close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti teisės bakalauro programas - Anglijos teisė

LLB arba teisės bakalauras siūlo kandidatų galimybes įgyti patirties sutelktose teisės srityse. LLB gali pasiūlyti savo gavėjams įvairias karjeros pasirinkimo galimybes teisinėje srityje. Kas yra LLB anglų teisėje? Ši studijų programa dažnai yra pirmas žingsnis norint įstoti į teisininkų profesiją Jungtinėje Karalystėje. Programos dalyviai gauna išsamų teisinės praktikos… Skaityti daugiau

LLB arba teisės bakalauras siūlo kandidatų galimybes įgyti patirties sutelktose teisės srityse. LLB gali pasiūlyti savo gavėjams įvairias karjeros pasirinkimo galimybes teisinėje srityje.

Kas yra LLB anglų teisėje? Ši studijų programa dažnai yra pirmas žingsnis norint įstoti į teisininkų profesiją Jungtinėje Karalystėje. Programos dalyviai gauna išsamų teisinės praktikos ugdymą, pavyzdžiui, teisėtą diskusiją ir teisinį rašymą. Kursų aukos dažnai apima įvadą į anglų teisinę sistemą baudžiamosios ir viešosios teisės požiūriu. Taip pat nagrinėjamos įvairios teisės sritys, tokios kaip nuosavybės teisė, šeimos teisė, tarptautinė teisė, patikos fondai ir deliktinė teisė. Be to, Europos Sąjungos įstatymai ir institucijos dažnai įtraukiamos į programas.

Teisės studija suteikia galimybę įgyti vertingų gyvenimo įgūdžių kritinio mąstymo, analizės ir rašymo srityse. Tyrimo įgūdžiai yra pagrindiniai teisininko profesijos srityje ir jie yra mokomi Anglų teisės LLB programoje.

LLB mokymas priklauso nuo universiteto vietos ir jo skiriamojo profilio. Užbaigti programą paprastai užima ketverius metus dirbantis visą darbo dieną dirbantis studentas.

LLB anglų teisėje yra tarpininkė teisininkams Jungtinėje Karalystėje. Daugelis šios programos absolventų sėkmingai dirba teisininkams Britanijoje ar tarptautiniu mastu savo dėmesio zonose. Tačiau yra daug karjeros galimybių, tačiau neapsiribojant advokatu. Daugelis absolventų pradeda naudotis savo naujais įgūdžiais verslo pasaulyje arba vyriausybinėmis agentūromis. Kiti naudoja teisines žinias teisėsaugos specialistams, pavyzdžiui, policijos pareigūnams. Dar kiti mokytojai yra vidurinio ar universitetinio lygio dėstytojai.

Anglų teisės programas galima rasti vietos ir internete. Yra daug universitetų, siūlančių šias programas visame pasaulyje, ir kiekvienas turi savo privalumų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
The University of Law Undergraduate Programmes
Londonas , Jungtinė Karalystė +1 Daugiau

Dvigubas laipsnis su IE universitetu, Ispanija. Ketverių metų programa. Turėsite tikrai tarptautinę mokymosi patirtį, jungiančią trejus metus su IE universitetu ir ketvirtaisi ... +

Dvigubas laipsnis su IE universitetu, Ispanija. Ketverių metų programa. Turėsite tikrai tarptautinę mokymosi patirtį, jungiančią trejus metus su IE universitetu ir ketvirtaisiais teisės universitete. -
LLB
Dieninės
4 metai
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia