LL.M. tarptautinio mokymo teisininkams

Mūsų programa skirta susitikti su Niujorko apeliacinio teismo reikalavimais užsienio specialistams, norintiems pasimatuoti Niujorko valstijos baro egzaminą. " Brooklyn Law School " sukūrė programą, padedančią savo absolventams tapti veiksmingesniais ir labiau įsitikintais tarptautiniais advokatais, papildydama kursus ir pedagogiką, skirtą konkretiems akademiniams poreikiams tiems, kurie turi teisinį išsilavinimą iš užsienio.

Mūsų programa taip pat palengvina specializuotą studijas daugelyje sričių, įskaitant verslo teisę, intelektinės nuosavybės teisę, pabėgėlių ir imigracijos įstatymus. Nors šios trys specializacijos remiasi Brooklyn Law School akademinių stiprybių, Teisės mokykla taip pat gali pritaikyti specialius studijų planus tiems studentams, kurie nori išnagrinėti kitas teisės sritis.

LL.M. studentai yra daugelio Teisės mokyklos klestinčio intelekto gyvenimo dalis ir jie dalyvauja daugelyje tos pačios veiklos, kaip ir mūsų JD studentai. Tai programos, kurias remia "Dennis Block" tarptautinio verslo teisės studijų centras arba narystė vienoje iš 40 mūsų studentų organizacijų. LL.M. Studentai taip pat gali įgyti praktinės patirties su pro bono projektu, dalyvauti klinikoje ar praktikoje ir turėti galimybę paskelbti viename iš mūsų mokslo žurnalų.

Nuo liepos pradžios Teisės fakulteto naujasis Teisės kalbos institutas taip pat pasiūlys vienos ir trijų savaičių vasaros programas intensyviam "Legal English" mokymui. Sukurta specialiai užsienio teisininkams ir teisės studentams - ar jie yra įtraukti į Brooklyn Law School LL.M. programa, skirta užsieniečiams parengtiems teisininkams arba kitur - šis intensyvus mokymas bus ypač naudingas prieš bet kokius JAV teisinius tyrimus.

Siekdami padėti mūsų moksleiviams gyventi Brooklyne, mes siūlome garantuotą būstą "Feil Hall" visiems pareiškėjams, kurie atitinka mūsų būsto terminą. "Feil Hall" yra šiuolaikinė nauja rezidencija, įsikūrusi vos už kelių kvartalų nuo Teisės mokyklos, kur studentams ir dėstytojams yra daugiau kaip 200 butų.

Patekimo reikalavimai

Būsimiems studentams, norintiems sužinoti daugiau apie priėmimo paraiškų teikimo procesą, reikėtų perskaityti mūsų išsamią LL.M. Naudojimo instrukcijos. Šiose paraiškos instrukcijose pateikiamas taikymo kontrolinis sąrašas ir išsami informacija apie priėmimo kriterijus, paraiškų peržiūros procesą, terminus ir išlaidas.

Prieš pateikdami paraišką, kiekvienas pareiškėjas privalo užsiregistruoti LSAC. Registracija yra nemokama ir galioja penkerius metus nuo datos, kurią LSAC vykdo. Norėdami užsiregistruoti, apsilankykite LSAC tinklalapyje www.lsac.org. Užsiregistravę LSAC, būsimieji studentai turi kreiptis į LL.M. naudojant internetinę programą www.lsac.org. Visi patvirtinamieji dokumentai, įskaitant resumes / curriculum vitae, rekomendacinius laiškus ir asmeninius pareiškimus, turi būti siunčiami LSAC. Jūsų užrašai ir TOEFL arba IELTS balai taip pat turėtų būti siunčiami tiesiogiai LSAC. Teisės mokykla gauna visus LSAC prašymus ir patvirtinamuosius dokumentus.

Tik užpildytos paraiškos bus peržiūrėtos teisės mokyklos LL.M. Priėmimo komitetas. Pareiškėjai raginami saugoti savo paraiškos medžiagą, nes jie nebus grąžinami. Baigę savo paraišką, galite patikrinti būseną internete.

Priėmimo sąlygos

Turėti teisę dalyvauti LL.M. užsienyje rengiami advokatai, būsimieji studentai turi:

  • Turite užsienio universiteto teisės laipsnį, kuris leidžia jums praktikuoti jurisdikciją jurisdikcijoje, kurioje ji buvo įteikta; ir
  • Turi mažiausią internetinį TOEFL balą 100, iš kurių bent 25 iš kiekvienos iš keturių skirsnių arba minimalus IELTS balas - 7,0. Kandidatams, kurių gimtoji ir darbo kalba yra anglų kalba ir kurių pirmasis laipsnis teisėje yra kolegijoje ar universitete šalyje, kurioje mokymosi kalba ir gimtoji kalba yra anglų kalba, kalbos mokėjimo egzamino reikalavimas gali būti netaikomas. Jei reikia papildomos informacijos, perskaitykite mūsų LL.M. skyrių anglų kalbos žinios. Naudojimo instrukcijos.

Paraiškų pateikimo terminai

Atitinkami LL.M. terminai. yra tokie:

  • Ankstyvas paraiškos pateikimo terminas: gruodžio 1 d
  • Reguliarios peržiūros prioriteto galutinis terminas: vasario 1 d. (Nors paraiškos ir toliau bus priimtos iki birželio 30 d.)
  • Mokymo indėlio ir mokymosi įmokos mokėjimo terminas: Balandžio 15 d. Arba data, nurodyta įleidimo rašte, priklausomai nuo to, kas įvyks vėliau
  • Būsto taikymas ir indėlių terminas: gegužės mėn
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Brooklyn Law School »

Paskutinį kartą atnaujinta August 25, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
1,993 USD
už kreditą
Pagal vietas
Pagal datą