LLB (Hons) įstatymas su tarptautiniu verslu

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Internetinė LLB („Hons“) teisė su tarptautiniu verslu

Studijuokite bet kada, bet kur ir bet kur, naudodamiesi mūsų internetiniu LLB (Hons) įstatymu, turėdami tarptautinio verslo laipsnį, kurį galite gauti 3, 4 ar 6 metų kursu. Jei norite tęsti karjerą teisiniame ar platesniame komerciniame sektoriuje, domitės tarptautiniu verslu, tačiau reikalaujate didesnio lankstumo studijų modeliuose ir norite 100% mokytis internetu, tai gali būti jūsų laipsnis. Tai yra kvalifikacinis teisės laipsnis, turintis praktinį dėmesį ir įsidarbinimo galimybes, įtrauktas į kursą. Jūs ne tik studijuosite pagrindines šiuolaikinės teisės studentų teisines temas ir susijusius įgūdžius, bet ir tarptautinio verslo studijos padės pasiruošti įsidarbinti ir atverti daugiau karjeros galimybių. Kursų metu bus palaikomas didelis sąveikos lygis. Jūs gausite lygiaverčių ir individualių dėstytojų apžvalgą, daugiau nei 90% mūsų dėstytojų bus kvalifikuoti advokatai ir baristeriai. 2020 m. Nacionalinėje studentų apklausoje Teisės universitetas užėmė pirmąją vietą tarp universitetų pagal bendrą studentų pasitenkinimą Anglijoje. 2019 m. Teisės universitetui buvo suteiktas sidabrinis įvertinimas mokymo meistriškumo ir studentų rezultatų sistemoje (TEF). Buvo nustatyta, kad mūsų studentai teikia aukštos kokybės mokymą, mokymąsi ir rezultatus ir nuolat viršija griežtus nacionalinius JK aukštojo mokslo kokybės reikalavimus.

Reikalavimai kursui

BBB A lygio ir C / 4 ar aukštesnio laipsnio GCSE anglų kalba arba lygiavertė kvalifikacija. Studentai, kurie bus jaunesni nei 18 metų, bet ne jaunesni kaip 17 metų kurso pradžioje, yra leidžiami. Tik 4 ar 6 metų internetiniams kursams: Kviečiami ir studentai, norintys kandidatuoti mūsų nestandartiniu keliu naudodamiesi atitinkama darbo patirtimi. Tarptautiniai įvažiavimo reikalavimai: Anglų kalbos lygis, lygus IELTS 6.5 ar naujesnei versijai, ne mažiau kaip 6,0 kiekviename komponente.

Trukmė

3, 4 ar 6 metai

Mokesčiai

2021 m. Rugsėjo mėn. Mokesčiai: 3 metų internetiniai kursai yra 9 250 svarų per metus; 4 metų internetinis kursas yra £ 6 935 per metus; 6 metų internetinis kursas yra 4625 svarai per metus. Mokesčiai už būsimus studijų metus yra užrakinti, ty studentas mokės tą pačią kainą kiekvienais metais. Šiems internetiniams kursams taikoma 250 svarų depozito suma.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. ... Skaityti daugiau

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. With a rich heritage and a reputation for innovation and contemporary teaching practices, we continuously focus on developing the best legal minds. Skaityti mažiau