Oficialus aprašymas

Jei turite ne teisinį laipsnį ir norėtumėte būti advokatu ar advokatu, šis dvejų metų kursas, kurį taip pat galite studijuoti iš dalies internetu, suteiks jums akademinį mokymą, kurį reikia pereiti prie profesinio mokymo etapo. teisinis švietimas. Tai ypač tinka tiems užsienio studentams, kurių profesinės profesinės organizacijos reikalauja tradicinio LLB. Jūs baigsite platų teisinių ir akademinių įgūdžių asortimentą ir suprasite pagrindines institucijas, procesus ir anglų kalbos teisės doktrinas.

LLB (Hons) vyresnysis statusas leidžia jums profesionaliai akredituoti teisės laipsnį per dvejus metus.

Jūs turite galimybę užbaigti kursą universiteto miestelyje arba nuotoliniu būdu. Jei naudojatės nuotolinio mokymosi galimybe, internetinę paramą teikia novatoriškas ir labai vertinamas internetinis mokytojų komanda.

Teisiniai įgūdžiai ir žinios yra sukurtos tokiu lygiu, kuris yra tinkamas tiems, kurie jau įgijo studijų įgūdžius per ankstesnį laipsnį arba lygiavertę kvalifikaciją. Jei jau įgijote teisės magistro diplomą (GDL), jums bus suteikta akreditacija dėl ankstesnio mokymosi.

Studijuosite pagrindinius teisės dalykus, kurie yra privalomi teisės kvalifikacijai gauti, taip pat galite rinktis iš Lancashire Law School siūlomų pasirinktinių modulių. Jūs atliksite keturis pasirinkimo variantus, įskaitant mokslinių tyrimų modulį, kuriame galite sekti savo interesus.

Mūsų dėstytojai yra tiek akademinės, tiek profesinės patirties, užtikrindami, kad mūsų įsipareigojimas moksliniams tyrimams būtų maksimalus.

Mūsų požiūris į mokymą ir mokymąsi yra „į studentą orientuotas“, o tai reiškia, kad atsakomybė už mokymosi rezultatų pasiekimą yra studentų iniciatyva savarankiškai studijuojant programą. Šį procesą palengvina darbuotojai, teikiantys tinkamas mokymosi medžiagas ir paramą, pvz., Modulių vadovus, paskaitas, skaitymo sąrašus ir internetines medžiagas.

Jūs tapsite tiek vietinių, tiek tarptautinių studentų kohortos dalimi ir juos mokys pagrindiniai mokslininkai. Jūs taip pat gausite naudos iš profesionalių kvalifikuotų advokatų ir advokatų mokymo.

Naudodamiesi mūsų absolventų tinklu , dirbančiu didelėse Šiaurės Vakarų organizacijose, padėsime rasti teisines praktikas ir turėsite daug galimybių apsilankyti atitinkamose teisinėse įstaigose, tiek vietos, tiek už jos ribų, pvz., Nacionaliniuose teismuose ir daugelyje Europos institucijų ty Europos Sąjunga, įskaitant Komisiją, Ministrų Tarybą, Europos Parlamentą ir Europos Teisingumo Teismą per savaitės trukmės studijų turą Briuselyje.

Lancashire Law School yra pirmaujanti mokslinių tyrimų dalis daugelyje specializuotų teisinių sričių, įskaitant nusikaltimų ir baudžiamojo teisingumo tyrimus. Mūsų išorės finansuojami projektai apėmė Europos alkoholio politiką, neapykantos nusikaltimus Europoje ir tarptautinius karo nusikaltimus.

Šį procesą jūs akademiškai ir pastoriškai palaikysite akademinis personalas, atsakingas už studijuotus modulius, ir asmeninis dėstytojas, kuris yra akademinis personalo narys, kuris yra ypač atsakingas už jus globojant UCLan.

Kiekvienais metais mes organizuojame specialų teisės karjeros mugę, kurią remia įvairūs darbdaviai iš Karališkosios prokuratūros (CPS) į apskričių tarybas ir advokatų firmas.

Yra galimybių studentams prisidėti prie mokslinių tyrimų projektų per internacionalines programas.

Jūs galite prisijungti prie studentų teisės draugijos, kurią valdo studentai, ir organizuoja renginius, pvz., Keliones į Londoną, aplankyti Aukščiausiąjį teismą, Karališkuosius teismus ir senąjį Bailey, kasmetinį Law Ball ir daugybę svečių.

Patekimo reikalavimai

 • 2: 2 Hons laipsnis bet kurioje disciplinoje
 • Atitinkama anglų kalbos 2 lygio kvalifikacija. pvz. GCSE anglų kalbos klasė C
 • IELTS 6,5 klasė, neturinti mažesnės nei 6.0 kategorijos.

Kurso apžvalga

1 metai

Rugsėjo - sausio mėn

 • Sutarčių teisė
 • Žemės įstatymas
 • Advokatų įgūdžiai
 • Anglų teisinės sistemos esė

Sausio – birželio mėn

 • Europos Sąjungos teisė
 • Viešoji teisė
 • Baudžiamoji teisė
2 metai

Rugsėjo - sausio mėn

 • Deliktinė teisė
 • Ir pasirinksite du variantus

Sausio – birželio mėn

 • Nuosavybės teisė
 • Ir pasirinksite du variantus

Studentai, pradėję kursą sausio mėnesį, baigs sausio – birželio mėn. Modulius savo pirmąjį semestrą, o po to rugsėjo – sausio mėn.

Mokymosi aplinka ir vertinimas

3 metų kvalifikacija paprastai susideda iš 360 kreditų ir kiekvienas 20 kreditų (standartinis modulis) prilygsta 200 valandų studijoms, kurios susideda iš paskaitų, seminarų, vadovėlių, praktinių užsiėmimų ir nepriklausomo tyrimo. Nepriklausomas tyrimas yra svarbus jūsų studijų kurso aspektas. Tikslus studijų laiko derinys bus išsamiai aprašytas modulio aprašuose ir priklausys nuo pasirinkimo galimybių.

Tai unikalus kursas, kurį labai vertino profesijos už novatorišką požiūrį į mokymą. Mokyklos mokomoji aplinka yra skirta skatinti mokymąsi. Visi mūsų universitetų paskaitų teatrai ir nedideli mokymo kambariai yra modernūs ir aprūpinti naujausia garso ir vaizdo parama bei pristatymo įranga, kad pagerintų ir remtų mokymosi patirtį.

Kaip jūs tikitės iš teisės mokyklos, įsipareigojusios didinti absolventų įsidarbinimo galimybes, yra daug specialių įgūdžių ugdymo patalpų, kuriose pačioje mokykloje yra įrašymo ir atkūrimo galimybės. Taip pat yra įspūdinga teismo salė, kuri atrodo kaip tikras teismas ir suteikia studentams neįkainojamą realaus gyvenimo patirtį. Vykdoma teismo salė taip pat plačiai naudojama užklasinę veiklą, pvz., Šaudymo varžybas, advokacijos mokymus ir lankomuosius garsiakalbius. Mūsų bibliotekoje yra speciali teisės aktų biblioteka, kurioje yra gausybė vadovėlių, teisės aktų ataskaitų ir žurnalų, ir suteikia tylią erdvę studentams mokytis tiek individualiai, tiek grupei. Įstatymo mokyklos platų e. Teisės bibliotekų centrą sudaro galimybė susipažinti su daugeliu teisinių ir akademinių šaltinių iš JK ir už jos ribų.

Kiekvienam moduliui yra skirtas specialus „Blackboard“ puslapis, kuriame teikiama išsami internetinė pagalba, iš modulių vadovų ir paskaitų kontūrų, kad būtų galima išbandyti viktorinas ir interaktyvias peržiūros medžiagas.
Nuotolinio mokymosi kursas pristatomas naudojant naujausią mokymo technologiją su interaktyviomis teksto, garso ir vaizdo failų darbo knygomis bei savikontrolės klausimais. Sąveika su dėstytojais ir kitais moksleiviais atliekama naudojant sinchronines ir asinchronines diskusijų lentas ir vaizdo nuorodas.

Vertinimas atliekamas įvairiais būdais:

 • Tradicinis nematomas egzaminas (profesinis reikalavimas visiems pagrindiniams pamatų moduliams) ir matomi egzaminai,
 • Modulio pabaiga ir kurso metu atliekami kursiniai vertinimai,
 • El. Įvertinimai: e. Viktorinos; e. atvejų tyrimai,
 • Grupiniai ir individualūs pristatymai,
 • Portfeliai; podcast'ai,
 • Asmeninio ugdymo atspindintys dienoraščiai; ir debatai, ir
 • Žodinis pasirodymas seminaruose.

CJAM

Baigiamųjų metų bakalauro ir magistrantūros teisės studentai turi galimybę dalyvauti mūsų kasmetiniame cJAM įsidarbinimo renginyje. cJAM pristato tradicinį teisingą karjeros formatą ir suteikia UCLan studentams akimirką iki 30 sėkmingų pramonės specialistų, kurie visi atvyko į renginį, pasiūlydami vertingas darbo vietas. CJAM renginio formatą sudaro keturi pagrindiniai komponentai:

 • Studentai išgirsta iš pagrindinių pramonės kalbėtojų, kurie dalijasi savo asmenine karjeros kelione ir kaip jie pateko į ten, kur jie yra.
 • Pramonė Q
 • Neformalios tinklų kūrimo galimybės pertraukų ir pietų metu.
 • Svarbiausias „cJAM“ elementas yra milžiniškas greitis. Studentai turi aštuonias minutes nuo vieno iki vieno laiko, kad pasiektų pasirinktus pramonės svečius ir bandytų laimėti vietą. Studentai gali pasirinkti idėją, priežastis, kodėl jie nori įsidarbinti konkrečioje advokatų kontoroje, arba parodyti savo entuziazmą, įgūdžius ir talentą. Iškart po to, kai treniruotės seanso metu, nusprendžiama, kad įdarbinimas bus baigtas, o visi laimėję studentai bus apdovanoti apdovanojimais.

Galimybės

Galite pasinaudoti daugybe realaus gyvenimo patirties ir asmeninių įgūdžių tobulinimo galimybių, pavyzdžiui, dalyvauti daugelyje nacionalinių varžybų, derybų ir tarpininkavimo, užsiėmimų, mini mokinių ir vasaros mokyklų lankymo. Mūsų studentai yra labai vertinami darbdavių dėl savo gebėjimų ir įgūdžių profilio. Jie turi įspūdingų rezultatų, įgijusių absolventų darbo vietų arba profesinio mokymo sutartis.

 • Jūs turite galimybę studijuoti ar dirbti užsienyje, naudodamiesi „Erasmus“ programa arba tarptautiniais mainais ir stažuotėmis, apsilankyti Europos Komisijoje Briuselyje, Europos Parlamente ir Europos Komisijoje Liuksemburge.
 • Sėkmingas LLB (Hons) užbaigimas leidžia jums pereiti prie profesionalaus teisinio mokymo elemento, kaip advokato (teisinės praktikos kursas) arba kaip advokatas (advokatų profesinio mokymo kursas).
 • Tolesnis akademinis tyrimas gali būti vykdomas teisės magistrantūros (LLM) arba doktorantūros doktorantūroje.

2018 m. Įvyko keturi cJAM renginiai, iš viso buvo apdovanota 320 vietų. Visa tai leido mūsų studentams sukurti patikimus ryšius, atitinkančius jų karjeros siekius. Norėdami sužinoti daugiau apie „cJAM: Law“, žiūrėkite vaizdo įrašą ir perskaitykite pranešimą spaudai.

Programa mokoma:
Anglų
Lancashire Law School - University of Central Lancashire

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Lancashire Law School - University of Central Lancashire »

Paskutinį kartą atnaujinta April 17, 2019
Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 - 3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
6,750 GBP
Visą darbo dieną, per metus, JK / ES studentai. Ištęstinė: £ 1,125 už 20 mokamų kreditų (UK / ES).
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
End Date
Birželis 30, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Birželis 30, 2021