LAWSTUDIES

Palyginti teisės bakalauro programas - Administracinės teisės studijos Makedonijoje - 2020

Kartu su tam tikrais papildomais egzaminais teisės bakalaurą turintys žmonės paprastai jau gali pradėti praktikuoti teisę daugybėje pasaulio šalių. Šios akademinės programos yra kuriamos taip, kad studentams suteiktų tvirtą žinių ir įgūdžių bagažą jų pasirinktoje teisės srityje.

Administracinė teisė yra viešosios teisės, kad kalbama su vyriausybinėmis agentūromis ir procedūrų bei taisyklių, taikomų jiems filialas. Yra agentūros, veikiančios visuose valdžios lygmenyse. Daugiau specializacija per šį plataus pobūdžio kategorijas gali apimti tokias sritis kaip tarptautinės teisės, mokesčių, turto, bankininkystės ir intelektinės teisės.

Makedonija 's didelis gausa gamtos bei kultūros turizmo objektų, kad ji patraukli lankytojų. Skopjė yra šalis 's politinių, kultūrinių, ekonominių ir mokslo centras ir turi keletą universitetų.

Geriausios teisės bakalauro programos - Administracinės teisės studijos Makedonijoje - 2020

1 Rezultatai Administracinės teisės studijos, Makedonija Filter

Jurisdikcijos bakalauras

International University of Struga
LLB
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
3 metai
Universiteto miestelis

Entuziazmas ir noras prisidėti prie aukštojo mokslo plėtros buvo tik motyvas, mes veda į dešinę formavimo euro koledže - Struga.Pirmieji žingsniai prasidėjo su akademine nuoši ...

Skaityti daugiau