LLB (Hons) įstatymas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

  • Trukmė: 3 metai
  • Suteikta kvalifikacija: LLB (Hons) teisės laipsnis
  • Apdovanojanti įstaiga: Kenterberio Kristaus bažnyčios universitetas, JK
  • Instrukcijos kalba: anglų
  • Studijų forma: dieninės
  • ECTS kreditai: 180

Kurso įžvalga

Teisė yra neįtikėtinai įvairus ir įvairialypis dalykas, turintis įtakos kiekvienai žmogaus gyvenimo daliai, pradedant nuo oro, kuriuo kvėpuojame, mūsų santykių ir išsilavinimo, baigiant darbu, kelionėmis, turtu ir sveikata. Teisės industrija yra dinamiška ir konkurencinga, keičiasi atsižvelgiant į socialinius poreikius. Teisės laipsnis siūlo įvairius karjeros Pathways ir suteikia jums įgūdžių sėkmingai karjeros srityje. Šis kursas buvo skirtas siūlyti holistinę patirtį studijuojant teisę; Jūs studijuosite teorinius pagrindus, taip pat praktinius teisės aspektus. Sėkmingai baigę šį kursą, gausite praktinį ir šiuolaikinį kvalifikacinį teisės laipsnį, pripažintą darbdavių ir advokatų reguliavimo tarnybos. Jei pasirinksite teisėtą karjerą, tvirtas teisinis pagrindas, dėmesys įgūdžių ugdymui, praktinė įžvalga realiame pasaulyje, įgyta bendradarbiaujant darbdaviams ir dirbant pro bono, užtikrins, kad būsite baigę studijas pasirengę kitam teisinio mokymo etapui.

Mokymas ir mokymasis

Jus mokys paskaitų, seminarų ir praktinių dirbtuvių derinys. Tai sudarys 12 kontaktinių valandų per savaitę kontaktinių valandų per savaitę, o jūs bent jau tiek pat laiko praleisite esminiame nepriklausomame tyrime, įskaitant mokslinius tyrimus, darbą internete ir pasiruošimą vertinimui. Seminarai mažesnėse grupėse leis aptarti ir išplėsti supratimą apie paskaitas. Be to, jūs susitiksite su savo akademiniu asmeniniu dėstytoju. Bus naudojamos įvairios strategijos, kuriomis siekiama skatinti savarankišką ir kritinį mokymąsi, priklausomai nuo modulio. Beveik visuose moduliuose yra paskaitos, diskusijos, studentų vedami seminarai, individualūs ir grupiniai mokymai, diskusijos, derybos ir vaidmenų žaidimai. Jums taip pat bus suteikta galimybė ir paskatinta dirbti grupėse. Taip pat bus praktinis jūsų mokymosi aspektas.

Vertinimas

Kiekvieno modulio pabaigoje yra oficialus arba „apibendrinantis“ vertinimas. Vertinimo metodai apima egzaminus raštu ir kursinių darbų, tokių kaip esė, pranešimai, aplankai, atlikimas ir pristatymai, asortimentą. Įvertinimai nuo oficialių įvertinimų įskaičiuojami į jūsų modulio pažymį.

Vertinimo metodai yra skirti padėti įgyti įgūdžių, reikalingų darbdaviams ir profesinės veiklos tikslams. Tai apima savęs, kolegų ir kuratorių vertinimą, rašytines užduotis, apimančias „grįžimo namo“ veiklą, skirtą atkartoti praktiką, kursinius darbus, maketus (bandomuosius pavyzdžius), mokymosi aplankus, užsiėmimus klasėje ir egzaminus.

Registracija ir trukmė

Tai trejų metų dieninė programa. Kiekvienas mokslo metai paprastai prasideda pirmąją spalio savaitę, o kai kuriais atvejais - paskutinę rugsėjo savaitę. Mokslo metai trunka 32 savaites. Studentai gali registruotis likus dviem savaitėms iki kurso pradžios datos, tačiau patartina ankstyvą priėmimą, nes vietų skaičius ribotas.

Patekimo reikalavimai

Kandidatai turi būti ne jaunesni kaip 17 metų iki tų metų rugsėjo 1 d., Kai jie nori įstoti į kursus, ir privalo turėti vidurinės mokyklos diplomą arba fondo diplomą / pažymėjimą arba lygiavertį dokumentą. Jūs taip pat turėsite pateikti įrodymus apie anglų kalbos mokėjimą.

Baigimo reikalavimai

Visą kursą sudaro 18 modulių iš viso per 3 metus. Norėdami gauti LLB (Hons) teisės laipsnį, turite atlikti visus modulius, kad pasiektumėte reikiamą 180 ECTS kreditų. Jei dėl kokių nors priežasčių negalite baigti viso kurso, jums gali būti suteiktas tarpinis apdovanojimas, jei atliksite būtinus minimalius kreditus. Pažymėjimas gali būti išduodamas studentams, įgijusiems daugiau nei 60 kreditų, arba diplomas studentams, įgijusiems daugiau nei 120 kreditų prieš nutraukiant studijas.

Kur toliau?

Šį laipsnį sukūrėme konsultuodamiesi su išorės suinteresuotaisiais subjektais, tokiais kaip vietos įstatymų praktikai ir įvairios vietos organizacijos. Tai užtikrins, kad mes padėsime jums išsiugdyti įgūdžius, kuriuos darbdaviai labai vertina, pateikdami pavyzdžių; rašytinis ir žodinis bendravimas, iniciatyva, laiko valdymas, lankstumas ir komandinis darbas. Daugelis abiturientų naudojasi šiais įgūdžiais norėdami tapti advokatais arba advokatais, tačiau kiti nustato karjerą švietimo, viešųjų paslaugų, žmogiškųjų išteklių valdymo, vadybos, kaip paralegalų, prižiūrimų sekretorių ar finansinių paslaugų srityse. Ši kvalifikacija taip pat gali būti naudojama siekiant tęsti teisės magistro studijas, tokias kaip LLM, arba susijusiose srityse, tokiose kaip vadyba, rinkodara ir apskaita.

Gera žinoti

Šį teisinį laipsnį pripažįsta Advokatų reguliavimo tarnyba (SRA).

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2020

Apie mokyklą

Alexander College has a long-standing history of educational excellence and this is owed, in no small part, to our established UK connections and collaborations with accredited UK Universities and awa ... Skaityti daugiau

Alexander College has a long-standing history of educational excellence and this is owed, in no small part, to our established UK connections and collaborations with accredited UK Universities and awarding bodies. Over the years we have established a number of close links and in addition to our own recognised programmes, we currently offer UK undergraduate and postgraduate degrees in collaboration with Canterbury Christ Church University (CCCU). Deciding to study for a degree is not an easy choice; it requires a high level of commitment and dedication in order to succeed. At Alexander, we understand this and strive to make your time with us an enjoyable, rewarding and worthwhile experience. Skaityti mažiau
Larnaka , Pafosas + 1 Daugiau Mažiau