close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti teisės bakalauro programas - Administracinės teisės studijos

Priklausomai nuo šalies, kurioje siūloma laipsnį, LLB Administracinė teisė laipsnis gali būti paskirtas kaip "LL.B ", paraiška Teisės bakalauro ar Lotynų Legum Baccalaureus akronimas. Manoma, pirmasis profesionalus laipsnį bendrųjų teisės jurisdikcijų dauguma ir atsirado Anglijoje prieš kelis šimtus metų. Ką LAB administracinės teisės sudaro? Taip pat vadinamas "reguliavimo… Skaityti daugiau

Priklausomai nuo šalies, kurioje siūloma laipsnį, LLB Administracinė teisė laipsnis gali būti paskirtas kaip "LL.B ", paraiška Teisės bakalauro ar Lotynų Legum Baccalaureus akronimas. Manoma, pirmasis profesionalus laipsnį bendrųjų teisės jurisdikcijų dauguma ir atsirado Anglijoje prieš kelis šimtus metų.

Ką LAB administracinės teisės sudaro?

Taip pat vadinamas "reguliavimo įstatymas ", administracinė teisė susijęs su taisyklių ir reglamentų, vyriausybinių agentūrų, valdančių. Pavyzdžiai valdžios sektoriaus vienetų, kuriems administracinės teisės apima socialinės apsaugos / negalią, imigracijos, mokesčių, aplinkos apsaugos agentūrų ir tarptautinę prekybą. Administracinė teisė yra labai sudėtinga įstatymų rinkinys iš esmės, skirtų užkirsti kelią biurokratija iš monopolizuoja individuali, šeimos ir bendruomenės teises.

Bylos, susijusios su administracinių teisės nėra girdėję tradiciniu salėje. Jie pateikiami pradžių administracinio teisėjo, kuris girdi abi bylos puses, kol jis ar ji pateiks sprendimą. Daugelyje bendrosios teisės šalyse, bylininkai kurie nepatenkinti sprendimo gali turėti savo atveju retried į aukštesnės instancijos teismą.

Kokie yra administracinės teisės LLB nauda?

Administracinė teisė yra labai specializuota teisės sritis, kuri susijusi su teisės kodus, vyriausybės reglamentai, tarpininkavimo taisykles ir precedentus. Studentai gautas LLB laipsnis gali tikėtis uždirbti daugiau nei baudžiamojo ar civilinio advokatu dėl sudėtingos informacijos kiekį, su kuriuo advokatas tikimasi, bus susipažinę.

Kiek kainuoja imtis LLB administracinės teisės?

Išlaidos gaunant LL.B laipsnis yra beveik tas pats, kaip tradicinės teisės laipsnį. Perdavimai baras egzaminas yra būtinas ir stažuotės kartais privaloma apskųsti administracinei advokatas gali pradėti dirbti savarankiškai ar su administracinio kontoroje.

Kaip registruotis į administracinės teisės LLB?

Paieška jūsų programoje žemiau ir tiesiogiai kreiptis į priėmimo biurą, kad jūsų pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
International University of Struga
Struga, Makedonija

Entuziazmas ir noras prisidėti prie aukštojo mokslo plėtros buvo tik motyvas, mes veda į dešinę formavimo euro koledže - Struga.Pirmieji žingsniai prasidėjo su akademine nuoši ... +

Entuziazmas ir noras prisidėti prie aukštojo mokslo plėtros buvo tik motyvas, mes veda į dešinę formavimo euro koledže - Struga.Pirmieji žingsniai prasidėjo su akademine nuoširdumu, kaip mes pasirinkome, yra sunkiau, bet mes ketiname reikalauti -
LLB
Dieninės
3 metai
Rgs. 2021
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia