.M. sesijos.

LL.M. reikia patenkinti 21 kreditą per tris ciklus, kurie kiekvienais metais siūlomi kovo ir birželio mėnesiais Budapešte ir balandžio mėn. Varšuvoje. LL.M. gali būti baigtas nuo vienerių iki penkerių metų.

LL.M. kursai yra dėstomi anglų kalba fakulteto pateikta CILS, LAZARSKI universiteto ir E. Loránda universitete. Pasirinkti dalyviai gali baigti iki devynių kreditų sesijoje, kurią kiekvienais birželio mėnesiais rengia Bostono universitetas.

Kitas LL.M. sesijos bus vykdomos 2019 m. kovo 31 d. - balandžio 13 d. Budapešte (6 kreditai), 2019 m. birželio 16-29 d. Budapešte (9 kreditai), 2019 m. liepos 7 d. - 2019 m. Šanchajuje (3 kreditai). ir 2019 m. spalio 6-19 d. Varšuvoje (3 kreditai). Mokestis už 2019 m. Kovo mėn. Budapešte ir balandžio mėn. Varšuvoje - 3800 USD. Mokestis už 2019 m. Yra 600 USD už kreditus. Studentai paprastai lanko vieną ar du sesijas per metus. LL.M. turi būti baigta per penkerius metus nuo jos pradžios. Yra 50 procentų studijų ir kitų stipendijų.

Kandidatai į LL.M. tarptautinėje komercinėje praktikoje privalo turėti pripažintą pirmąjį teisinį laipsnį ir turėti akademinės ir profesinės kompetencijos įrodymus. Anglų kalbos, kuri nėra anglų kalbos, turi įrodyti kalbos kompetenciją.

LL.M. tarptautinėje komercinėje praktikoje reikia 21 kreditų. Keliamieji laipsniai yra šie:

  • Trys pavasario seansai, vienas Budapešte (6 kreditai) ir du Varšuvoje (12 kreditų) arba du Budapešte (12 kreditų) ir vienas Varšuvoje (6 kreditai) = 18 kreditų, plius a) nuotolinio mokymosi kursas (pripažinimas ir vykdymas 3 kreditai), arba (b) 30 valandų CILS CLE (3 kreditai) arba (c) specializuotas mokslinis darbas nuo 15 000 iki 18 000 žodžių (3 kreditai).
  • Du pavasario seansai, vienas Budapešte (6 kreditai) ir vienas Varšuvoje (6 kreditai) = 12 kreditų, taip pat vienas birželio mėn. Sesija Budapešte (9 kreditai). Registracija birželio mėnesio sesijoje yra ribota. Įėjimas į birželio sesiją reikalauja puikios akademinės veiklos per praeitą pavasario sesiją ir reikalauja žymiai daugiau darbo nei pavasario sesijos. Yra nuotolinio mokymosi kursai, leidžiantys užpildyti 6 iš 21 kreditų internetu, DVD arba USB.

Paraiška gali būti atliekama internetu arba atsisiunčiant paraiškos formą.

43250_BUDA

Loginis pagrindas

Centrinės Europos (Budapešto ir Varšuvos) bei Azijos (Šanchajaus) vietovės ir dviejų savaičių trukmės sesijų formatas suteikia didelį pranašumą tiems, kurie negali praleisti per metus nuo savo darbo, ypač aktyvių praktikų, tiems, kurie negali sau leisti laiko ar metų mokestis Jungtinėse Amerikos Valstijose ir (arba) tiems, kuriems gali būti sunku gauti vizą studijuoti Jungtinėse Amerikos Valstijose. Programa skirta patyrusiems advokatams kartu su ekspertų dėstytojais, o seminarų struktūra suteikia galimybę aktyviai keistis dalyviais. Trysdešimt du advokatai iš 13 šalių dalyvavo paskutiniuose dviejų savaičių LL.M. sesijos.

Atsiliepimai

testimonials

Programa mokoma:
  • Anglų
Center for International Legal Studies

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Center for International Legal Studies »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based, Internetu ir universiteto miestelyje
Start Date
Rgs. 2019
Spal. 2019
Duration
1 - 5 metų
Ištęstinės
Price
12,600 USD
600 dolerių už kreditą, 50% mokomųjų stipendijų
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date