LLB įstatymas (su Pagyrimu)

Bradford College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

LLB įstatymas (su Pagyrimu)

Bradford College

LAB įstatymas (su pagyrimu)

Kurso apžvalga

Ši programa pripažįsta būtinybę teikti akademiškai sudėtinga laipsnį, kuri duos jums tvirtą žinių apie teisines sąvokas, kartu su teisinės operacijos visuomenės supratimą.

Šis kursas yra akcijų Įstatymas laipsnis akredituotos Advokatai reguliavimo tarnyba ir Advokatų tarybos.

Kurso struktūra

Tai diplomas sudaro šešis semestrus, kurių buvo imtasi per trejus metus dieninių studijų.

Mokymosi būdai

Programoje dirba mišraus mokymosi strategiją, kurioje dalyvavimas paskaitose, seminaruose ir seminarų palaikoma išsamią elektroninio mokymosi portalas, Moodle.

Ant Moodle ištekliai apima nuorodas į svetaines, mūsų e-duomenų bazių, elektroninių knygų ir mokytojas / bibliotekininko pagamintų medžiagų. Yra skyriai kiekvieno studijų modulio, kuris orientuojasi į tam tikras modulio turinio, įskaitant modulio vadovo, vertinimo informacijos, literatūros sąrašą, dirbtuvių ir seminarų užduotis. Kiekvienas modulis yra padalintas į savaitės suskirstymas medžiagų ir tam tikrų išteklių. Internetiniai ištekliai gali apimti paskaita "PowerPoint aisiais, paskaita padalomoji medžiaga, televizijos programų, interneto nuorodų, vaizdo įrašus, MCT ir kitų medžiagų.

Rašytiniai vertinimai pateikiami Moodle ir pateikimas eina per Turnitin (plagiatas aptikimo programinę įrangą). Mūsų pagrindinis tikslas yra nenaudoti Turnitin kaip baudžiamoji priemonė, bet kaip mokymosi procesą. Tuo tikslu galite pateikti ir pakartotinai pateikti savo darbą Turnitin tiek kartų, kiek norite iki galutinio pateikimo datos, o per šį procesą galite nustatyti nuorodų taškų, kuriuos reikia rectification.All dėstytojai turi galimybę naudotis "Skype", ir tai gali būti naudojama viduje ir už jos ribų klasėje. Jūs galite naudoti šią nuorodą į diskusijas su mumis ištisus metus. Abu "Skype" ir "Moodle" taip pat turi pranešimų įrankius, kad padėtų komunikacijos studentams, arba kaip grupės ar individų.

Mokymo metodai

Mokymas bus teikiama per paskaitas, praktinių seminarų ir kursų derinys.

Paskaitos bus interaktyvus, su klausimas ir atsakymas sesijų ir kitų formų studentų dalyvavimą. Seminarai yra skirti stiprinti individualų mokymąsi atsižvelgiant į bendrą galutinį užduoties (rinkinys seminaras užduotis (-ys)), kuri bus ištirtos išsamiau su seminare dėstytoju. Individualizuotas seminarai gali turėti jums praktikuojančių užlaikytas esė, o kiti dalyvauja tarpusavio diskusijas ir paramą. Kita vertus, jie gali būti grindžiami paskutinės minutės ruošimo, peržiūrėti išteklių e-mokymosi portalo ar net išbandyti savo žinias su keliais (MCQs). Dirbtuvėse, pareiga yra jums nustatyti savo mokymosi poreikius.

Įvertinimas

Programa dirba vertinimo metodai, įskaitant užduotis, tyrimų ir disertacijos, prezentacijas, vertinti Moots, vertinti derybų vertinama kliento interviu "muilo langelyje" diskusijas bei portfelio pateikimo įvairovę.

Šis vertinimas gausa užtikrina, kad jums pereiti su įgūdžių ir gebėjimų, reikalingų darbo, pavyzdžiui, gebėjimas dirbti spaudžiami ir per trumpas laiko apribojimų (egzaminų), ir gebėjimas spręsti didelę auditoriją (pristatymai). Programa sukurs savo bendravimo įgūdžius pvz raštu (užduotys / portfelius), ir bendraujant žodžiu (Moots / klientas konferencijų / derybos). Šios žinios ir šie įgūdžiai yra skirti būti pritaikyti tiek įvairių profesijų, ar toks yra per teisinių profesijų ar kitos sferos, pavyzdžiui, prekybos, viešųjų paslaugų ir išsilavinimo.

Work / Apklausos

Work ir teisiniai gebėjimai yra šios programos komponentas, jums reikia mokytis vieną ar kitą savo antraisiais metais.

Teisiniai įgūdžių moduliai yra skirtos atkartoti teisinę praktiką su studentais kurti portfelį (bylos) vardu klientui. Atstovaujant klientui, jums bus atlikti kliento ir liudytojų konferencijas, atlikti derybas ir imtis advokatavimo pratimai taip pat parengs nuomonę, rašyti įvairius atitikmenis ir atlieka teisinius tyrimus.

Į darbo vietą modulius, jums bus atlikti pirmiau minėtą veiklą su išoriniu vieta teikėjo ir griežtai prižiūrint mentoriaus, paprastai advokato arba advokato stažuotojo į įmonę. Jūs esate raginami rasti savo vietą, vykdant tradicinį paraiškų teikimo procesą, bet tokių yra nesėkmingas atveju teisės mokykla turi tam tikrų įdarbinimo kontaktų skaičių. Stažavimosi dauguma su advokatų kontorų bet mes taip pat turime vietų su Citizens Advice biurai, ir ieško galimybių su Kolegijos Studentų Sąjunga. Paskirties vietos yra Bradforde, Dewsbury, Halifax ir Mančesteryje. Tai leidžia kai kuriuos studentus atlikti savo vietas netoli jų gyvenamosios vietos. Švyturys Įdarbinimas, dalis Bradford College šeima, ir kolegija Sveikatos ir saugos komanda padėti akademinių kolegų įmonės saugos ir sveikatos patikrinimus su įdarbinimo paslaugų teikėjams.

Kas toliau?

Programos struktūra siūlo platų patrauklių karjeros galimybių teisinį ir verslo pasaulyje. Tai apima: darbo, kaip advokato, advokato ar teisinės vykdomosios valdžios, darbo vietos ir nacionalinės vyriausybės; dirba Inland Revenue Service, darbo draudimo, bankininkystės ir finansų arba viešojo paslaugų įvairius vaidmenis - įskaitant lygtinio teistumo tarnyboje. Jūs taip pat gali naudotis turto valdymo vaidmenų kvalifikaciją, ir mes turime daug jaunų verslininkų, kurie naudojasi turimais pritaikomais įgūdžiais įgytas žinias ir kurso steigti verslo skirtumą numerį.

Patekimo į rinką reikalavimai

Standartiniai pareiškėjai paprastai turėtų turėti penkerių eina Minimalios GCSE dėstomais dalykais C ar aukščiau ir laipsnio trys A Levels, arba lygiavertis, pavyzdžiui, BTEC, GNVQ Išplėstinė sudarė 240 UCAS taškų, ar sėkmingo akredituota aukštojo mokslo prieinamumas Žinoma.

Studentai, kurie sėkmingai pabaigė Foundation Degree teisės ir teisinė praktika yra tinkamos prisijungti prie LLB (Hons) lygiu 5 (metų 2). Jų mokymosi kursas dvejus metus fondas laipsniui plius du metai laipsnis.

Tarptautinė pareiškėjams papildomai reikia pasiekti tam tikrą lygį IELTS ar ekvivalentą. Tarptautiniai ekvivalentai iš pripažintos institucijos yra sveikintina. Prašome kreiptis į Kolegijos International Centre for details.

Mokesčiai Informacija

Mes manome, kad kokybės laipsnių neturėtų kainuoti žemėje. Štai kodėl mūsų konkurencingas mokslą suteikti jums kokybės patirtį, kuri apima daugiau mokoma valandų negu daugumoje universitetų, gerus lygius mokytojo prieigą ir paramą su mažais mokymo grupes.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
3 metų
Dieninės
Price
Kaina
7,400 GBP
Locations
Jungtinė Karalystė - Bradford, England
Pradžia: Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Jungtinė Karalystė - Bradford, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Price
Tarptautinė mokestis yra £ 7800/year