LLB (Hons) teisė (filosofija, politika ir teisės Pathway )

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pagrindinė informacija

 • Pradžios data: 2021 m. Spalio mėn
 • LLB (Hons) UCAS: M200 3 metai
 • LLB (Hons) UCAS: M201 4 metai su profesiniu mokymu

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Aukščiausi teisininkai ne tik žino, kas yra įstatymas , bet ir supranta, kodėl taip yra, kokiais filosofiniais idealais ir vertybėmis remiamasi ir kaip galima juos tobulinti.

Jei norite įgyti tvirtą teisinį išsilavinimą ir įsigilinti, kad geriau suprastumėte pagrindinius klausimus, kodėl įstatymai veikia taip, kaip jie veikia, tada jums tai tinka.

Didesnių analitinių įgūdžių, kuriuos galima įgyti LLB teisės srityje (filosofija, politika ir teisės Pathway ), darbdaviai vis labiau reikalauja. Kadangi technologijos pašalina supaprastintas užduotis, darbdaviai palaipsniui ieško teisės absolventų, turinčių sudėtingų problemų sprendimo įgūdžių, galinčių abstrakčiai mąstyti, kritiškai argumentuoti ir rasti kūrybiškų naujų teisinių problemų sprendimų. Tai yra mūsų kursas.

Times Higher Education World University 2021“ reitinge mus užima 20 geriausių teisės aktų JK sąraše, o „ Guardian University Guide 2021“ - 15-oje pagal galimybes įsidarbinti teisėje.

Ką mokysi

Gerai suprasite pagrindines teisinių žinių sritis, įskaitant teisę, nes ji reguliuoja valstybės funkcijas (viešoji teisė ir baudžiamoji teisė), reguliuoja santykius tarp privačių asmenų (sutarčių teisė ir deliktinė teisė) ir reguliuoja nuosavybės teises. žemės ir kito turto kontrolė (žemės įstatymai ir nuosavybė bei patikos fondai).

Po pirmųjų metų pasinersite į gilesnius klausimus apie mūsų teisinės sistemos veikimą ir dizainą bei teisinių pokyčių ir reformų principus. Jūs pasirinksite neprivalomus modulius apie filosofinius, socialinius ir politinius teisės aspektus, daugiausia dėmesio skirdami pažangiausioms teisinėms problemoms ir plėtodami savo žinias apie teisės ir visuomenės santykius bei vertybes ir politines struktūras, kuriomis grindžiama mūsų teisinė sistema.

Sužinosite, kaip vertinti įstatymą, išanalizuoti jo taikymą tam tikrose situacijose ir pritaikyti savo teisinį supratimą nacionaliniame ar tarptautiniame kontekste. Mes taip pat rengiame keletą įsidarbinimo mokymo seminarų, „pro bono“ galimybių, mentorystės ir užklasinės veiklos, daugiausia dėmesio skiriant klientų apklausoms, deryboms ir ieškojimams.

Teisės mokykloje yra dinamiška tyrėjų ekspertų komanda, nagrinėjanti pažangiausius teisinius klausimus, su kuriais susidursite studijuodami. Tai svyruoja nuo to, kaip reguliuoti technologijas, iki teisės taikymo kovojant su aplinkos problemomis ir kaip reformuoti baudžiamąjį įstatymą, tobulinant verslo praktiką ir dirbant pagal tarptautinę teisinę sistemą.

Remdamiesi Surrey teisės ir filosofijos centro patirtimi, teisės studentus filosofijos, politikos ir teisės Pathway pasaulyje pirmaujantys šios srities ekspertai.

Centre dirba daugiau nei dešimt teisinės ir politinės filosofijos dėstytojų, jis yra tarptautiniu mastu pripažintas dinamiškų ir novatoriškų tyrimų ir mokymo centras. Filosofinė, politinė ir socialinė teisės perspektyva yra įtraukta į daugybę modulių, dėstomų mokykloje, kurie nuo pat pirmosios dienos ims ir iššauks jus.

148261_Unifrog1_Stag.jpgUniversity of Surrey","author_url":"","source":""}" alt="148261_Unifrog1_Stag.jpg" />

Karjera ir absolventų perspektyvos

Mes siūlome informaciją apie karjerą, patarimus ir konsultacijas visiems studentams, studijuojantiems pas mus, o tai yra taikoma mūsų absolventams trejiems metams po išėjimo iš universiteto.

Mes siūlome informaciją apie karjerą, patarimus ir rekomendacijas visiems kartu su mumis studijuojantiems studentams, kurie trejus metus paliekami mūsų absolventams išėjus iš universiteto.

Kiekvienais metais daugelis mūsų absolventų nuolat dirba pas prestižinius darbdavius. Tarp jų buvo „Clifford Chance“, „Eversheds“ ir kitos advokatų įmonės, advokatų rūmų komplektai ir didelių bendrovių teisiniai skyriai. Mes taip pat įtraukėme studentus į organizacijas, nepriklausančias įstatymams, tokias kaip BBC ir Electricité de France.

Mūsų teisės mokykla užėmė 15 vietą pagal „ Guardian University Guide 2021“ užimtumą. Mes siūlome įvairią karjeros sesijų programą, kurioje bus patarimų ir patarimų, ką turėtumėte daryti, kad sukurtumėte tinkamą karjeros kelią.

Kartu su „Student Law Society“ organizuojame įvairius renginius, varžybas ir užsiėmimus, tokius kaip šaudymas ir klientų apklausos. Tai ne tik malonu ir naudinga, bet ir pagerins jūsų galimybes įsidarbinti bei supažindins jus su vietos ir regionų advokatais, advokatais ir kitais teisės specialistais.

Teisės mokykla taip pat palaiko glaudžius ryšius su Gildfordo teisės universitetu ir bendradarbiauja su jais vykdydama karjeros plėtrą.

Naujausi teisės mokyklos absolventai užsitikrino tokius vaidmenis kaip:

 • „Compliance Associate“, Herbert Smith Freehills LLP
 • Žmogiškųjų bylų vadybininkas, Teisingumo ministerija
 • Absolventų programos praktikantas (bankininkystė), Lloyds bankas
 • Paralegal, Shoosmiths
 • Mokesčių analitikas, Deloitte
 • „Coral Paralegal“, Meade King LLP
 • Žalų tvarkytojas, Arthuras J Gallagheris

Patekimo reikalavimai

Lygis

 • Apskritai: BBC

Pareiškėjai, laikantys A lygio mokslo dalyką su mokslo praktiniu patvirtinimu, privalo išlaikyti praktinį elementą.

Atkreipkite dėmesį: A lygio bendrosios studijos ir A lygio kritinis mąstymas nepriimamos.

GCSE arba lygiavertis: anglų kalba C laipsnyje (4) ir matematika C laipsnyje (4) (arba lygiavertis).

Anglų kalbos reikalavimai

 • IELTS akademinis: 6,5 iš viso, įskaitant 6,0 rašymo ir 5,5 kiekvienos kitos kategorijos.

Jei šiuo metu neatitinkate savo programai reikalingo lygio, siūlome intensyvius prieš sesiją vykstančius anglų kalbos kursus , skirtus pakelti jus į anglų kalbos gebėjimų ir įgūdžių lygį, reikalingą jūsų studijoms čia.

148265_rsz_unifrog_4_hive.jpgUniversity of Surrey","author_url":"","source":""}" alt="148265_rsz_unifrog_4_hive.jpg" />

Mokesčiai

Metinė studijų kaina už kursus, prasidedančius 2021 m. Spalio mėn

 • JK: 9 250 svarų
 • Užjūrio: 17 300 svarų
Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2020

Apie mokyklą

The University of Surrey is a global community of ideas and people, dedicated to life-changing education and research. With a beautiful and vibrant campus, we provide exceptional teaching and practica ... Skaityti daugiau

The University of Surrey is a global community of ideas and people, dedicated to life-changing education and research. With a beautiful and vibrant campus, we provide exceptional teaching and practical learning to inspire and empower our students for personal and professional success. Through our staff and students, Surrey achieves great things. Skaityti mažiau