LAWSTUDIES.LT

Ieškoti internetines teisės bakalauro programų - Baudžiamosios teisės studijos - 2020

Teisės bakalauro laipsnis (angl. Bachelor of Law, trump - LLB) - tai akademinis laipsnis suteikiamas sėkmingai pirmosios pakopos teisės studijas pabaigusiems studentams. Šis laipsnis yra pripažįstamas ir vertinamas kone visose pasaulio šalyse, tačiau neretai teisę norintiems pradėti praktikuoti specialistams reikia išlaikyti papildomus egzaminus.

Prašyti daugiau informacijos apie internetiniai teisės bakalauro programas - Baudžiamosios teisės studijos - 2020

6 Rezultatai Baudžiamosios teisės studijos Filter

LLB (Hons) įstatymas su kriminologija

University of Essex Online
Internetinės Ištęstinės 48 mėnesiai Registracija galima Jungtinė Karalystė JK internete

Pagerinkite savo žinias ir galimybes įsidarbinti, įgiję kvalifikacinį laipsnį, taip pat plėtokite žinias apie nusikalstamą elgesį ir jo kilmę. Šioje bendrojoje programoje jūs įgysite tvirtą pagrindą tiek teisiniais, tiek kriminologiniais principais, įskaitant dalykinius gebėjimus, intelektualinius įgūdžius, praktinius profesinius įgūdžius ir bendrus perkeliamus įgūdžius.

LLB

Anglo-American University
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 4 metai Rugsėjis 2020 Čekija Praha + 1 daugiau

LAB, teisė kvalifikacinis laipsnis Anglijoje ir Velse, yra tinkama programa tiems studentams, siekiantiems sudėtinga teisinį išsilavinimą. LAB programa dėstoma anglų-amerikiečių universitete yra Londono universiteto laipsnį.

LLB (Hons) QLD - (Ardeno universitetas)

Ulearn
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 3 metai Vasaris 2020 Jungtinė Karalystė Birmingamas Londono Ealingo miestelis Mančesteris + 2 daugiau

Dalyko sritis: Kriminologija

Internetinė LLB („Hons“) teisė su kriminologija

University of Law Online
Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 6 metai Rugsėjis 2020 Jungtinė Karalystė JK internete + 1 daugiau

Mūsų įstatymas su kriminologija yra teisinis laipsnis. Kursas skirtas pagrindinėms teisinėms temoms ir įvairiems kriminologijos aspektams, įskaitant nusikalstamumą, baudžiamąjį teisingumą ir nusikalstamą elgesį. Teisės modulius daugiausia teikia profesionaliai kvalifikuoti teisininkai. Kursas yra orientuotas į praktiką, taikant realųjį įstatymą ir kriminologiją.

LLB (Hons) Kriminologijos įstatymas su Fondo metais

The University of Law Undergraduate Programmes
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugsėjis 2020 Jungtinė Karalystė Gildfordas Londonas Mančesteris Bristolis Birmingamas Lidsas Notingemas + 6 daugiau

Mūsų LLB (Hons) įstatymas su kriminologija su Fondo metais yra ketverių metų kvalifikacinis teisės laipsnis. Kursas skirtas pagrindinėms teisinėms temoms ir įvairiems kriminologijos aspektams, įskaitant nusikalstamumą, baudžiamąją justiciją ir nusikalstamą elgesį.

LLB (Hons) įstatymas su kriminologija

The University of Law Undergraduate Programmes
Universiteto miestelis Dieninės 3 metai Rugsėjis 2020 Jungtinė Karalystė Gildfordas Londonas Mančesteris Bristolis Birmingamas Lidsas Notingemas + 6 daugiau

Mūsų įstatymas su kriminologija yra trejų metų kvalifikacinis teisės laipsnis. Kursas skirtas pagrindinėms teisinėms temoms ir įvairiems kriminologijos aspektams, įskaitant nusikaltimus, baudžiamąjį teisingumą ir nusikalstamą elgesį.