LL.M. tarptautinėje teisėje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Dėmesys tarptautinei teisei

Fletcherio teisės magistras (LL.M.) tarptautinėje teisėje yra skirtas advokatams, suinteresuotiems įgyti didelę patirtį tarptautinėje teisėje.

Mūsų LL.M. atspindi „Fletcher“ mokyklos tikslą didinti tarptautinį supratimą ir paruošti studentus iš viso pasaulio lyderio pozicijoms. Mes skiriamės nuo tradicinių teisės mokyklų, nes programa orientuota tik į tarptautinės viešosios ir privatinės teisės klausimus. Mūsų kursai apima tarptautinės teisės spektrą ir juos dėsto ekspertai, turintys tiek akademinės kompetencijos, tiek didelę realaus pasaulio patirtį.

Mūsų unikalus, tarpdisciplininis požiūris

Tarpdisciplininis mūsų programos pobūdis leidžia jums, kaip studentui, pamatyti tarptautinės teisės problemas jų socialiniame, ekonominiame ir politiniame kontekste. Kaip LL.M. Fletcherio studentas, jūs sukursite tvirtą tarptautinės teisės pagrindą ir turėsite galimybę papildyti tą fondą kursais iš įvairių politologijos, istorijos, verslo ir ekonomikos grupių, sudarančių Fletcherio programą.

Sėdynė prie stalo

Kaip LL.M. studentai, būsite įvairios ir ryškios grupės nariai, o klasės draugai bus sveikinami iš viso pasaulio.

Per visus mūsų programos renginius ištisus metus galėsite susipažinti su savo klasės draugais, taip pat su tarptautinės teisės srities lyderiais. Mūsų aukšto stalo pranešėjų serija suteikia studentams galimybę susitikti ir pasikalbėti su garsiais tarptautiniais teisininkais paskaitų priešpiečių metu. Metų pabaigoje mūsų paminklas rekolekcijai yra galimybė susirinkti ne universiteto mieste su kolegomis LL.M. studentams ir dėstytojams aptarti studentų tyrimus ir nagrinėti aktualias tarptautinės teisės problemas.

Suasmeninta programa

Mūsų LL.M. yra labai individualizuotas. Kiekvienas LL.M. studentas gauna aktyvų kuravimą iš mūsų fakulteto. Programos dydis yra sąmoningai ribojamas, kad personalas ir dėstytojai susipažintų su kiekvienu magistrantu. Ištisus metus programos darbuotojai ir dėstytojai dirbs su jumis, kad nustatytų geriausią jūsų karjeros tikslų kursų tvarkaraštį, ir yra čia, kad padėtų jums, kai tyrinėsite viską, ką siūlo Fletcheris.

Mūsų asmeninis požiūris ir darni bendruomenė padaro mūsų magistrantūrą. unikalus, palyginti su didesnėmis mūsų bendraamžių programomis, ir suteiks jums galimybę maksimaliai praleisti laiką „The Fletcher“ mokykloje.

Prisijunkite prie mūsų, ir jūs pastebėsite, kad mūsų požiūris į tarptautinės teisės studijas suteiks jums unikalių ir galingų įgūdžių rinkinį, kad ir kur vyktų jūsų karjera tarptautinėje teisėje.

Profesinės galimybės

Mūsų studentai atstovauja skirtingiems geografiniams regionams ir atvyksta į Fletcherį, turėdami teisinę patirtį įvairiuose sektoriuose, įskaitant privačių tarptautinių advokatų kontorų, tarptautinių organizacijų, nevyriausybinių organizacijų, diplomatinių atstovybių, daugianacionalinių korporacijų ir ekspertų grupių patirtį.

Jų studijų metais LL.M. studentai turi galimybę dirbti kartu su magistrantu. programos darbuotojai ir Fletcherio karjeros tarnyba, siekdami sukurti individualizuotą požiūrį į karjerą pagal tarptautinę teisę. Mūsų karjeros tarnybų biuras siūlo nuolatinį profesinio tobulinimosi ciklą, karjeros keliones į Vašingtoną, DC ir Niujorką bei susitikimus miesteliu su darbdaviais, tokiais kaip Jungtinės Tautos ir State Street Corporation.

Dalyvauti „Fletcher LL.M. palengvina reikšmingą tinklų kūrimąsi teisinėje bendruomenėje. Mūsų aukšto stalo serija ir pasitraukimas iš paminklo suteikia studentams galimybę susitikti su įvairiausiais tarptautinės teisės specialistais ir mokslininkais. Lankytojai „Fletcher LL.M. Programa dažnai suteikia vertingos įžvalgos apie karjerą tarptautinėje teisėje ir kartais tampa vertinga jungtimi studentams, norintiems dirbti panašioje srityje.

Priėmimas

Žemiau pateiktame sąraše pateikiama bendra LL.M. apžvalga. taikymo reikalavimai.

Programos kontrolinis sąrašas

 • Paraiška dėl priėmimo
 • Paraiškos mokestis 80 USD
 • Oficialūs akademiniai nuorašai
 • Du rekomendaciniai laiškai (trečias neprivalomas)
 • Asmeninis pareiškimas
 • Papildomas esė
 • Aprašymas
 • Oficialūs TOEFL / IELTS testų balai: privalomi tarptautiniams studentams, kurių gimtoji kalba nėra anglų ir kurie nėra įgiję aukštojo mokslo laipsnio, kur anglų kalba buvo pagrindinė mokymo kalba.
 • Vertinamasis interviu (neprivaloma)
 • Stipendijos paraiška (jei taikoma)

Paraiškų pateikimo terminai

Kandidatų, norinčių įstoti į 2020 m. Rudenį, terminai yra šie:

 • Lapkričio 10 d. - išankstinis pranešimas; neįpareigojantis
 • Sausio 10 d. - Stipendijos prioritetas
 • Vasario 20 d. - 3 turas
 • Balandžio 1 d. - 4 turas

Visą papildomą medžiagą, įskaitant rekomendacijas, nuorašus ir testų rezultatus, Priėmimo tarnyba turi pateikti iki paraiškos pateikimo dienos.

LL.M. programa taikoma tik studentams, kurie atitinka bent vieną iš šių reikalavimų:

 1. esate įgiję JD laipsnį ABA patvirtintoje teisės mokykloje JAV;
 2. užsienio valstybėje įgiję akademinį (universitetinį) teisinį išsilavinimą, reikalingą laikyti valstybinį egzaminą toje šalyje; arba
 3. yra kvalifikuoti praktikuoti įstatymus (priimtus į advokatūrą) užsienio valstybėje.

Kandidatai bus atrenkami remiantis teisės mokyklos ir bakalauro pažymiais, teisine ir kita profesine patirtimi, egzaminų balais, TOEFL arba IELTS balais (jei taikoma) ir rekomendacijomis. Atsisakyti šių reikalavimų leidžiama tik išimtinėmis aplinkybėmis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Fletcher School of Law and Diplomacy at Tufts University (The Fletcher School)—the first exclusively graduate school of international affairs in the United States—has prepared the world’s leaders ... Skaityti daugiau

The Fletcher School of Law and Diplomacy at Tufts University (The Fletcher School)—the first exclusively graduate school of international affairs in the United States—has prepared the world’s leaders to tackle complex global challenges since 1933. The School’s alumni represent the highest levels of leadership in the world, including hundreds of sitting ambassadors; respected voices from distinguished media outlets; heads of global non-profit organizations; leaders of international peacekeeping and security initiatives; and executive leadership of some of the world’s largest for-profit companies. The Fletcher School offers a collaborative, flexible and interdisciplinary approach to the study of international affairs, featuring a distinguished faculty and diverse student body representing more than half the world’s countries. Skaityti mažiau