LLB (Hons) įstatymas su kriminologija

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Pagerinkite savo žinias ir galimybes įsidarbinti, įgiję kvalifikacinį laipsnį, taip pat plėtokite žinias apie nusikalstamą elgesį ir jo kilmę. Šioje bendrojoje programoje jūs įgysite tvirtą pagrindą tiek teisiniais, tiek kriminologiniais principais, įskaitant dalykinius gebėjimus, intelektualinius įgūdžius, praktinius profesinius įgūdžius ir bendrus perkeliamus įgūdžius.

Apžvalga

Šis įdomus ir plačiai pripažintas magistro laipsnis su galimybe studijuoti kriminologiją suteikiamas būsimiems studentams, norintiems įgyti kvalifikacinį laipsnį (QLD), tuo pačiu plėtojant žinias apie nusikalstamą elgesį ir jo kilmę *.

Kursas apima įvairias sudėtingas ir įžvalgus teisines temas, įskaitant sutarčių teisę, deliktinę teisę, žemės teisę, nuosavybės ir trestus, ir keletą esminių ir neprivalomų teisės aktų modulių. Modulio įtraukimas į kriminologiją padaro šią programą tikrai unikalią, suteikiant galimybę kurti socialinių mokslų įgūdžius ir žinias. Tokios temos kaip nusikalstamumas ir visuomenė, teisingumas ir bausmės bei baudžiamieji tyrimai įteisins sociologines, teisines ir ekonomines teorijas, kurios papildys jūsų turimas teisines žinias.

Studijuojant ir teisę, ir kriminologiją, bus galima suprasti šių dviejų sudėtingų disciplinų, plečiant jūsų žinias, taip pat perduodamų įgūdžių, kuriuos sukursite, spektrą.

Šis kursas, kurį sukūrė ir mokė dalykų abiejų disciplinų specialistai, suteikia puikią galimybę pagerinti savo karjeros plėtrą ir pagerinti jūsų įsidarbinimo galimybes. Jūs būsite pasirengęs dirbti įvairiose srityse, nes įgysite tvirtą pagrindą tiek teisiniais, tiek kriminologiniais principais, tuo pačiu apims visus konkretaus dalyko gebėjimus, intelektualinius įgūdžius, praktinius profesinius įgūdžius ir bendrus perleidžiamus įgūdžius, išdėstytus QAA temoje. gaires.

* Šio kurso pradžios data ir detalės vis dar taikomos Universiteto patvirtinimui. Tuo atveju, jei patvirtinimas nebus suteiktas pagal jūsų kursų pradžios datą, bus pasiūlyta alternatyva arba bus grąžinta visa grąžinamoji išmoka. Jei turėsime keisti šią programą kaip Essex universiteto patvirtinimo proceso dalį, mes apie tai kuo greičiau praneštume.

Mokymasis ir vertinimas

Studijuodamasis internetu jūs galite laisvai mokytis, kada ir kur tau tinka - namuose, pietų pertraukos metu ar bet kur kitur, kuria turite interneto prieigą.

Visi mūsų internetiniai kursai turi orientacinę studijų trukmę, kuri yra vadovas, kaip ilgai truks jūsų kursas. Tikroji trukmė gali būti ilgesnė arba trumpesnė priklausomai nuo jūsų studijų greičio, pasirenkamų studijų galimybių ir modulio prieinamumo. Galima baigti studijas greičiau, nei orientacinė kursų trukmė, tam tikru laiku padvigubinant modulius; tačiau minimalus studijų trukmė yra taikoma.

Visi mūsų kursai reguliariai pradeda datas ištisus metus. Mūsų akademiniai metai yra suskirstyti į modulius, paprastai - vienos ar dviejų savaičių pertraukos tarp modulių ir struktūruotos trijų savaičių pertraukos Kalėdų laikotarpiui. Paraiškų teikimo metu studentai gaus kursų tvarkaraštį.

Mokymo metodai ir stilius

Kadangi mes esame 100% interneto universitetas, vietoj tradicinio miestelio naudojame virtualią mokymosi aplinką. Sistema stebi ir valdo mokymosi procesą realiuoju laiku ir suteikia jums greitą prieigą prie jūsų mokymosi medžiagos.

Ši mokymosi platforma leidžia tiek studentams, tiek dėstytojams aktyviai dalyvauti pokalbiuose realiuoju laiku, jūs galite klausytis ir peržiūrėti internetines paskaitas ir seminarus. Visi kursai pristatomi tik anglų kalba.

Visą savo kursą palaiko specialus studento patarėjas ir turi galimybę reguliariai bendrauti su kitais studentais ir savo globėjais. Norėdami užtikrinti, kad gautumėte reikiamą pagalbą iš savo dėstytojo, mes pritraukiame savo klasės dydį 20 mokinių.

Vertinimas

Vietoj egzaminų mes taikome vertinimą, pagrįstą užduotimi. LLB (Hons) įstatymas su kriminologijos užduotimis grindžiamas realaus darbo patirtimi ir nuolatos vertinamas dėstytojų.

Nuo pat programos pradžios visuomet suprantate savo dabartinę preliminarią kvalifikaciją, leidžiančią įvertinti dabartinių studijų metodų sėkmę ir aiškiai apibrėžti patobulintas sritis.

Manome, kad šis skaidrumas suteikia jums reikalingą informaciją, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo kursą. Tai pasiekiame:

 • aiškiai parodydami savo ženklus savo klasės knygoje, kurią galite peržiūrėti kiekvieną kartą, kai prisijungiate prie mokymosi platformos
 • greitas darbo vertinimas, siekiant užtikrinti, kad jūsų klasės knyga visada būtų atnaujinta
 • vertinti savo darbą visą modulį, o ne laukti metų pabaigos egzaminų
 • užtikrinant, kad jūs reguliariai bendraujate su savo studentų patarėju
 • mūsų vertinimo kriterijų supaprastinimo ir skaidrumo

Mes taip pat turime politiką, užtikrinančią, kad studentų pateiktas darbas yra autentiškas. Be to, kad dažnai vertinamas visas darbas, mes naudojame gerai sukurtą elektroninę stebėjimo sistemą, skirtą plagiatui patikrinti.

Sėkmingai baigus LLB (Hons) įstatymą su kriminologijos laipsniu, jūs būsite pakviesti dalyvauti baigimo ceremonijoje Essex universitete, Kolčesterio universitete.

Karjeros galimybės

Mes siekiame gerinti įsidarbinimo galimybes tarp mūsų absolventų. Mūsų internetiniai kursai suteikia jums galimybę pagerinti savo karjeros perspektyvas ir užsidirbti potencialą su pagrindiniais įgūdžiais, kurie yra tiesiogiai perkeliami į darbo vietą.

Asmenys, dirbantys įvairiose profesijose, tokiose kaip žmogiškieji ištekliai, valstybės tarnyba, buhalterija, kriminalinė justicija, teisinės paslaugos, policija, nuteisimas ir kalėjimų tarnyba, galės pasinaudoti įgūdžiais ir žiniomis, įgytais studijuojant šią programą, perduoti savo darbo praktika.

Šiame laipsnyje yra septyni teisinių žinių pagrindai, kuriuos Solicitors Regulatory Authority (SRA) reikalauja praktikuoti įstatymus, įskaitant "sutarčių teisę", "baudžiamąją teisę", "žemės teisę", "nuosavybę ir pasitikėjimą", "viešąją teisę", " ES įstatymas "ir" Sutarties ir delikto teisė ".

Patekimo reikalavimai

1. Akademinis atvykimo maršrutas

Siekiant patenkinti akademinio atvykimo kelio reikalavimus LLB (Hons) įstatymui su kriminologijos laipsniu, turite turėti tokias kvalifikacijas kaip minimalus:

 • Trys A lygiai arba lygiavertis; plius
 • Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, IELTS (akademinė) 6.0 ar lygiavertė.
 • Norint tęsti studijas, privalote per pirmąsias 21 dienas praleisti savo pirminį užduotį

2. Darbo patirties atvykimo maršrutas

Norėdami kreiptis dėl LLB (Hons) įstatymo su kriminologijos laipsniu per mūsų darbo patirties įvažiavimo maršrutą turite atitikti šiuos kriterijus:

 • GCSE Matematika ir anglų kalba, lygiu C arba aukštesnė arba lygiavertė
 • Trejų metų darbo patirtis; plius
 • Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, IELTS (akademinė) 6.0 ar lygiavertė
 • Jei neturite IELTS ar lygiavertės kvalifikacijos, mes reikalaujame, kad mokiniai nemokamai išbandytų anglų kalbos testą.
 • Tam, kad galėtumėte tęsti studijas, jums reikės išduoti pradinę užduotį per pirmąsias 21 dienas.

21 dienų pinigų grąžinimo garantija

Mes norime suteikti jums galimybę išbandyti " University of Essex Online 21 dienų bandomąjį laikotarpį. Štai kodėl mes pristatėme pinigų grąžinimo garantiją. Jei pradėsite kursą ir per pirmąsias tris savaites nuspręsite, kad tai ne jums, gausite visą grąžinamąją išmoką.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Skaityti daugiau

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Skaityti mažiau
Kolčesteris , JK internete + 1 Daugiau Mažiau