LLB (Hons) Kriminologijos įstatymas su Fondo metais

Bendroji informacija

7 locations available

Programos aprašymas

LLB (Hons) Kriminologijos įstatymas su Fondo metais

Mūsų LLB (Hons) įstatymas su kriminologija su fondo metais yra ketverių metų kvalifikacinis teisės laipsnis. Kursas daugiausia dėmesio skiria pagrindinėms teisinėms temoms ir įvairiems kriminologijos aspektams, įskaitant nusikalstamumą, baudžiamąją justiciją ir nusikalstamą elgesį. Teisės modulius daugiausia teikia profesionaliai kvalifikuoti teisininkai, turintys aukštą mokymąsi akis į akį. Kursas turi praktinį dėmesį, realiame pasaulyje taikant įstatymus ir kriminologiją. Įdarbinamumas yra integruotas į kursą, kad suteiktumėte akademinių žinių ir pagrindinių perduodamų įgūdžių, kurių reikalauja šiandienos darbdaviai. Šis kursas idealiai tinka studentams, norintiems siekti karjeros teisiniame sektoriuje arba, konkrečiau, baudžiamosios justicijos sistemoje. Pirmieji metai yra Fondo metai, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama teisinio sektoriaus supratimo ir pagrindinių įgūdžių, reikalingų norint baigti visą kursą, ugdymui.

2020 m. Nacionalinėje studentų apklausoje Teisės universitetas užėmė pirmąją vietą tarp universitetų pagal bendrą studentų pasitenkinimą Anglijoje. 2019 m. Teisės universitetui buvo suteiktas sidabrinis įvertinimas mokymo meistriškumo ir studentų rezultatų sistemoje (TEF). Buvo nustatyta, kad mūsų studentai teikia aukštos kokybės mokymą, mokymąsi ir rezultatus ir nuolat viršija griežtus nacionalinius JK aukštojo mokslo kokybės reikalavimus.

Reikalavimai kursui

  • Pareiškėjai, turintys 48 UCAS taškų iš ne daugiau kaip 3 A lygių arba lygiaverčių kvalifikacijų, plius GCSE anglų kalbos C / 4 laipsnio, gaus pasiūlymą po sėkmingo pokalbio su akademiniu kaip priėmimo proceso dalis, kuri vyks arba į veidą į veidą arba per telefoną / skype.
  • Taip pat yra nestandartinio naudojimo maršrutas. Bet kuris pareiškėjas, neturintis ar ribotos oficialios kvalifikacijos, bus pakviestas į centrą, kad būtų atliktas vidinis skaičiavimo ir raštingumo testas (tiems, kurie neturi CG4 anglų kalbos C / 4), taip pat oficialus pokalbis akis į akį. Jie taip pat turės pateikti 2 metų atitinkamą darbo patirtį, įrodytą CV ir viena nuoroda.
  • Studentai, kurie bus jaunesni nei 18 metų, bet ne jaunesni kaip 17 metų, kursų pradžioje yra leidžiami.
  • Tarptautinio atvykimo reikalavimai: Anglų kalbos lygis atitinka IELTS 6.0 ar aukštesnius, su kiekvienu komponentu mažiausiai 5,5.
Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

The University of Law (ULaw) is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. In fact, we've trained more practising lawyers in the UK than anyone else

The University of Law (ULaw) is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. In fact, we've trained more practising lawyers in the UK than anyone else Skaityti mažiau
Gildfordas , Londonas , Londonas , Česteris , Mančesteris , Bristolis , Birmingamas , Lidsas , Móstoles , Notingemas + 9 Daugiau Mažiau