Prisijunk prie teisingumo

Ar norėtume padėti CPS nusikaltėliams į teismą? Noras padėti nekaltiems žmonėms išvalyti savo vardą? Ten, kur matote savo karjerą pagal baudžiamąją teisę, šis kvalifikacinis teisės laipsnis suteikia fantastišką paleidimo programą. Turėdamas tvirtą pagrindą visoje baudžiamosios teisės srityje, būsite puikiai pasirengę imtis savo karjeros bet kuria kryptimi, kurią norėtumėte, nes jums suteikiamas platus pagrindas.

Kodėl teisė LSBU?

 • Laimingi studentai: Nr. 1 Didžioji Britanija. Už viską patenkinti teisės klausimais ("Guardian League Table", 2018 m.) Su energinga studentų teisininkų draugija, kuri organizuoja pokalbius, vizitus ir varžybas.

 • Puikus mokymas - Londone mokomoji, akademinė parama, vertinimas ir atsiliepimai ("National Student Survey 2016").

 • Ekspertų mokslininkai - mūsų mokytojai yra kvalifikuoti advokatai ir barristers, perduodamos savo įžvalgas, realiosios bylos patirtį ir aistra teisę.

 • Neįvykdyti patogumai - mes aprūpinsime jums "iPad mini", pilną internetinį palaikymą ir prieigą prie asmeninės teisės elektroninės bibliotekos, kurios vertė yra 6000 svarų sterlingų.

 • Darbo patirtis - galite savanoriškai dalyvauti "Lambeth County Court" pagalbos tarnyboje, vietinėse advokatų kontorose arba būti laisva advokatų kontoros "LSBU" teisine patarėja.

 • Alternatyvus maršrutas - mes esame vienintelis Londone veikiantis universitetas, suteikiantis kvalifikaciją kaip teisėtai vykdytojui per Teisės aktų vadovų paskyrimo instituto (CILEx) modulius LLB. Atlikite reikiamas galimybes ir galėsite tapti CILEx absolventu.


Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimą

Režimas

Moduliai

Visi mūsų kvalifikaciniai laipsniai turi pirmuosius vienerius metus, taigi jums bus suteikta plati teisinė supratimas. Kitais metais jūs pradėsite specializuotis, pradedant nuo jūsų įsidarbinimo galimybių kūrimo. Treji metai sutelkia dėmesį į savarankišką mokymąsi, todėl laukiame daug projekto darbo.

Žinoma, jūs vertinsite keliais skirtingais būdais, kurių kiekvienas buvo specialiai atrinktas kaip tinkamas įgūdžiams, kuriuos turėsite parodyti. Tai apima kursinį darbą, žodinį pristatymą, testus pasirinkus pasirinkimą, bylos pastabas, egzaminus klasėje ir egzaminus.

1 metai

1 semestras

 • Teisiniai įgūdžiai, teisinis tyrimas, teisinė sistema (įskaitant fondą)
 • Viešosios teisės pagrindai
 • Įvadas į sutartį ir deliktą

2 semestras

 • Įvadas į viešąją ir ES teisę
 • Sutarčių teisė
 • Delikto teisė

2 metai

1 semestras

 • Darbas įstatyme (įskaitant fondą)
 • Baudžiamoji teisė 1
 • ES teisės

2 semestras

 • Baudžiamoji teisė ir baudžiamųjų įrodymų teisė
 • Turtas, nuosavybė ir patikos fondai 1

Plius vienas variantas iš žemiau 2 semestro (atkreipkite dėmesį, kad nors dauguma pasirinktinių modulių paleidžiame, negarantuojame, kad kasmet paleistume kiekvieną modulį):

 • Lyginamoji teisė - teisinės pasaulio tradicijos
 • Lytis, teisingumas ir teisė
 • Medicinos teisė ir etika

3 metai

1 semestras

 • Turtas, nuosavybė ir patikėjimai 2
 • Baudžiamosios bylos kontekste

2 semestras

 • Žemės teisė

1 arba 2 semestras

 • Projektas (tai privalomas modulis, kurį mokiniai gali pasirinkti baigti 1 arba 2 semestre)

Plius du neprivalomi moduliai (atkreipkite dėmesį, kad studentai turi užpildyti tris modulius per semestrą. Nors dauguma pasirenkamų modulių paleidžiama, mes negarantuoja, kad kiekvieną modulį kasmet paleisti):


1 semestro parinktys

 • Įrodymų ir įrodymų analizė: įrodymų mokslas

2 semestro parinktys

 • Civilinis bylinėjimasis
 • Pilietinės teisės ir valstybė
 • ES baudžiamoji ir migracijos teisė

Įsidarbinimo galimybės

Turėdami kvalifikacinį laipsnį, galite kreiptis į Teisės praktikos kursą ar Baro profesinio mokymo kursą, kad taptumėte advokatu ar advokatu. Jūs taip pat galite pritaikyti savo laipsnį į kitas karjeros, kurios vertina analitinius ir įtikinančius įgūdžius.

Teisės fakultetas siūlo daugybę karjeros pasirinkimo viename iš labiausiai apmokamų ir socialiai svarbių sektorių. Siūlomos karjeros rūšis gali priklausyti nuo advokatų kontoros, kurioje norite dirbti, rūšies ir, galbūt, teisės srities, kurioje esate specializuojasi. Be to, galimybės nėra susijusios ir su teisinių paslaugų sektoriumi dėl perduodamų įgūdžių iš kurso.


DAC užimtumo partnerystė

DAC Beachcroft bendradarbiauja su LSBU, siekdama sukurti užimtumo programą, kurios tikslas - padėti didinti įmonės įvairovę. Šis projektas atsirado dėl universiteto absolventų Nicko Youngo (regioninio partnerio DAC Beachcroft) stiprios priklausymo LSBU.

Nickas Youngas yra LSBU mokinys, kuris sukūrė šią užimtumo programą, siekdamas padidinti savo įmonės DAC Beachcroft įvairovę, kur jis yra regioninis partneris.

DAC Beachcroft remia LSBU teisės studentų plėtrą su įsidarbinimo gebėjimais, mokydamasis ir pasirengęs mokymo sutarčiai, taip pat žingsnius, susijusius su sutarties sudarymu.


Darbas teisės modulyje

Darbas įstatyme yra privalomas antrosios pakopos LLB studentų modulis. Modulis teikia sesijas dėl absolventų įsidarbinimo, raštu paraiškų teisės darbams, kurti Curriculum Vitae ir pristatymų. Jūs aktyviai naudosite Universiteto karjeros tarnybos sukurtas internetines medžiagas, kad paskatintumėte galvoti apie savo žinias, įgūdžius ir savybes, svarstydami karjeros galimybes. Asmenybės ir psichometriniai testai atliekami, kad galėtumėte toliau apmąstyti ir suteikti galimybę tolesniam vystymuisi, kaip Personalo plėtros plano (PDP) dalis. Modulyje taip pat pateikiama informacija apie ginčytinas ir neginčytinas praktikos sritis, suteikiant galimybę įvertinti praktikos taikymą.

Mes daug dėmesio skyrėme galimybėms įsidarbinti: jums padeda įgyti darbo patirtį, o specialistai rengia papildomus vakarinius susitikimus, kad praktiškai pasakytų jums apie gyvenimą. Mes reguliariai rengiame tęstinio profesinio tobulinimosi sesijas, kuriose galite lankytis ir bendradarbiauti su specialistais.


Teisės studentų redakcinis žurnalas

Be šių programų, studentai turės galimybę prisidėti ir redaguoti kasmetinių teisės studentų žurnale "The Devil's Advocate".


Įsidarbinimo tarnyba

Mes esame Universiteto absolventų užimtumo metai - "The Times" ir "Sunday Times" gera "University Guide 2018".

LSBU norime, kad jūs taptumėte sėkminga karjera. Per savo studijas - ir dvejus metus nuo to laiko, kai baigiate studijas - turėsite prieigą prie mūsų "Įdarbinimo" paslaugos, kurią sudaro:

 • Internetinė lenta, kurioje galite pamatyti daugybę paskirties vietų: ne visą darbo dieną, visą ar savanorišką. Taip pat galite nusileisti, kad pamatytumėte "Job Shop" patarėjus, kurie visada gali padėti jums atlikti kitą žingsnį jūsų paieškoje.
 • Mūsų "Careers Gym" siūlo grupines darbo grupes apie CV, interviu metodus ir darbo patirtį, taip pat reguliarius darbdavių įvairiuose sektoriuose pristatymus.

Mūsų studentų verslo komanda taip pat gali padėti jums pradėti savo verslą ir plėtoti vertingus verslumo įgūdžius.


Mokymas ir mokymasis


Nemokamas iPad ir pagrindinės e-knygos

Mes suteikiame jums nemokamą "iPad", įskaitant pagrindines elektronines knygas, taip pat gausite knygų kopijas. Jūs taip pat gausite prieigą prie VLE (virtualios mokymosi aplinkos), kad galėtumėte naudotis kas savaitę teikiama mokymo internetu paslauga. Tai apima viktorinas su momentiniais atsiliepimais ir garso pristatymais, apibendrinančiais paskaitas. Tai be tiesioginio mokymosi paskaitose ir seminaruose.


Asmeninis mokymasis

Baigus magistro laipsnį ir socialinių mokslų studentą, pirmąjį semestrą LSBU būsite paskirtas dėstytoju. Jūsų mokytojo vaidmuo yra jūsų pagrindinis kontaktinis asmuo, teikiantis akademinę ir profesinę kvalifikaciją.

Jūsų dėstytojas padės jums maksimaliai išnaudoti savo laiką LSBU, teikdamas patarimus ir nuorodas į kitus universiteto paramos šaltinius. Jie turėtų būti pirmieji universiteto nariai, su kuriais jūs kalbate, jei turite sunkumų, kurie gali turėti įtakos jūsų darbui. Tai gali būti akademinė, finansinė, su sveikata susijusi ar kita problema.

Pasimatymus atliksite bent 30 minučių bent kartą per semestrą. Savo dėstytoją galite kreiptis dėl papildomos pagalbos el. Paštu arba asmeniškai darbo valandomis.

Patekimo reikalavimai

 • A lygio ABB arba
 • BTEC nacionalinis diplomas DDM arba
 • Prieiga prie HE diplomo su 33D 3M 9P arba
 • Lygiavertė 3 lygio kvalifikacija yra 128 UCAS taškų.
 • Pareiškėjai privalo turėti 5 GCSE, įskaitant Matematiką, ir anglų kalbą arba lygiavertę (pertvarkyta GCSE 4 ar aukštesnė klasė).
 • Mes sveikiname kvalifikacijas iš viso pasaulio. Anglų kalbos kvalifikacija tarptautiniams studentams: IELTS balas - 6,0 arba Kembridžo kvalifikacija ar aukštesnysis laipsnis C.

Darbo patirtis advokatų kontoroje prieš registraciją nereikalinga. Tačiau jei jūs galite užtikrinti bet kokį, tai bus geras įėjimo taškas ir pradėsite savęs tobulinimą, susijusią su įstatymu.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų London South Bank University »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 26, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 23, 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Price
9,250 GBP
1 metai Visą darbo dieną dirbantis UK / ES mokestis: 9250 svarų sterlingų; Tarptautinis mokestis: 13125 svarų sterlingų.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 23, 2019
End Date
Birželis 5, 2022
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 23, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Birželis 5, 2022