LLB (Hons) įstatyme

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Geriausias pasirengimas teisininko profesijai yra mąstyti kaip teisininkui nuo pirmosios dienos. Mūsų praktika grindžiamas požiūris reiškia, kad išmoksite suprasti įstatymus kasdienio gyvenimo ir teisinės praktikos kontekste ir pritaikysite savo mokymąsi keliais būdais.

Šį teisinį laipsnį sukūrė patyrę mokslininkai ir praktikai, įnešę savo indėlį iš tarptautiniu mastu žinomo Žmogaus teisių ir socialinio teisingumo centro „Crucible Center“. Jis skirtas specialiai susitelkti ties jūsų karjeros plėtra.

Visą savo laipsnį dirbsi su teisininkais iš praktikos. Jūs įgysite praktinės įstatymo taikymo patirties per mūsų pro bono veiklą su Piliečių patarimų biuru ir turėsite galimybę vykti į darbo vietą.

Nuo pat pradžių būsite skatinami domėtis teisiniais klausimais ir apgalvoti, ko išmokote, kaip neatsiejamą savo patirties dalį. Didelė jūsų laiko dalis bus praleidžiama dirbant akis į akį su dėstytojais ir tobulinant teisinių klausimų supratimą, ypač tikimasi pagrindinių teisininkų įgūdžių ir kompetencijų. Remiantis 2019 m. Nacionaline studentų apklausa, Roehamptono teisės mokykla užima pirmąją vietą akademinės paramos srityje.

Lankydamiesi istoriniuose Londono centriniuose teismuose, sukursite įvairių įstatymų leidybos ir teisinės praktikos sričių supratimą. Šiais metais studentai stebėjo bylas Aukščiausiajame teisme, lankėsi kituose teismuose ir tribunoluose kaip „Praktikos įstatymas“ modulio dalis, taip pat lankosi Parlamento rūmuose.

Šiuo metu prieinamus modulius sudaro teisinės sistemos, etika ir įgūdžiai, apimantys Anglijos teisinės sistemos struktūrą ir funkcijas; Viešoji teisė ir žmogaus teisės, tiriančios pilietines laisves ir žmogaus teises; ir mūsų praktikos įstatymai moduliai pirmaisiais metais, daugiausia dėmesio skiriant teisinei komunikacijai, o antraisiais metais - verslo ir komerciniam supratimui.

Mūsų specializuotas patarėjas dėl teisės karjeros srityje užmezgė ryšius su absolventų samdytojais ir gali suteikti jums idėjų bei patarimų, kurie padėtų įgyti gerą absolvento darbą. Kartu išsiaiškinsite savo gabumus ir sukursite karjeros planą. Mes taip pat teikiame individualizuotas gyvenimo aprašymo ir paraiškų rašymo sesijas, pristatymus, interviu su pavyzdžiais ir komercinės sąmoningumo mokymus, taip pat suteikiame jums galimybių tobulinti savo tinklų kūrimo įgūdžius.

Turinys

Vienerius metus

 • Įgysite supratimą apie pagrindines Anglijos teisinės sistemos funkcijas, ištirkite moralinę teisės praktikos dimensiją, suvokkite baudžiamąją teisę ir žmogaus teises ir išmokite pateikti pagrįstus bei loginius argumentus.
 • Studijų teisė praktikoje 1: Teisinė komunikacija - interaktyvus modulis, skirtas ugdyti jūsų įgūdžius ir pasitikėjimą teisine komunikacija bei padėti jums suprasti, kaip įstatymus taikyti praktikoje ir plačiojoje visuomenėje.

Metai du

 • 2 praktikos įstatymas: Komercinis supratimas supažindins jus su komerciniu pasauliu ir teisininkų vaidmeniu jame, įskaitant teisės kaip verslo sampratą (kaip advokatų kontoros uždirba pinigus) ir finansų rinkų vaidmenį.
 • Remkitės savo teisiniais įgūdžiais studijuodami įvairių rūšių sutarčių teisę ir ugdykite delikto teisės supratimą bei savo galimybes pritaikyti įstatymus sprendžiant teisines problemas.
 • Sužinokite apie verslo įmonių teisę ir ištirkite teisines teorijas, taisykles ir komercinius variklius, turinčius įtakos įstatymų praktikai, susijusioms su ribotos atsakomybės bendrovėmis, bendrijomis ir kitais verslo modeliais.
 • Kiti moduliai apima ES teisę ir nuosavybės teisę.

Treji metai

 • Pasirinkite iš tokių variantų: užimtumo įstatymai, įmonių finansai ir įsigijimai, šeimos teisė, tarptautinės žmogaus teisės ir medicinos bei mokesčių teisė.
 • Įgykite praktinės teisinės praktikos patirties praktikuodami praktiką arba dirbdami Gyventojų konsultavimo biure.

Karjeros keliai į teisininko profesiją

Norėdami tapti advokatu:

Advokatų reguliavimo tarnyba (SRA) keičiasi advokato statusu.

Advokatų kvalifikacinis egzaminas (SQE) bus centralizuotas vertinimas visiems, norintiems įgyti advokato kvalifikaciją Anglijoje ir Velse. Tikėtina, kad jis bus įvestas 2020 m.

Tai reiškia, kad nuo 2020 m. Jūsų kvalifikacinis kelias tapti advokatu turės apimti:

 • Praėjo 1 ir 2 SQE etapai. Pirmasis dėmesys skiriamas teisinėms žinioms, o antrasis - praktiniams teisiniams įgūdžiams.
 • Turintys laipsnį (bet kuriame dalyke) ar lygiavertę kvalifikaciją.
 • Turėti didelę darbo patirtį.
 • Būdų ir tinkamumo reikalavimų išlaikymas.

Norėdami tapti advokatu:

Advokatus reguliuoja Advokatų standartų taryba. Jums nereikės baigti SQE norint tapti advokatu (nes SQE taikoma tik ketinantiems advokatams), nors kvalifikacijos kelyje yra keletas pakeitimų.

Šiuo metu kvalifikacinis kelias tapti advokatu yra:

 • Reikalavimas gauti 2: 2 ar geresnį teisinį kvalifikacinį laipsnį (arba teisės diplomą).
 • Poreikis išlaikyti kompiuterinį barų kursų tinkamumo testą.
 • Baro profesinio mokymo kurso baigimas.
 • Priėmimas į „Inn of Court“ ir mokinio baigimas.

Karjeros galimybės

Šis kursas jus gerai paruoš teisinei karjerai, įskaitant praktikuojantį advokato, advokato ar kito teisininko darbą, dirbant pagal akademinę teisę ar dirbant bet kokią karjerą, kuriai reikalingi kritiški motyvavimo įgūdžiai.

Mūsų karjeros komanda gali padėti jums nuo studijų pradžios iki studijų pabaigos. Jie padės jums susikurti savo CV, pasiruošti pokalbiams ir susitikti bei mokytis iš sėkmingų absolventų, dirbančių karjeros viršuje. Jūs taip pat turėsite galimybę dirbti su mūsų partneriais visame Londone ir už jo ribų, taip pat apsilankyti Roehamptono darbo mugėje, kur galėsite sužinoti apie absolventų galimybes ir susitikti su darbdaviais.

Patekimo reikalavimai

Konkretūs įvažiavimo reikalavimai:

 • Tinkamas humanitarinių, socialinių ir verslo mokslų lygis. GCSE reikalavimas: anglų kalba ir matematika, C klasė
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

We change lives by helping our students to develop the confidence, knowledge and values they need for a successful and fulfilling life. We produce world-class research that helps us understand the wor ... Skaityti daugiau

We change lives by helping our students to develop the confidence, knowledge and values they need for a successful and fulfilling life. We produce world-class research that helps us understand the world and change it for the better. Skaityti mažiau