LLB (Hons) įstatymas Su Tarptautiniu Verslu Su įkūrimo Metais

The University of Law

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

LLB (Hons) įstatymas Su Tarptautiniu Verslu Su įkūrimo Metais

The University of Law

LLB (Hons) įstatymas su tarptautiniu verslu su fondo metais

Mūsų LLB (Hons) įstatymas su tarptautinio verslo ketverių metų dieninės studijos padės jums pradėti karjerą teisiniame ar tarptautiniame komerciniame sektoriuje. Tai yra kvalifikacinis laipsnis, leidžiantis pereiti prie kito teisinio mokymo etapo. Kiekvieną modulį moko patyrę profesionalai iš teisės ir verslo pasaulio, suteikiantys jums praktinę perspektyvą, reikalingą jūsų karjerai. Pirmieji metai yra Fondo metai, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama teisinio sektoriaus supratimui ir pagrindiniams įgūdžiams, reikalingiems viso laipsnio studijoms. Apdovanotas "Gold" 2017 m. "Mokymo kompetencijos pagrindai".

Reikalavimai kursui

  • Pareiškėjai, turintys 48 UCAS taškų iš maksimalaus 3 A lygių arba lygiaverčių kvalifikacijų, taip pat GCSE Matematikos D / 4 klasės ir GCSE anglų kalba C / 4 klasės, gaus pasiūlymą po sėkmingo pokalbio su akademiniu kaip priėmimo procesas, kuris vyks akis į akį arba per telefoną / skype.
  • Taip pat yra nestandartinio taikymo maršruto. Visi prašytojai, neturintys formalios arba ribotos kvalifikacijos, bus pakviesti į centrą, kad atliktų vidinį skaičiavimo ir raštingumo testą (tiems, kurie neturi GCSE matematikos ir anglų kalbos atitinkamai D / 4 ir C / 4), taip pat formalus, interviu su asmeniu. Jie taip pat turės pateikti 2 metų tinkamą darbo patirtį, įrodomą pilna CV ir viena nuoroda.
  • Studentai iki 18 metų, bet ne jaunesni kaip 17 metų, gali kreiptis tik į mūsų Birmingemą, Londone, Bloomsbury ir Mančesterio centrus.
  • Tarptautinio atvykimo reikalavimai: Anglų kalbos lygis atitinka IELTS 6.0 ar aukštesnius, su kiekvienu komponentu mažiausiai 5,5.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta June 9, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 1, 2018
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Price
Kaina
9,250 GBP
2018 m. Mokesčiai: UK / ES: 9 250 JAV dolerių per metus 2017 m. Tarptautinė: 13 000 svarų sterlingų per metus
Locations
Jungtinė Karalystė - London, England
Pradžia : Rugs 1, 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 1, 2018
Jungtinė Karalystė - London, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla