LL.M. tarptautinės verslo teisės

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bendroji programa

UNIL pristato naują teisės magistrantūros programą (tarptautinės verslo teisės magistrantūra), taikydama tarpdisciplininį, palyginamąjį ir į praktiką orientuotą požiūrį į verslo teisę, suteikdama jauniems teisininkams galimybę susidurti su teisiniais iššūkiais šiandieninėje globalioje verslo aplinkoje.

Programa siūlo aukščiausią mokymo kokybę mažose grupėse, kurią teikia tarptautinė komanda, pasižyminti žymiais mokslininkais ir praktikomis. Joje siūlomos 5 specializacijos (tarptautinė verslo teisė ir inovacijos, tarptautinis verslo įstatymas ir sportas, tarptautiniai verslo ginčai, tarptautiniai verslo sandoriai ir tarptautinis verslo reguliavimas) arba speciali pasirenkamoji tarptautinio verslo teisės programa, leidžianti studentams pasirinkti kursus pagal į jų asmeninius interesus ir poreikius. Programą papildo įvairūs užsienyje siūlomi kursai.

  • Programa dėstoma remiantis 60 ECTS kreditų.
  • Daugelis kursų blokuojami per 2–3 dienas arba savaitę. Kas savaitę siūloma keletas pasirenkamųjų kursų.
  • Taigi programa vienodai tinkama abiturientams ir jauniems specialistams, norintiems specializuotis tarptautinio verslo teisėje.
  • Mokymo kalba yra anglų.

Pradžios data: 2019 m. Rugsėjis

Kaina: 18 000 CHF, galimos dalinės stipendijos

Kursinis darbas gali būti paskirstomas per 3–4 mėnesius, dauguma kursų dėstomi dviejų ar trijų dienų laikotarpiais (3 kreditai); keturių-šešių dienų blokai (6 kreditai); arba per vieną semestrą (13–14 savaičių). Testai ir egzaminai organizuojami iškart po kiekvieno kurso, o studentai gali parašyti LL.M. disertacijas savo gimtojoje šalyje, prižiūrint vienam iš mūsų dėstytojų - visiems profesoriams ir garsiems teisės specialistams.

Jei studentas nori registruotis į individualius mūsų programos kursus, negavęs LL.M. laipsnis, studentas gali gauti kreditą šiems kursams, kurie bus pripažinti ir gali būti naudojami vėliau LL.M. laipsnis.

Kompetencijos ir perspektyvos

UNIL LL.M. Programa rengia viso pasaulio teisininkus teisėtiems iššūkiams globalizuotoje ekonomikoje. Įgiję žinių ir kompetencijos bei palaikydami ryšį su tarptautine teisine praktika, šios programos absolventai bus pasirengę tapti aukštos kvalifikacijos ekspertais ir sprendimų priėmėjais tarptautinėje aplinkoje - tarptautinėse advokatų kontorose, teismuose, tarptautinėse įmonėse, tarptautinės organizacijos ir akademinė bendruomenė.

Apie UNIL

Idealiai įsikūręs prie Ženevos ežero kranto ir netoli Lozanos centro, UNIL vienija dinamišką bendruomenę, kurią sudaro beveik 15 000 studentų ir 5 000 darbuotojų iš maždaug 120 skirtingų tautybių, įskaitant 2017 m. Nobelio chemijos premijos laureatą. UNIL dalinasi universiteto miestu su kitomis visame pasaulyje žinomomis institucijomis, „Institut Suisse de Droit Comparé“ (ISDC) ir Lozanos „Ecole Polytechnique fédérale de Lousanne“ (EPFL). Čia taip pat įsikūrusi Kantono ir universiteto biblioteka (BCUL), sukurianti idealią aplinką tikslingam mokymuisi ir tyrimams.

Ežeras ir kalnai siūlo unikalią sportinę veiklą, o studentai mėgaujasi gyva kultūros scena pačioje UNIL „Grange de Dorigny“. Lozanoje yra sporto federacijų ir institucijų, taip pat Sporto arbitražo teismo (CAS) namai. Netoli Ženevos yra tarptautinės organizacijos ir arbitražo centras.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

General Program: International Business Law. Specializations available: International Business Law and Innovation; International Business Law and Sports; International Business Disputes; International ... Skaityti daugiau

General Program: International Business Law. Specializations available: International Business Law and Innovation; International Business Law and Sports; International Business Disputes; International Business Transactions; International Business Regulation. Skaityti mažiau