Apžvalga

Aistringai žmogaus teisės ir lygybė?

Pirmą žingsnį link žmogaus teisių advokato karjeros su mūsų LLB (Hons) teisės laipsniu, kuriame yra specialistų socialiniame teisingume ir sandwich'o praktikos metais pramonėje.

Jūs sukursite tvirtą teisinių žinių pagrindą, kuris leis jums dirbti advokato ar advokato karjeros link.

Jei nuspręsite nesikreipti į profesinę kvalifikaciją teisės srityje, taip pat galėsite sukurti platų perkėlamų įgūdžių spektrą kitose srityse.

Programa yra mokoma iš akademinių ekspertų ir praktikų teisininkų, kurie programos pagrindu įkūnija realią klinikinę teisinę patirtį. Jūs parengsite kritišką įstatymo ir jo politinių, socialinių ir ekonominių sąlygų supratimą.

Sėkmingai baigus Bradfordo LLB teisės laipsnį, galėsite pereiti į teisės praktikos kursą (pradedantiems teisininkams) arba baro profesinio rengimo kursą (pradedantiems baristeriams).

Profesinė akreditacija

Advokatų reguliavimo tarnyba ir Barų standartų valdyba akredituotų Bradfordo LLB kvalifikacinį teisės laipsnį.

Tai reiškia, kad jei sėkmingai atliksite vertinimus ir egzaminus septyniomis teisinių žinių ir teisinių įgūdžių mokymo bazėmis, galėsite būti atleisti nuo akademinių mokymo etapų ir galėsite tęsti magistrantūros studijas ir praktinius mokymus etapai, reikalingi norint tapti advokatu arba advokatu Anglijoje ir Velse.

Patekimo reikalavimai

112 UCAS tarifų taškai.

Lygiai

Nėra konkrečių dalykų reikalavimų.

BTEC Extended Diploma

DMM - nėra konkrečių dalykų reikalavimų.

Pareiškėjai apie prieigos programas

Nėra konkrečių dalykų reikalavimų.

Tarptautinio bakalaureato reikalavimai

112 taškų turi būti bent 2 HL dalykai plius HL 3 arba SL 4 Matematika.

Plius mažiausiai

GCSE anglų kalba ir matematika C arba 4 klasėje (ekvivalentai priimti).

Anglų kalbos reikalavimai

Minimalus IELTS yra 6,0 arba lygiavertis.Jei neatitinkate IELTS reikalavimų, galite pasinaudoti University of Bradford ikimokyklinio anglų kalbos kursu.

Ką mokysi

Ši LLB įstatymo programa ir jos Pathways buvo specialiai sukurti tam, kad suteiktų jums visapusišką teisinį išsilavinimą, tuo pačiu leisdami jums specializuotis konkrečioje teisinio tyrimo srityje.

Atkreipkite dėmesį, kad už 2019 m. Įrašą modulio informacija gali būti keičiama.

Sumuštinių metai

Ši ketverių metų programa suteikia jums galimybę užimti trejų metų įdarbinimo metus, dirbančius versle.

Vietos yra tikros, apmokamos darbo vietos įvairiose privačių, viešųjų ir pelno nesiekiančių organizacijų organizacijose ir suteikia jums vertingos patirties, kaip praktikoje taikyti verslo ir valdymo koncepcijas, ir suteikti jums tiesioginį susiduria su realiomis problemomis darbo vietoje. Tai taip pat galima atlikti užsienyje.

Pragyvenimo metai yra gyvybiškai svarbi jūsų mokymosi dalis ir labai prisidės prie jūsų asmeninio tobulėjimo, pasitikėjimo savimi, planavimo, bendravimo ir verslo įgūdžių. Statistika rodo, kad studentai, kurie pradėjo praktikos metus, gauna geresnį absolventų darbą, aukštesnio išsilavinimo pradinį atlyginimą ir geresnį laipsnio rezultatą. Konkurencinėje absolventų rinkoje vertinga patirtis ir įdarbinimo gebėjimai, įgyti per metus, bus išskirti jus iš tūkstančių kitų absolventų, ieškančių darbo.

Paskirties vietos nėra garantuotos, o studentai turės skirti daug laiko ir pastangų savo antrus metus, kad užtikrintų vieną iš jų, padedant specialios karjeros komandos.

Mes turime ryšius su įvairiomis aukščiausio lygio teisininkų organizacijomis Bradforde ir apylinkėse. Be to, Vadybos ir teisės fakultetas turi puikų organizacijų, siūlančių stažuotes, tinklą, įskaitant:

 • IBM
 • Vauxhall
 • NHS
 • GE Money
 • ARRIS (buvęs „Pace“)
 • Enterprise Rent A Car
 • Cummins
 • "Peugeot"

Naudodamiesi savo vieta, galite pritaikyti savo žinias praktikoje ir turėti realų bei teigiamą poveikį verslui. Jūsų patirtis bus stebima kaip laipsnio dalis.

Mes pastebime, kad studentai grįžta iš savo įdarbinimo metų pasitikėjimu ir asmeniniais įgūdžiais, ir yra pasirengę įgyvendinti savo tikslinį ateities planą.

Mokymasis ir vertinimas

Programa pateikiama interaktyvių paskaitų, vadovėlių ir praktinių seminarų, naudojančių moderniausią IT, grupinį darbą ir individualų mokymą, deriniu.

Vertinimas daugiausia apima kursinių įvertinimų ir formalių egzaminų derinimą, vykstantį kiekvieno semestro pabaigoje.

Teisės klinika

Mūsų teisės klinika suteikia studentams galimybę teoriją praktiškai įgyvendinti. Dalyko laipsnį studentai dirba mūsų teisės klinikoje, konsultuodami visuomenės narius kartu su „Citizens Advice Bureau“ ir „CHAS @ StVincent“.

Studentai mokomi interviu ir konsultuoja visuomenės narius apie bet kokį teisės aspektą. Dirbdami komandoje, studentai aptaria bylą ir nusprendžia, ar klientui reikia teisinės konsultacijos. Vykdydami klinikos direktoriaus nurodymus, studentai rengia patarimus savo klientui.

Studentai taip pat turi galimybę gauti oficialų mokymą apie imigracijos įstatymus, dėl kurių OISC (Imigracijos tarnybų komisaro biuras) skiriama 1 ir 2 lygio kvalifikacija bendradarbiaujant su CHAS @ StVincent's. Tai suteikia studentams galimybę dalyvauti priimant konsultacijas imigracijos klausimais, tuo pačiu uždirbant pripažintas kvalifikacijas.

Fotografavimas

Mūsų studentai turi galimybę įsitraukti į įvairias vidines ir išorines varžybų varžybas.

Šaudymas papildo studentų teisinį išsilavinimą ir yra puikus būdas sužinoti, kaip naudoti įstatymą įtikinamų teisinių argumentų kūrimui. Studentai turi analizuoti problemas, tirti įstatymus, parengti rašytinius pareiškimus ir pateikti argumentus apmokytiems teisininkams arba teisėjams.

Konkursas imituoja apeliaciniuose teismuose taikomas procedūras ir yra puiki proga studentams praktiškai įgyvendinti savo įgūdžius ir žinias.

Karjeros parama

Universitetas yra įsipareigojęs padėti studentams plėtoti ir stiprinti įsidarbinimo galimybes ir tai yra neatskiriama daugelio programų dalis. Specializuotą paramą galima gauti visą karjeros ir įdarbinimo paslaugų teikimo laikotarpį, įskaitant pagalbą ieškant ne visą darbo dieną studijuojant, stažuotei, atostogoms ir absolventų laisvoms darbo vietoms. Studentai yra raginami ankstyvoje stadijoje naudotis šia parama ir naudotis išteklius "Careers" svetainėje.

Aptariant galimybes su specialistų patarėjais, galima išsiaiškinti planus, tiriant galimybes ir tobulinant darbo medžioklės įgūdžius. Daugumoje mūsų programų karjeros plėtros patarėjai tiesiogiai dalyvauja mokymo programoje arba specialiai organizuotuose seminaruose.

Karjeros stiprintuvas

Mokydamiesi Vadybos ir teisės fakultete, turėsite galimybę dalyvauti savo išskirtinėje karjeros stiprinimo programoje visą savo kursų laikotarpį. Programa skirta jums suteikti reikiamus įgūdžius ir absolventų atributus, kad būtų pasirengę dirbti, ieškant darbo su pirmaujančiomis novatoriškomis organizacijomis. Karjeros stiprinimo programa suteikia jums galimybę gauti sertifikatus:

 • Europos kompiuterio vairuotojo pažymėjimas (ECDL) - skaitmeninio raštingumo standartas
 • Sage 50 Accounting and Sage 50 Darbo užmokestis - mokymai, kurie leis jums sukurti pagrindinius apskaitos ir darbo užmokesčio programinės įrangos įgūdžius
 • Projektų vadybininkas Profesionalūs sertifikatai - suteikia jums pranašumą, norint tapti sertifikuoto projekto vadybininku
 • Dideli duomenų analizės ir ataskaitų teikimo įgūdžiai - naudojant programinę įrangą ir paslaugas (SAS), kurios leis sertifikavimui.

Be to, programa taip pat apima veiksmus, skatinančius komandinį darbą, pasitikėjimą, bendravimą ir daugybę kitų darbdavių ieškomų įgūdžių.

Tęstinio profesinio tobulėjimo (CPD) sertifikatų portfelio kūrimas parodys darbdaviams, kad esate ne tik ambicingas, bet ir prisiimate atsakomybę už savo profesinį tobulėjimą.

Karjeros galimybės

Mūsų LLB teisės laipsnis leis jums pereiti į antrąjį mokymo etapą, kad taptumėte advokatu ar advokatu.

Jis skirtas suteikti jums teisines priemones, kurių jums reikės advokato ar advokato karjerai, taip pat suteiks jums darbo kitose srityse, jei nenorite eiti į profesinę kvalifikaciją teisės srityje.

Bet kuriuo atveju, mūsų LLB kursas gali padidinti jūsų įsidarbinimo galimybes ir užimtumo perspektyvas įvairiose kitose profesijose, pvz., Bendrojo valdymo, teisinių vykdomųjų pareigų, probacijos tarnybos, policijos ar mokymo.

Užimtumo statistika

86 proc. Mūsų 2017 m. Teisės mokyklų absolventų įsidarbino arba tęsė studijas per šešis mėnesius nuo baigimo.

Atlyginimo lūkesčiai

Vidutinė pradinė darbo užmokestis už mūsų 2017 m. Teisės mokyklą baigė 18 333 svarus. *

* Šie DLHE statistiniai duomenys yra gaunami iš aukštojo mokslo statistikos agentūros (HESA) kasmet skelbtų duomenų, pagrįstų tais JK nuolatiniais absolventais, kurie gali gauti užimtumą ar tolesnį tyrimą ir kurių paskirties vietos yra žinomos.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų University of Bradford »

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 26, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
15,320 GBP
Namai: £ 9,250 (sumuštiniai metai: £ 925) International: £ 15,320
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
End Date
Rgp. 2023
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgp. 2023