Ženkite pirmuosius žingsnius į naudingą teisinę karjerą. „ Derby LLB“ siūlo aukštos kokybės mokymą, aukščiausio lygio galimybes ir mokymąsi realiame pasaulyje. Esant teisinės praktikos kompetencijai, tai atveria kelią jums tapti advokatu ar advokatu.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Derby LLB yra „teisinis kvalifikacinis laipsnis“, atitinkantis Advokatūros standartų tarybos ir Advokatų reguliavimo tarnybos kriterijus. Tai yra svarbus profesinės praktikos teisės pagrindas. Mūsų absolventai yra labai geri dėl savo stiprių praktinių įgūdžių, paremtų akademiniu griežtumu.

Ar tai kursas tau?

Mes teikiame išsamų bakalauro teisinį išsilavinimą, kad galėtumėte įgyti visus pagrindinius teisininkų įgūdžius. Platūs pasirenkami moduliai reiškia, kad galite specializuotis medicinos, tarptautinėje, šeimos, darbo, socialinėje ir viešojoje teisėje.

Kaip mokysi

Jūs įgysite nemažą praktinę patirtį rengiant projektus, palaikant interesus, apklausiant, derantis ir tiriant problemas. Mes siūlome įspūdingą studijų vietą, įskaitant teismo posėdžių salę ir pokalbių apartamentus, kurie atkartoja realaus gyvenimo aplinkybes.

Galimybės ir patirtis

Mūsų profesinės partnerystės atveria duris, kad galėtumėte pasinaudoti praktikomis ir stažuotėmis, teisininkų šešėliavimu ir advokatų patarimais. Vykdydami „pro bono“ projektus taip pat galite padėti žmonėms, kuriems sunku pasiekti teisingumą.

Karjera ir įsidarbinimo galimybės

Jei norite tapti advokatu ar advokatu, „Derby LLB“ paruošia jus kitam mokymo etapui. Mūsų absolventai užsitikrina vaidmenis Karūnos prokuratūroje, privačioje praktikoje, teismuose ir teisės centruose. Kiti naudojasi kvalifikacija kaip žingsniu į karjerą bankininkystės, pramonės ir švietimo srityse.

Programa mokoma:
  • Anglų
University of Derby
Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Rgs. 2020
Duration
3 metų
Dieninės
Price
9,250 GBP
JK / ES per metus (2019/20). Tarptautinis mokestis - £ 13 250 per metus (2019/20)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date